Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwiec 28, 2018, 05:03:37 am »
@wonaps dzięki za cynk, ja od 4 tomów wstecz baruje się z empikiem, bo mniej tomów do wyboru, a z tych co są to rysy od noża na okładce ma większość, albo tak poobijane że nie ma w czym wybrać, a w ten sposób odejmie mi to irytacji przy zakupie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2018, 05:08:14 am wysłana przez mkolek81 »

Offline nori

Odp: Conan
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwiec 28, 2018, 06:50:28 am »
W niektórych empikach wychodzi na to, że trzeba o Conana pytać - tak mi się zdarzyło już w dwóch w Krakowie. Z jakiś powodów, nie są wystawiane na sali, a skitrane za kasą.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Piotr_Malkowski

Odp: Conan
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:06:14 am »
Czyli gdzie najlepiej kupić i którą cześć polecacie? :)

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwiec 29, 2018, 08:25:15 am »
W jednym z poznańskich empików, w którym po rezygnacji z prenumeraty zaopatruję się w Conana, tom 14 w środę był  dostępny jakby w nieco mniejszym nakładzie niż zwykle tj. nie było +/- 12 egzemplarzy "tylko" +/- 8...
Ale to nieco niepokojące jeśli Wasze obserwacje miałyby być zwiastunem ograniczenia nakładu (słabej sprzedaży).

Offline Cyber

Odp: Conan
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwiec 29, 2018, 05:21:27 pm »
W moim kiosku InMedio zawsze były 3-5 egzemplarzy. A obecny tom 14 był tylko jeden. Wydaje mi się, że jednak zmniejszyli nakład. Oby tylko nie przerwali kolekcji, bo to by cholernie zabolało.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Conan
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwiec 29, 2018, 05:45:47 pm »
A Hachette w ogóle przerywa swoje kolekcje czy jednak są kontynuowane np. dla samych prenumeratorów ? Conana byłoby szkoda
The darkness will swallow everything

Offline Odyn

Odp: Conan
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwiec 29, 2018, 06:13:58 pm »
Czyli gdzie najlepiej kupić i którą cześć polecacie? :)
Ja nie polecam tomu pierwszego, polskiego wydania. A tu obejrzeć możesz sobie całą serię i stwierdzić co nabyć warto. Zwykle w tomie zbiorczym mieści się od 3 do 5 numerów. http://readcomiconline.to/Comic/The-Savage-Sword-Of-Conan

Offline Piotr_Malkowski

Odp: Conan
« Odpowiedź #637 dnia: Lipiec 02, 2018, 10:28:40 am »
Ja nie polecam tomu pierwszego, polskiego wydania. A tu obejrzeć możesz sobie całą serię i stwierdzić co nabyć warto. Zwykle w tomie zbiorczym mieści się od 3 do 5 numerów. http://readcomiconline.to/Comic/The-Savage-Sword-Of-Conan
Dzięki wielki ogarnę sobie :smile: a co Ci się nie podobało w tomie pierwszym?

Offline nori

Odp: Conan
« Odpowiedź #638 dnia: Lipiec 05, 2018, 06:16:38 am »
Ale jaja, Conana brak. Na poważnie, w empiku w którym zawsze kupowałem dzień po premierze i zawsze było parę egzemplarzy, nagle dostali tylko JEDNĄ sztukę, która oczywiście od razu się sprzedała...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Odyn

Odp: Conan
« Odpowiedź #639 dnia: Lipiec 06, 2018, 03:43:48 am »
Dzięki wielki ogarnę sobie :smile: a co Ci się nie podobało w tomie pierwszym?
To nie były komiksy z serii "Savage sword of Conan".

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #640 dnia: Lipiec 06, 2018, 09:53:17 pm »
To nie były komiksy z serii "Savage sword of Conan".
Jeden był.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #641 dnia: Lipiec 11, 2018, 02:04:38 pm »
Wiem, że to temat o Conanie, a nie kolekcji Hatchette ale i tak wszystko się tu zmiksowało więc informuję, że w Empiku Poznań Plaza dziś dostępnych było (około południa) tylko 7 egzemplarzy 15 tomu.

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #642 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:48:30 pm »
Wiem, że to temat o Conanie, a nie kolekcji Hatchette
To ta kolekcja nie jest z Conanem?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline parsom

Odp: Conan
« Odpowiedź #643 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:45:28 pm »
No właśnie, skoro już padło powyższe pytanie (retoryczne), to wykorzystam okazję i zadam swoje:
Jaka jest różnica pomiędzy tym co jest w kolekcji, a tym co wyda Egmont? Np. czy w tym egmontowskim będą inne historie? W sensie - ostrzejsze? łagodniejsze? mniej powiązane z opowiadaniami? bardziej powiązane? głupsze? mądrzejsze? Itd.A przede wszystkim - lepsze czy gorsze od tego co w kolekcji?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #644 dnia: Lipiec 12, 2018, 01:52:26 pm »
No właśnie, skoro już padło powyższe pytanie (retoryczne), to wykorzystam okazję i zadam swoje:
Jaka jest różnica pomiędzy tym co jest w kolekcji, a tym co wyda Egmont? Np. czy w tym egmontowskim będą inne historie? W sensie - ostrzejsze? łagodniejsze? mniej powiązane z opowiadaniami? bardziej powiązane? głupsze? mądrzejsze? Itd.A przede wszystkim - lepsze czy gorsze od tego co w kolekcji?
Dołączam się do pytania, zbierając kolekcję warto zakupić Conana od Egmontu? Będą powtórzenia czy jest to coś innego?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty