trawa

Autor Wątek: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy  (Przeczytany 35572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cebul

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 20, 2010, 08:57:26 pm »
Czajniczku, poruszę 2 spawy:

1) Nie czyjąś armią, tylko armią Miszcza, zatem osoby, którą znasz nad wyraz dobrze.
2) Armią, którą Kraków Ci przywiezie, przypilnuje jej i odwiezie z powrotem do domu jeżeli nia zagrasz (wtedy dziewczyny nie mają karniaka, co może w ich wyniku sporo zmienić ;) ).

Offline Bizim

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 20, 2010, 08:58:58 pm »
Skoro Homeini chce zagrać demonami w takim razie nie zmieniamy armii, zmieniamy tylko gracza. :smile:

Edyta:

Ponieważ armia Demonów którą miał grać Amdor może być trudna do złożenia (dowiedziałem się, że składa się na nią ze 3 osoby...) dlatego chcąc uniknąć sytuacji gdy jakieś oddziały/figurki zostaną skreślone z rozpy bo nie dotarły/nie są pomalowane. Zdecydowałem, że Homeini zagra Wilkami, czym czym gra normalnie więc nie będzie też problemu z ogarnięciem przez niego tej armii (codexu demonów oczywiście też nie mamy).

Homeini zagra taką (poprawioną bo miała o landka za dużo) rozpiską:

Rune Priest 100
  Jaws, Hurricane
 
  5x Grey Hunters 115
  Meltagun[5], Rhino[35]
  5x Grey Hunters 115
  Meltagun[5], Rhino[35]
  5x Grey Hunters 115
  Flamer[0], Razorback[40]
  7x Grey Hunters 105
  Flamer[0]
 
 
  6x Wolf Guard 243
  2x Fist+Combi-flamer [50], 1xTDA[15], 1xTDA+Fist[25], 1xTDA+Cyklon[45]
 
  6x Wolf Guard 493
  2x Fist+Combi-melta [50], 1xTDA[15], 1xTDA+Fist[25], 1xTDA+Cyklon[45],   Land Raider[250]
 
  Predator 120
  Lascannon Sponsoons [60]
  6x Long Fang Squad 170
  3x Missile Launcher[30], 2x Lascannon[50]
  6x Long Fang Squad 170
  3x Missile Launcher[30], 2x Lascannon[50]
 
  Razem 1746


Jeszcze raz przepraszam za problem ale dowiedziałem się o wypadnięciu Amdora w ostatniej chwili, a złożenie jego armii może okazać się za trudne (gdyby miał wszystko skompletowane to faktycznie problemu by nie było).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 11:17:10 am wysłana przez Bizim »

Offline Iron Jaro

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 21, 2010, 11:25:23 am »
Hejka
Raca mi zwrocil uwage ze przecenilem moich skautow
kosztuja 85 + 43 czyli 128, a nie 133

Za te punkty Runek odzyska swoj Ogon i bedzie gites
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 21, 2010, 11:36:01 am »
Bizim, a chcesz w łeb dostać? Uczyli myslec zanim sie napisze? Trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje decyzje. Albo Homeini bedzie gral demonami, jak w pierwotnym zgloszeniu potwierdzonym pozniej po zmianie skladu osobowego, albo zmieniacie rozpe na wilki i zostawiacie mi decyzje co do ilosci punktow karnych (-1 napewno).
 
Zgodnie z kazusem Złego nie bede akceptowal zmian do zmian w armiach. Pierwsza decyzja wiaze, niech te 3 pozostale osoby podejma decyzje rozwaznie.
 
Jaro: poprawie koszt skejtow ale Runek juz niczego nie odzyska. Pozdrawiam
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 21, 2010, 12:08:10 pm »
Homeini gra wilkami, rozpa wklejona team dostaje -1pkt karne.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Iron Jaro

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 21, 2010, 12:43:19 pm »
Biednym runkom zawsze wiatr w oczy... ;)
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Miły

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 21, 2010, 01:47:39 pm »
team Łorsoł1, Miły - do którego składu Megasów jest przypisany trukk?
Ich troje. Czworka i 2x Chopasi sa w wagonach
Miły masz coś nie teges wpisane w rozpie. Z zapisu wynika że masz Trukka podpiętego do 20 Boysów co na moje nie jest zbyt dobre :razz: a tak poza tym 11 Gretchinów nie kosztuje 40 :razz:
Sokles co Ty mnie stresujesz... i tak nie wyrabiam na zakretach z ogarnieciem spraw z nowym mieszkaniem. Oczywiscie moj blad ze sa nie dopisane pod odzialami.
Standardowe 11 to 10 + obowiazkowy poganiacz

20 boyz + wagon
20 boyz + wagon
4 Magasow + wagon
Ich troje + trukk

Mam nadzieje ze dobrze odczytuje swoj kodeks i nie wyszedl jakis FAQ zabraniajacy Megasom smigac w trukkach

Do milego
M

Offline sokles

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:07:27 pm »
Spoko Megasy mogą, tyle że zajmują 2 miejsca więc mają niski limit ale u Ciebie sie wsjo mieści.


Offline Miły

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:23:25 pm »
W pierwszej chwili pomyslalem, ze wsumie nie sprawidzilem tego, tylko zalozylem ze Megasi moga jezdzic w Trukku a nie tylko w Wagonie. Czasami tak mam ze zakladam coz ze to prawda nie sprawdzajac ;)

Offline sokles

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:44:27 pm »
W pierwszej chwili pomyslalem, ze wsumie nie sprawidzilem tego, tylko zalozylem ze Megasi moga jezdzic w Trukku a nie tylko w Wagonie. Czasami tak mam ze zakladam coz ze to prawda nie sprawdzajac ;)

Ale wiesz że jest coś takiego jak kodeks i czasem warto do niego zerknąć :P

Offline Miły

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 21, 2010, 04:09:31 pm »
Oj tam oj tam, czytajac kodeks tylko pokazujesz ze go nie znasz ;) :p  :cool:

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 22, 2010, 10:05:34 am »
Z powodu choroby Hal'jina team legion dwa wygląda nastepująco:

Bożo   – BA (Dante)
Adam Śliwecki - Black Templars
Inkq [K] DH
Shept –   Tyrki
Sokles   – Orks

Rozpiski się nie zmieniają, a rozpiska   Adam był opublikowana w terminie (rezerwa teamu Toruń) tutaj:

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,32052.msg1113627.html#msg1113627

Offline Mistrz wałków :)

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 22, 2010, 11:20:44 am »
Czy jest szansa aby ktoś uporządkował te zmiany i wrzucił jeszcze raz rozpy z przewidzianymi zmianami.
Powiem że jako kapitan już zaczynam się gubić.
Ja rozumiem 2-3 zmiany. Ale tutaj mamy istny transfer, jak przez dobrym sezonem piłkarskim. Gracze zmieniają kluby jak rękawiczki
Całe teamy znikają.
Chciałbym mieć cień szansy na przygotowanie się do paringów.

Błagam Vlad, spróbuj to jakoś poskładać do kupy :D
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:31:23 pm »
Na razie nie wprowadzilem jedynie zmian osobowych w pierwszym poscie oraz zamieny II legionu Ig na BT co zaraz zrobie. Wszystkie inne zmiany sa wprowadzane tutaj na biezaco, wiec w tresci wrzuconych rozp sa najaktualniejsze listy. . Na grida beda jesli dominkowi bedzie sie chcialo poprzeklajac, ale tu sa akutalne rzeczy. Zmiany armii wobec kilku drop outow byly pewnie nieuniknione.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP- oficjalnie zgłoszone rozpy
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:32:55 pm »
No niestety w naszym wypadku nie mieliśmy wyjścia jeśli chodzi o zmianę armii.