trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Conan
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:26:21 pm »
Odebrałem paczkę 12-13. Są cycki (gromkie brawa)!
Jeśli to nie problem poproszę zdjęcie :cool:

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:10:27 pm »

Pewne podobieństwo jest, ale plagiatem bym tego nie nazwał. Za dużo rożnic.
Daleki jestem od zarzucania plagiatu ale gdy tylko zobaczyłem okładkę tego zeszytu z Boundless uświadomiłem sobie, że gdzieś już coś takiego widziałem.... :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Conan
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:36:39 pm »
Cycków? Pełno ich w internecie.A tak na poważnie, pojawiają się co chwila, wygląda jakby zdjęto jakieś obostrzenia z wydawcy i półnagie hurysy które ratuje Conan w końcu są faktycznie półnagie a nie tylko w domyśle.

Offline Motyl

Odp: Conan
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:51:54 pm »




Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwiec 26, 2018, 06:46:09 pm »
Spokojnie będa kolejne dla mnie te zapadły najbardziej w pamięć bo plansze/kadry cało stronicowe :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Odyn

Odp: Conan
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwiec 27, 2018, 02:51:35 pm »
Może ktoś się orientuje i rozwieje moje wątpliwości? Czy tom 13 miał jakieś opóźnienie? Szukałem w salonikach i empiku i jakoś nie mogłem znaleźć w zwyczajowym terminie. Dzisiaj, według dotychczasowego planu, powinien pojawić się tom 14 i też nic w Lublinie nie mogę znaleźć.

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwiec 27, 2018, 02:57:03 pm »
Coś jest chyba z nakładem. Wysłałem żonę, żeby kupiła w Empiku. Nie ma już. Chyba jeden numer był. W kioskach brak. Zamówiłem w Empiku przez internet. Poprzedni numer też tak zamawiałem.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwiec 27, 2018, 03:21:33 pm »
Jak nie chcecie prenumeraty to załóżcie teczki w kiosku bo pewnie tak już będzie cały czas.

Offline Odyn

Odp: Conan
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:03:03 pm »
Kupowanie całej kolekcji jakoś mi nie leży. Lubie kreskę Buscemy i Dezunigi i adaptacje Howarda, więc wolałem decydować co chcę mieć a czego nie. Dalsze tomy z komiksami z lat 80 i 90 to jednak nie moja bajka (poza kilkoma wyjątkami). https://kolekcja-hachette.pl/numery?c=23 tu można kupić archiwalne, ale nie wiem czy dostawa nie jest problematyczna?

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:24:22 pm »
A dlaczego miałaby być problematyczna? Wysyła Hachette, tak samo jak prenumeratę.

Offline Motyl

Odp: Conan
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:12:10 pm »
Może ktoś się orientuje i rozwieje moje wątpliwości? Czy tom 13 miał jakieś opóźnienie? Szukałem w salonikach i empiku i jakoś nie mogłem znaleźć w zwyczajowym terminie. Dzisiaj, według dotychczasowego planu, powinien pojawić się tom 14 i też nic w Lublinie nie mogę znaleźć.

13 tom nie miał opóźnienia, w Lublinie spokojnie można było dorwać, widziałem w empiku i salonikach, tak jak dziś pojawił się już 14. Co do empiku to zanim pracownicy wyłożą komiksy z kolekcji na półki mija zazwyczaj pół dnia. Nie jest to może wszędzie regułą, ale nowych tytułów nie ma od razu po otwarciu salonów, pojawiają się koło 13/14 godz. 

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:48:43 pm »
Co do empiku to zanim pracownicy wyłożą komiksy z kolekcji na półki mija zazwyczaj pół dnia. Nie jest to może wszędzie regułą, ale nowych tytułów nie ma od razu po otwarciu salonów, pojawiają się koło 13/14 godz. 
W Krakowie też tak bywa, zazwyczaj podchodzę do kasy, proszę o dany numer i przynoszą mi bez problemu z zaplecza.

Offline Alfman

Odp: Conan
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwiec 27, 2018, 09:03:23 pm »
...tu można kupić archiwalne, ale nie wiem czy dostawa nie jest problematyczna?


Nie ma żadnego problemu. Można zamówić z dostawą do wybranego kiosku, chyba 1pln doliczają.

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:27:39 pm »
Może ktoś się orientuje i rozwieje moje wątpliwości? Czy tom 13 miał jakieś opóźnienie? Szukałem w salonikach i empiku i jakoś nie mogłem znaleźć w zwyczajowym terminie. Dzisiaj, według dotychczasowego planu, powinien pojawić się tom 14 i też nic w Lublinie nie mogę znaleźć.
Kupiłem bez problemu 13 tom tydzień temu w środę, a dzisiaj tom 14. W Inmedio, w którym zawsze kupuję.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wonaps

Odp: Conan
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:43:04 pm »
Empik to zło;)Wszystkie numery Conana są dostępne w Ruchu. Można zamówić online z dostawą do dowolnego kiosku i kosztuje to jedynie złotówkę.Brałem tak pierwsze numery ostatnio.
https://kiosk.ruch.com.pl/t/kategorie/ksiazki/kolekcje/conan-barbarzynca