Autor Wątek: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy  (Przeczytany 35607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:11:09 am »
Rozumiem wasze watpliwosci, jak pisalem sam je rowniez mialem. Jednak twierdzenie ze zły mial legalna bezbledna rozpe nie jest twierdzeniem prawdziwym. Nie mial. Poprawa bledu nastapila w dyskusyjnej formie, ale imho nie ma miedzy tym roznicy a wrzuceniem typhoona za 4 elite, czy zamianie lemana na exorcista. We wszytskich wypadkach to tworca rozpy decydowal o sposobie wprowadzenia poprawek do listy inaczej nielegalnej. Wiem ze w przypadku faworytow turnieju rodzi to wieksze emocje, ale ja jako sedzia musze wszytskich traktowac tak samo. :)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:16:38 am »
Zupelnie sie nie zgadzam - po najprostszej lini chlopaki zmienili jedna jednostke w inna +- pare punktow
U Zlego zmienilo sie 5-6 oddzialow ze zmiany jednego

No ale spoko, dobra nie pisze juz nic EOT nie bede sobie zasmiecal glowy wiecej takimi bzdurami
Zrobiliscie jak zrobiliscie wg. mnie nie fair ale osadzac nie bede

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:19:04 am »
popieram zdanie Racy i Pająka. ale ok, sędzia zdecydował tak a nie inaczej.
ale może niech Zły już nie przesadza i wróci ten bolter na jednym Prieście (tak jak było w pierwotnej wersji rozpy)? wiem, że to niby detal, ale jest to jakieś nadużywanie "gościnności" sędziego i robi się to niesmaczne...

inna sprawa, że kurde jak można wysłać rozpy z błędami? u nas 5osób sprawdzało rozpy, wszystko dokładnie rozpisaliśmy sobie na sloty itd. ja bym jednak był bardziej rygorystyczny przy późniejszych poprawkach (chociażby -1DP za po prostu poprawianie rozpy po terminie). bo teraz ludzie mają w zadku, czy rozpa jest poprawna - poprawią sobie jak poznają rozpy innych.

Offline Zly

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:27:04 am »
inna sprawa, że kurde jak można wysłać rozpy z błędami? u nas 5osób sprawdzało rozpy, wszystko dokładnie rozpisaliśmy sobie na sloty itd. ja bym jednak był bardziej rygorystyczny przy późniejszych poprawkach (chociażby -1DP za po prostu poprawianie rozpy po terminie). bo teraz ludzie mają w zadku, czy rozpa jest poprawna - poprawią sobie jak poznają rozpy innych.

Widać można, bo jesteśmy tylko ludzmi. A jeśli wszędzie będziemy dostrzegać złą wolę, chęć uzyskania nieuczciwej przewagi to możemy sobie tę grę darować. Mnie akurat to zniesmacza. A zawsze na swoich turniejach też byłem liberalny i pozwalałem na zmiany jeśli były błedy, nawet po publikacji rozp.

Vladd zadecydował tak i tego się trzymajmy. Ważne że zrobił to w sposób JEDNOLITY ( bo błąd to błąd a zmiana to zmiana chyba że ktoś ma kodeks zmian dopuszczalnych na turniej 40k w Polsce ). Jeśli później zmieni zdanie to przyjmę to i na pewno nie będę strzępił języka na forum.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:30:51 am »
Oj Zly mnie zniesmaczaja proby pisania jacy to my jestesmy niedobrzy bo zauwazylismy ze zmieniles pol rozpy gdzie rozwiazanie bledu i sklejenie guardow jest prostym i oczywistym naprawieniem popelnionego bledu
I to jakie mamy cisnienie na pierwsze miejsce najwyrazniej

Ze bledy sie zdarzaja jest czeste i oczywsite kazdemu sie moglo zdarzyc, ale rozwiazanie tego jest wg. mnie nie fair

Ale masz racje decyzja Vladda i niech tak zostanie
Czy sposob jednolity mozemy sobie dyskutowac ale szkoda juz temat zasmiecac, argumenty wszystkie juz pewnie padly
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 09:41:03 am wysłana przez Raca »

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:19:35 am »
(chociażby -1DP za po prostu poprawianie rozpy po terminie). bo teraz ludzie mają w zadku, czy rozpa jest poprawna - poprawią sobie jak poznają rozpy innych.

Ta opcja jest wciaz rozwazana. Powiedzmy ze uczciwie w zwiazku z oporem w narodzie skonsultuje sprawe z naczlnym wodzem eventu czyli Dominikiem. Razem podejmiemy decyzje i podamy ja rychlo do wiadomosci.

Zaznaczyc tylko musze ze nikt nie wiedzial przed wyslaniem rozp ze podejscie bedzie lagodne, szczegolnie zwracalem uwage zeby prezentowac postawe zlego policjanta. Nikt nie mogl liczyc na darmowe zmiany błedów. Łagodne podejscie wynika z mojego podejscia do tych spraw i jest oczywiscie subiektywne.

Nawiasem mowiac to ze akurat Zły bedzie mial nieprawidłowa rozpe było tak oczywiste jak, kurde az brakuje porownania, jako to ze Zły bedzie mial nieprawidłowa rozpe. Moglem stawiac dolary przeciwko kamieniom ze tak bedzie:)

vladdi

They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Raca

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:25:39 am »
Ja tak jeszcze w ramach sprostowania od siebie nie chcialbym zeby byly punkty ujemne, bo -1 DP tutaj to roznica miedzy wygrana i remisem, kosmicznie duzo

Poprostu wyrazilem swoje zdanie na temat zmian u Zlego

Offline Mistrz wałków :)

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:26:03 am »
No nic jak lubię Złego.
Tak panowie to już jest drobna przesada. Powoli zaciera się sens wysyłania rozp w terminie.
Spora ilość drużyn wysłała zgodnie z prośbą rozpy przed czasem.
U nas np po zestawieniu rozpisek przerabiałem wszystkie tak aby dostosować się do ostatniej wytycznej ze transporty mają być liczone osobno. Przez co pisaliśmy poprawki bo w jednym miejscu miałem przy doziale koszt razem z rino + rino osobno.
Niby pierdoła. Ale nawet tym się przejmowaliśmy.

A teraz widzę że panuje pełen liberalizm. Rozpy już są oficjalnie do wglądu, a tu dochodzi do zmian wcale nie kosmetycznych. Zły zrobił mocny zmianę. Jak zależy mu na troopsach to niech wywali cykoln. A nie bo chcę mieć wszystko to zmienię pół rozpiski.
Powoli zaczynam żałować ze nie zostawiliśmy sobie błędów w rozpiskach - mocne zdanie ale tak to odbieram.
Dla mnie gdzieś musi być miejsce na refleksję. Zły to nie początkujacy gracz by przymknąć oko w imię "jest biedny nie wiedział"
Dla mnie sam nakręcił na siebie bata, wysyłając rozpę na ostatnią chwilę nie biorac pod uwagę, że jest trochę rozczepany. Z czasem trzeba wyciągnąć wnioski panie kolego! :)
Naprawdę super z Ciebie gość, ale proszę Cię zastanów się jak długo środowisko będzie poklepywało, Cię raz za razem mówiąc z wyrozumieniem "nic sie nie stało".

Na koniec pozwolę sobie zacytować Vlada, licząc na jego konsekwencje.
Cytuj
Spokojnie do piatku jestem tolerancyjny wobec zmian wynikajacych z bledow a nie zmieniajacych charakteru armii. Mozesz wpakowac ex i dodac cos za 30pkt jesli to nie bedzie kamien milowy w technoligii inkwizycji:P W taki razie tylko prosze o poprawiona rozpę z wyszczegolnionymi zmianami.

Oczywiscie zmian nie wynikajacych wprost z bledow nie zaakceptuje.

Tyle mojego.
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:32:32 am »
Poprostu wyrazilem swoje zdanie na temat zmian u Zlego

Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Dominik ma zadzwonic do mnie za chwile i sprawa sie wyjasni. Minusow na 95% nie bedzie chyba ze Domino bedzie zlym policjantem. Opcje to zmiany zgloszona w pierwszej chwili (polaczenie skladow WG), a ta pozniej (dodany troops GH). Przepraszam za zamieszanie ale sprawa nie jest dla mnie latwa. Pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:42:05 am »
Heyka !!!
inna sprawa, że kurde jak można wysłać rozpy z błędami? u nas 5osób sprawdzało rozpy, wszystko dokładnie rozpisaliśmy sobie na sloty itd. ja bym jednak był bardziej rygorystyczny przy późniejszych poprawkach (chociażby -1DP za po prostu poprawianie rozpy po terminie). bo teraz ludzie mają w zadku, czy rozpa jest poprawna - poprawią sobie jak poznają rozpy innych.
W pelni sie zgadzam ... u nas nie to, ze caly team sprawdzal sobie nawzajem rozpy, to jeszcze robilismy sprawdzanie z Legionem 2.
 IMHO takie zmiany po opublikowaniu rozp powinny skutkowac karniakami, szczegolnie, ze Zly nie jest poczatkujacym graczem, ktory gra od dwoch dni, do tego w teamie ma samych szerokich gosci, ktorzy dla pewnosci tez mu rozpe mogli sprawdzic. Nie zrobili tego - no to tough luck ...
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 10:46:30 am wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline pajak

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:49:57 am »
też rozpy sprawdzaliśmy ale punkty karne to zostawmy na większe występki.. :)
niech przegrana Wawy odbędzie się przy stole ;)
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:50:17 am »
Rozstrzygniecie naczelnego wodza Dominika:

"Albo Zły połaczy sklady 3 WG w jeden zgodnie z minimalna poprawka za darmo, albo moze zmienic dodajac troopsa GH, ale za kara -3 pkt jak za brak rozp w terminie"

Wodz naczelny powiedzial. Koniec dyskusji.

vladdi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 10:53:58 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:54:45 am »
Heyka !!!
Rozstrzygniecie naczelnego wodza Dominika:

"Albo Zły połaczy sklady 3 WG w jeden zgodnie z minimalna poprawka za darmo, albo moze zmienic dodajac troopsa GH, ale za kara -3 pkt jak za brak rozp w terminie"

Wodz naczelny powiedzial. Koniec dyskusji.

vladdi
IMHO doskonale rozwiazanie  8)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Skark

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:37:23 pm »
Vlad łączymy WG w jednen team.

PS. Szkoda tylko że Złego to dalej nie nauczy solidności w robieniu rozpisek :(

Offline Jezo

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:56:27 pm »
niech przegrana Wawy odbędzie się przy stole ;)
zgadzam sie z emerytem ale z tym zgadzam sie jeszcze bardziej ;-)
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

 

anything