trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:21:47 pm »
Opóźnień w kolekcjach nie ma żadnych. Problemy z dostępnością są.
Ja nie dotrze w terminie to opóźnienie  :smile: Bartek dostał info z gildii "dostalem info z Gildii, ze pojawilo sie opoznienie w dostawie Kapitana Brytani"

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #736 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:27:29 pm »
Ja nie dotrze w terminie to opóźnienie  :smile: info Bartka od gildii "dostalem info z Gildii, ze pojawilo sie opoznienie w dostawie Kapitana Brytani"
To nie jest opóźnienie w wydaniu, tylko niedostarczenie do niektórych sklepów (problem z dystrybucją). Ja wczoraj bez problemu kupiłem w Empiku (mieli chyba z 6 szt.). Jak gildia ma jakiś komiks a np. Bonito jeszcze nie, to też uważasz, że komiks jest opóźniony?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2018, 12:30:57 pm wysłana przez midar »

Offline laf

Odp: Conan
« Odpowiedź #737 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:27:41 pm »
Ja nie dotrze w terminie to opóźnienie  :smile: info Bartka od gildii "dostalem info z Gildii, ze pojawilo sie opoznienie w dostawie Kapitana Brytani"

Dlaczego podkreślasz tylko to, co Cię interesuje?. Powinieneś wyboldować to:
dostalem info z Gildii, ze pojawilo sie opoznienie w dostawie Kapitana Brytani
Nie oznacza to, że kolekcja w ogóle ma opóźnienie, ponieważ z tego co wiem wyszła normalnie i standardowo, czyli w środę.

Edit. Jak dobrze, że nie tylko ja staram się czytać ze zrozumieniem  :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #738 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:34:14 pm »
To nie jest opóźnienie w wydaniu, tylko niedostarczenie do niektórych sklepów (problem z dystrybucją).
Czyli opóźnienia przez problemy z dystrybucję  :smile:


Edit. Jak dobrze, że nie tylko ja staram się czytać ze zrozumieniem  :wink:
Właśnie chyba nie  :smile: Napisałem wyraźnie "są opóźnienia" a nie że wszystko się spóźnia.

Offline laf

Odp: Conan
« Odpowiedź #739 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:41:12 pm »
Właśnie chyba nie  :smile: Napisałem wyraźnie "są opóźnienia" a nie że wszystko się spóźnia.
Odnosiłem się do postu @Bartka, który potwierdził opóźnienia w dostawie Kapitana Brytanii do sklepu Gildii, a na podstawie którego Ty niesłusznie wywnioskowałeś, że potwierdza to opóźnienia w kolekcji:
Ja nie dotrze w terminie to opóźnienie  :smile:
No chyba że ten uśmieszek na końcu zdania to tylko sarkazm.


JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #740 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:46:48 pm »
Jak dociera do niektórych kiosków np na drugi dzień to wtedy jest opóźnienie tak?

Z tego tematu: "W tamtym tygodniu w środę byłem w jednym z większych Empików w Krakowie, Conana na stanie brak. W informacji poinformowali, że w ogóle Conana w Empikach nie ma w całym mieście. W czwartek podjechałem do takiego dość małego Empiku, i o dziwo na półce był, ale tylko dwa egzemplarze."

To nie jest opóźnienie?  :smile: A takie info są nie tylko z Conanem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2018, 12:53:54 pm wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Conan
« Odpowiedź #741 dnia: Wrzesień 13, 2018, 01:01:35 pm »
OK, bo widzę, że nam się kolekcje mylą. Ja pisałem o Kapitanie Brytanii i SBM ogólnie, która nie ma opóźnień. Jak sprawa stoi z Conanem to niestety nie wiem, bo ta kolekcja aż tak bardzo mnie nie obchodzi (tak w ogóle, to dopiero teraz zauważyłem w jakim wątku jesteśmy  :badgrin: ; sorry za OT).

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #742 dnia: Wrzesień 13, 2018, 01:09:00 pm »
która nie ma opóźnień.
Podobno też wczoraj nie wszędzie dotarła i mnie się pytano czy dostałem. Ale już nieważne  :smile:

Proponuję w ogóle by usunąć ten offtop.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #743 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:48:28 am »
Tak straszny offtop tu zapanował.

Ale odnośnie Conana z Hatchette - ja nie odnotowałem jakiegokolwiek opóźnienia. Kupuję regularnie w dniu premiery (środa) i zawsze jest. Ostatni tom nr 19 był dostępny w empiku (CH Plaza, Poznań) 05/09/2018 czyli wszystko OK.  :cool:

W ostatnim moim poście pisałem, że czekam na paczkę z mestro z Conanem by Egmont - paczka niestety nie dojdzie już w tym tygodniu...a tak liczyłem na lekturę w weekend...  :doubt:
A jak u Was? Ktoś już ma to tomiszcze? Wrażenia?  :smile:

Offline Leszek33

Odp: Conan
« Odpowiedź #744 dnia: Wrzesień 14, 2018, 12:48:24 pm »
Hmm.. à propos opóźnień, czy ktoś już dostał w prenumeracie paczkę z numerami 18-19?

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #745 dnia: Wrzesień 14, 2018, 10:04:09 pm »
Jakie to dokładnie problemy to nie wiem. W zeszłym tygodniu podobno żadna kolekcja nie wyszła w środę tylko dopiero w czwartek. Test z "Literatury" też podobno dopiero w tym tygodniu. No gildii pierwszy raz brak Conana i SBM.
W zeszłym tygodniu 19 Conana kupiłem (jak już pisałem w środę). 18-tego kupiłem na Gildii. Po tym jak wrzuciłem do koszyka był już niedostępny.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #746 dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:08:32 pm »
Hmm.. à propos opóźnień, czy ktoś już dostał w prenumeracie paczkę z numerami 18-19?


ja w tym tygodniu dostałem dopiero 16-17 nr.Regularnie dostaję 2 numery na miesiąc

Offline Leszek33

Odp: Conan
« Odpowiedź #747 dnia: Wrzesień 15, 2018, 05:52:39 pm »
ja w tym tygodniu dostałem dopiero 16-17 nr.Regularnie dostaję 2 numery na miesiąc
To muszą mieć stasznie rozciągnięty cykl wysyłania, ja awizo na  16-17 dostałem 17 sierpnia...

Offline NuoLab

Odp: Conan
« Odpowiedź #748 dnia: Wrzesień 15, 2018, 09:51:58 pm »


W ostatnim moim poście pisałem, że czekam na paczkę z mestro z Conanem by Egmont - paczka niestety nie dojdzie już w tym tygodniu...a tak liczyłem na lekturę w weekend...  :doubt:
A jak u Was? Ktoś już ma to tomiszcze? Wrażenia?  :smile:
Ja mam. Pierwsze wrażenie po pobieżnym przekartkowaniu było nienajlepsze (przyzwyczajenie do czarno-białej klasyki robi swoje), ale zacząłem lekturę i po kilkunastu stronicach jestem zadowolony z zakupu.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #749 dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:18:27 pm »
Dotarł. Faktycznie, po niemal 20 tomach SSoC w czerni i bieli - trochę, że tak się wyrażę, awangardowo to wygląda. 😉
Ale całościowo - kawał pięknego komiksu! Styl podobny do Originu Wolverina. No i inna wersja „Córki lodowego olbrzyma”!
Jestem wstępnie ukontentowany.