trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #780 dnia: Październik 05, 2018, 01:43:57 pm »
A ja mam już do odbioru :)

Offline NuoLab

Odp: Conan
« Odpowiedź #781 dnia: Październik 05, 2018, 02:21:08 pm »
Nr 21 był w Ruchu bo zamówiłem i mam maila, że zamówienie skierowano do wysyłki. Jeśli tak dalej pójdzie to przyjdzie mi zrezygnować z kupowania kolekcji bo pocztę mam za daleko żeby bawić się w prenumeratę.

Offline 79ers

Odp: Conan
« Odpowiedź #782 dnia: Październik 05, 2018, 05:06:35 pm »
Nr 21 był w Ruchu bo zamówiłem i mam maila, że zamówienie skierowano do wysyłki. Jeśli tak dalej pójdzie to przyjdzie mi zrezygnować z kupowania kolekcji bo pocztę mam za daleko żeby bawić się w prenumeratę.

A może by założyć teczkę w kiosku?

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #783 dnia: Październik 05, 2018, 05:10:58 pm »
Pytanie czy do jego kiosku dostarczają Conana...

Offline 79ers

Odp: Conan
« Odpowiedź #784 dnia: Październik 05, 2018, 05:39:45 pm »
W moim przestali dostawać, ale na teczkę odkładają.

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #785 dnia: Październik 05, 2018, 05:58:19 pm »
I to pokazuje jak dystrybucja kolekcji jest zacofana, że trzeba teczkę zakładać jak w czasach PRLu pomimo że od jego upadku upłynęło prawie 30 lat. Jestem w stanie zrozumieć, że co dwa tygodnie jest ten nowy tom i stary znika z półki, tak ograniczenia dystrybucji nie pojmuję. Jeszcze to wycofanie z lokalnych punktów zakupu, ale online żeby nie można było normalnie kupić. Każdy teraz kupuje online nie tylko że względu na lepsze ceny ale też bo tak jest najwygodniej.

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #786 dnia: Październik 05, 2018, 06:39:33 pm »
U mnie więcej zachodu jest z wybraniem się na pocztę po prenumeratę, o ile w ogóle doczekam się awizo. Więc wolę zamówić do Empiku i iść odebrać po otrzymaniu SMS, że zamówienie gotowe :smile:


Poczta rzeczywiście bywa trochę uciążliwa,jednak kilkukrotnie otrzymałem paczkę do domu.

Offline NuoLab

Odp: Conan
« Odpowiedź #787 dnia: Październik 05, 2018, 09:11:04 pm »
A może by założyć teczkę w kiosku?
Nie mam kiosku w pobliżu - zamawiam do punktu partnerskiego czyli sklepiku osiedlowego.Podejrzewam, że Hachette wycofuje się powoli ze współpracy z Ruchem.
Prószyński się wycofał:
"Na koniec ważna informacja: począwszy od tego numeru nie znajdziecie naszego miesięcznika w kioskach sieci Ruch (u innych dystrybutorów oraz w Empikach nadal jesteśmy)"http://polter.pl/ksiazki/Pazdziernikowa-Nowa-Fantastyka-juz-w-sprzedazy-w84825


Offline Pawel.M

Odp: Conan
« Odpowiedź #788 dnia: Październik 05, 2018, 11:46:52 pm »
Wszyscy powoli się wycofują z Ruchu, bo Ruch nie płaci. Nawet wydawcy dzienników ograniczyli ilość gazet wstawianych do ruchowskich punktów.
seczytam.blogspot.com

Offline amsterdream

Odp: Conan
« Odpowiedź #789 dnia: Październik 06, 2018, 11:11:00 am »
Nr 21 był w Ruchu bo zamówiłem i mam maila, że zamówienie skierowano do wysyłki. Jeśli tak dalej pójdzie to przyjdzie mi zrezygnować z kupowania kolekcji bo pocztę mam za daleko żeby bawić się w prenumeratę.
Jak jeszcze prenumerowałem WKKM to listonosz wszystkie paczki przynosił mi do domu.

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #790 dnia: Październik 06, 2018, 02:44:00 pm »
Jak jeszcze prenumerowałem WKKM to listonosz wszystkie paczki przynosił mi do domu.
To jest dobra opcja jak kto ma ta paczkę odebrać, jak nie to już tak różowo nie jest.

Offline amsterdream

Odp: Conan
« Odpowiedź #791 dnia: Październik 06, 2018, 07:18:12 pm »
Jak nikogo nie było w domu to zostawiał na parapecie.

Offline Evakuator

Odp: Conan
« Odpowiedź #792 dnia: Październik 07, 2018, 12:03:28 am »
U mnie jakby miał zostawić na parapecie to musiałby być co najmniej Spider-Manem :sad:

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #793 dnia: Październik 08, 2018, 02:04:20 pm »
Conan i WKKM wróciły do gildii. Dostępność 24h.

Offline Evakuator

Odp: Conan
« Odpowiedź #794 dnia: Październik 08, 2018, 10:49:15 pm »
Każdy teraz kupuje online nie tylko że względu na lepsze ceny ale też bo tak jest najwygodniej.

Nie każdy. Ja cenię sobie dostępność towaru w każdej chwili i najbliżej. Bez czekania i opłat kurierskich.
W przypadku komiksów Hachette cena nie jest lepsza i dochodzą opłaty przesyłowe plus wyczekiwanie i umawianie się z dostawcą.

Online tylko w przypadku promocji i w skrajnych przypadkach, kiedy nie ma aktualnej dostępności.

 

anything