trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CG-GNZ

Odp: Conan
« Odpowiedź #825 dnia: Październik 25, 2018, 08:50:19 pm »
No to trochę niepotrzebnie przepłaciłem, dzięki za linka!

Offline Leszek33

Odp: Conan
« Odpowiedź #826 dnia: Październik 27, 2018, 11:41:59 am »
Dostałem paczkę z 20-21 w czwartek, 25.10, dzisiaj zacząłem czytać... I pierwsze opowiadanie odrzuciło mnie  na 10 metrów. Najgorszy rysownik w całej serii, Kły Węża, historia może i fajna, trochę, ale nie da się tego docenić, te brzydkie rysunki powodują żę wciąż się zżymałem, próbując to czytać. Żeby było dziwniej, we wstępie piszą że to jakiś sławny rysownik. Ale tutaj zamieścił chyba szkice do storyboardu, zamiast końcowego produktu. Wiem, że to tylko jedna historia, ale uh.. czy naprawdę nikt na to nie spojrzał przed opublikowaniem...

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #827 dnia: Październik 27, 2018, 12:50:32 pm »
Dostałem paczkę z 20-21 w czwartek, 25.10, dzisiaj zacząłem czytać... I pierwsze opowiadanie odrzuciło mnie  na 10 metrów. Najgorszy rysownik w całej serii, Kły Węża, historia może i fajna, trochę, ale nie da się tego docenić, te brzydkie rysunki powodują żę wciąż się zżymałem, próbując to czytać. Żeby było dziwniej, we wstępie piszą że to jakiś sławny rysownik. Ale tutaj zamieścił chyba szkice do storyboardu, zamiast końcowego produktu. Wiem, że to tylko jedna historia, ale uh.. czy naprawdę nikt na to nie spojrzał przed opublikowaniem...


Podzielam zdanie nt rysownika.Rysunki są tak tragiczne ,ze ciężko skupić się na historii.Dobrze ,ze nie wrzucili tego w pierwszym tomie, bo bym nie zamówił całej kolekcji.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #828 dnia: Październik 27, 2018, 05:11:35 pm »
Gil Kane - był w 5 tomie (Upiory Karmazynowego Zamku).

Offline Leszek33

Odp: Conan
« Odpowiedź #829 dnia: Październik 28, 2018, 05:39:33 pm »
Gil Kane - był w 5 tomie (Upiory Karmazynowego Zamku).
A tak, drugie opowiadane, Bogowie Bal Sagoth. Rzeczywiście można zauważyć pewne charakterystyczne elementy. Ale tam Gil Kane się wyraźnie postarał, a Kły Węża wyglądają jak naszkicowane na odczepnego,  jakby ktoś mu kazał to narysować, więc nabazgrał na szybko.Zresztą, co ja tam wiem, kupuję serię bo to Conan, nie jestem komisowym wyjadaczem  :wink:

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #830 dnia: Październik 28, 2018, 08:30:08 pm »
Gil Kane to jeden z lepszych rysownikow (ladnie narysowal serie Warlord of Mars) tylko musi ktos mu nakladac tusz bo gdy sam to robi to srednio wtedy wyglada :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #831 dnia: Październik 30, 2018, 09:55:13 pm »
22 Conan ma aż 4 pin-up'y. Co do okładek, to jest informacja, że od tego albumu okładki ze względu na słabą jakość będą zastępowane w niektórych przypadkach samymi grafikami. I tak jest już w tym albumie. Zamiast okładki 73 numeru - jest sama grafika znajdująca się na tej okładce (czyli bez napisów).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #832 dnia: Październik 31, 2018, 07:22:38 am »
Super że są w takim wydaniu a nie jak u INNYCH WCALE  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #833 dnia: Październik 31, 2018, 07:43:22 am »
JA tam wolałbym wszystkie w takich virgin opcjach. Z napisami też mają swój urok, ale większość to takie bajeranckie arty, że przytuliłbym album samych tylko okładek Conana!
Zobaczymy co dzisiejszy tom przyniesie....

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #834 dnia: Październik 31, 2018, 10:02:17 am »
Tak, jak wspomniano wyżej, w okładkach są czyste rysunki. W dodatkach wywiad z Buscemą i portfolio.

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #835 dnia: Październik 31, 2018, 06:57:19 pm »
JA tam wolałbym wszystkie w takich virgin opcjach. Z napisami też mają swój urok, ale większość to takie bajeranckie arty, że przytuliłbym album samych tylko okładek Conana!
Zobaczymy co dzisiejszy tom przyniesie....


Sam bym chcial taki album. Niestety na tego typu grafiki juz coraz mniej mozna liczyc. Kiedys Earl Norem ze juz wydawnictwa niechca jego obrazow bo czasochlone i drogie lepiej badziew z tableta ktory potem mozna 10x przerobic na variant i sprzedac...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #836 dnia: Październik 31, 2018, 09:16:46 pm »
W dodatkach wywiad z Buscemą.
O czym Ty piszesz?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline T0M3K

Odp: Conan
« Odpowiedź #837 dnia: Październik 31, 2018, 09:47:51 pm »
O tym, że w tomie 23 dodano wywiad z Buscemą (z SSoC #15)

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #838 dnia: Listopad 01, 2018, 09:54:36 pm »
O tym, że w tomie 23 dodano wywiad z Buscemą (z SSoC #15)
Przejrzałem poprzednie posty i nic nie widzę o 23 tomie. Mowa była o 22.
No tak, 23 miał być niby wczoraj. Na Empik.com niedostępny...
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2018, 09:59:54 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #839 dnia: Listopad 01, 2018, 10:05:18 pm »
Przejrzałem poprzednie posty i nic nie widzę o 23 tomie. Mowa była o 22.
Tak, chodziło o 23 tom.  Ponieważ wcześniej  napisałeś , że od teraz (22) będą stosowane same grafiki z okładek, potwierdziłem to, czytając ostatni (23) wydany u nas tom. Napisałem również jakie dodatki tam się znalazły.

 

anything