trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #900 dnia: Styczeń 25, 2019, 08:05:26 pm »
Zobscz na jej rysunki w Wiedzmiji no tam pazura niema, sa poprawne rysynki i az tyle.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Conan
« Odpowiedź #901 dnia: Styczeń 25, 2019, 10:34:01 pm »
  Poprawne to może by one i były, ale jakby zostały w czymś w stylu Mockingbird. Do Wiedźmina one pasują jak siodło do świni. Jak ona ma tak rysować Conana, to megabieda.

Offline LordDisneyland

Odp: Conan
« Odpowiedź #902 dnia: Styczeń 25, 2019, 11:33:18 pm »
Może jestem zacofany, ale dla mnie idealne do opowieści o Cymeryjczyku są malowane kadry w stylu Frazetty - tego pana naśladowało lepiej czy gorzej wielu artychów, ale nawet te słabsze próby dobrze pasowały moim zdaniem do prozy Howarda.

I akurat w komiksie o Conanie z niechęcią widziałbym jakieś radykalnie nowatorskie pomysły, rewampingi, rezygnację z konwencji... Boję się prób uwspółcześniania postaci.

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #903 dnia: Styczeń 25, 2019, 11:45:03 pm »
Wszyscy się boją. Ale i tak każdy dochodzi do momentu, w którym kręci nosem że postacie się nie rozwijają.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Conan
« Odpowiedź #904 dnia: Styczeń 26, 2019, 12:00:46 am »
  Ale to jest Conan. Gość od prawie 90 lat się nie zmienia i mnóstwo ludzi cały czas prosi o jeszcze, on się nie ma rozwijać, on ma robić to co zawsze.

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #905 dnia: Styczeń 27, 2019, 02:14:51 pm »
Jej styl to moze byc uzyty np w Spidrr Gwen ale w konanie np obok Johna Budcemy to slabiutko ona wyglads, twarze jej Wiedzmina sa takie slodkie delikatne wlrecz cosplayowe.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Evakuator

Odp: Conan
« Odpowiedź #906 dnia: Styczeń 27, 2019, 11:28:32 pm »

Kolekcje jak wspominałem odpuściłem bo jakoś nie urzekła i 4 tomy starczą ale po recenzji skusiłem się na tego Conana od Egmontu;)
...a ja nie. I również nie wyszedłem poza 4 tomy z kolekcji, bo prawdziwy Conan to ten od ...Howarda. Ilustracje z adaptacji DH w ogóle mi nie odpowiadają - albo zbyt rozmyte, albo zbyt mało szczegółowe i mało realistyczne, chyba najlepsza kreska to ta od Marvela i to właśnie w czerni i bieli, bo widać najwięcej szczegółów.
Sama postać kusi aby ją rozwijać, ale poza opowiadaniami, Howard ledwo ją naszkicował, co posłużyło innym do własnej interpretacji. Jakby to ująć, większość historii z Conanem nie pisanych przez Howarda to tylko improwizacje, po których osobiście nie spodziewam się niczego genialnego.

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #907 dnia: Kwiecień 03, 2019, 06:10:12 pm »
Dzisiaj 34 tom, na razie jeszcze nie mam - ale już zamówiłem w Empik.com.
Pod spodem przedstawiam 33 dotychczasowe.
Mój zbiorek :)

https://1drv.ms/u/s!AgRdQY_KwXTvzQuJ_g5EXuSYIuEH
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2019, 06:17:28 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #908 dnia: Kwiecień 04, 2019, 07:01:37 am »
mi Hachette przesłało miesiac temu dopiero tomy 28,29.Generalnie maja sporą obsuwę.Co miesiac musze się prosić o kolejne numery -inna rzecz ,ze miesiac temu paczka szła do mnie ok 4 tygodni

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #909 dnia: Kwiecień 05, 2019, 10:38:29 pm »
No, 34 tom odebrany w Empiku :)


Przypominam wszystkim o dostępnym spisie numerów "Savage Sword of Conan", który cały czas aktualizuję polskimi wydaniami.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Chris3z8

Odp: Conan
« Odpowiedź #910 dnia: Lipiec 28, 2019, 06:17:37 pm »
To dobrze, że Conan się nie zmienił - zrobiliby z niego zniewieściałego chłopca, gdyby mogli, ci pajace z lobby LGBT - nawet w komisie zauważam, jak próbują coś ,,sprzedać''.

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #911 dnia: Lipiec 30, 2019, 08:08:23 pm »
nawet w komisie zauważam, jak próbują coś ,,sprzedać''.


Dlatego przestałem w końcu kupować te cienkusze wydawane przez IPN...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Pawelek

Odp: Conan
« Odpowiedź #912 dnia: Lipiec 31, 2019, 01:07:14 pm »
w komisie zauważam, jak próbują coś ,,sprzedać''.
Lepiej bądź czujny bo raz nie zauważysz i się obudzisz z ciepłym oddechem na karku.

 

anything