Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #885 dnia: Styczeń 15, 2019, 02:33:43 pm »
Myślę, że za bardzo to rozkminiacie. Wg mnie ani stare wydania Conana z Marvela, ani też z Dark Hores nie będą miały znaczenia dla nowej serii. Dla przypomnienia Conana był nawet częścią kanonu Marvela, a teraz już nie jest.
Szczerze? - nie interesuje mnie aż tak czy będzie to Conan z DH czy M. Grunt żeby była ciągłość wydawnicza. Wszystkie serie są kanoniczne, niezależnie od wydawcy (DH/M/europejskie) czy serii (Barbarian/Savage Sword). Zdaje się do kanonu marvelowego powrócił skoro już w zapowiedziach jest historia z Avengers.
O kolekcję Hachette się nie martwię (powinna wjechać w całości), ale Egmont już jak widzę zaczyna przerywać. Faktem jest, że jak donoszą koledzy - TK wspominał o wynikach sprzedaży i dalszych planach, ale do diaska - tak porządne historie i wydania, a nie cieszy się popularnością? Żal...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2019, 02:36:54 pm wysłana przez Gazza »

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #886 dnia: Styczeń 15, 2019, 02:38:59 pm »
TK wspominał o wynikach sprzedaży i dalszych planach, ale do diaska - tak porządne historie i wydania, a nie cieszy się popularnością? Żal...
Wspominał o licencjodawcy (i tu będzie pies pogrzebany) a nie o sprzedaży  :smile: Na pewno się dobrze sprzedało jak jest kolekcja Hachette.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #887 dnia: Styczeń 16, 2019, 07:37:26 am »
Wspominał o licencjodawcy (i tu będzie pies pogrzebany) a nie o sprzedaży  :smile: Na pewno się dobrze sprzedało jak jest kolekcja Hachette.

Nie znam szczegółów ale, że co - dostali licencję na 2 tomy, a reszta się okaże?  :oops:

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #888 dnia: Styczeń 16, 2019, 07:47:42 am »
Jakoś tak. Tak to jest jak się pędzi szybko pod kolekcje  :smile: A Marvel teraz wznawia to samo ze wszystkimi zeszytami (bo Dark Horse miał braki) i tak:

Tom 01: The Legend #0 and Conan (2004) #1-19
Tom 02: Conan (2004) 20-39
Tom 03: ???

Teraz Egmont nie ma tego jak kontynuować ani zacząć od nowa  :roll:

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #889 dnia: Styczeń 16, 2019, 08:03:50 am »
Teraz Egmont nie ma tego jak kontynuować ani zacząć od nowa  :roll:
Myślę, że ma. Tylko trzeba włożyć więcej swojej pracy i samemu złożyć zbiorcze i tyle. Mucha potrafi, Hachette potrafi, a Egmont wychodzi na to, że zapomniał jak to się robi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2019, 08:22:54 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #890 dnia: Styczeń 16, 2019, 08:13:10 am »
Myślę że prędko nie będzie nic z Conanem od Egmont. Może ten nowy dopiero jak tam dotrą za kilka lat  :smile:

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #891 dnia: Styczeń 16, 2019, 09:52:34 am »
Myślę że prędko nie będzie nic z Conanem od Egmont. Może ten nowy dopiero jak tam dotrą za kilka lat  :smile:


A ja nie widzę przeszkód, jesliby oczywiście chceili wydawać


Marvel zapowiedział wielką wrzutę archiwalnych Conanów na Marvel Unlimited, a to oznacza że materiały w dosbrej jakości są w rękach marvela, więc dużo pracy ze strony Egmontu by to na pewno nie wymagało...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #892 dnia: Styczeń 23, 2019, 09:00:22 am »
Nowy numer Conana z kolekcji dodany na stronie empik.com, ale od rana niedostępny. Czyżby już wymiotło? Czy po prostu jeszcze nie zaktualizowali stanu?

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #893 dnia: Styczeń 23, 2019, 06:19:33 pm »
Nowy numer Conana z kolekcji dodany na stronie empik.com, ale od rana niedostępny. Czyżby już wymiotło? Czy po prostu jeszcze nie zaktualizowali stanu?
Zawsze tak jest, że po dodaniu jest niedostępny. Teraz jest dostępny. Właśnie zamówiłem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #894 dnia: Styczeń 24, 2019, 02:35:25 pm »
Nie najświeższy news ale może kogoś zainteresuje: w marcu Marvel startuje z miniserią (5 zeszytów) AGE OF CONAN - BELIT.  :cool: Scenarzystki nie kojarzę, ale rysuje Kate Niemczyk, a okładkę pierwszego zeszytu popełniła Sana Takeda (Monstressa). Wspierajmy naszą gwiazdę!!


Offline LordDisneyland

Odp: Conan
« Odpowiedź #895 dnia: Styczeń 24, 2019, 03:15:52 pm »
Oby Niemczyk trafiła na dobry scenariusz.

Offline Nawimar

Odp: Conan
« Odpowiedź #896 dnia: Styczeń 24, 2019, 03:19:07 pm »
Źle jej nie życzę ale tej pozycji trochę się obawiam. Nie podchodzi mi ten jej styl jak z pamiętniczka nastolatki-instagramerki.

Offline wonaps

Odp: Conan
« Odpowiedź #897 dnia: Styczeń 24, 2019, 04:17:43 pm »
Kolekcje jak wspominałem odpuściłem bo jakoś nie urzekła i 4 tomy starczą ale po recenzji skusiłem się na tego Conana od Egmontu;) i wielka szkoda, że rzeczywiście cisza co do dalszych wydań;)


Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #898 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:36:43 pm »
Źle jej nie życzę ale tej pozycji trochę się obawiam. Nie podchodzi mi ten jej styl jak z pamiętniczka nastolatki-instagramerki.


Mam te same odczucia, do Conana potrzeba twardego zadziornego stylu.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Bartek Gawron

Odp: Conan
« Odpowiedź #899 dnia: Styczeń 24, 2019, 11:09:50 pm »
Ja natomiast uważam, że już za dużo tego twardego, zadziornego stylu w Conanie. Bo ile można. Moim zdanie teraz potrzeba tam po prostu pazura, a tego gdzie indziej szukać, jak nie u lasek.   
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony