trawa

Autor Wątek: FANTASTYCZNY GRAJDÓŁ  (Przeczytany 2155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Volthar

FANTASTYCZNY GRAJDÓŁ
« dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:06:16 pm »
FANTASTYCZNY GRAJDÓŁ

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku w Nidzicy po raz trzeci zostanie zorganizowany FESTIWALOWY GRAJDÓŁ, czyli oddzielny blok dla miłośników gier planszowych. Atrakcja odbędzie się pod samym zamkiem w Liceum im. Staszica w Nidzicy. GRAJDÓŁ ma oddzielną recepcję oraz sypialnię (w jednej z dwóch szkolnych sal gimnastycznych). Uczestnicy chcący nocować na terenie GRAJDOŁU zobowiązani są posiadać śpiwór, karimatę oraz środki higieny osobistej. Wyżywienie i napoje w zakresie własnym.

Atrakcje GRADOŁU przygotowują:

Stowarzyszenie Avangarda (www.klub.ava.waw.pl) wraz z Księgarnią Solaris (www.solarisnet.pl) oraz Wydawnictwem Solaris (www.wydawnictwosolaris.pl)

Przez cały czas czynny będzie Games Room planszówkowy – non stop od czwartku do niedzieli (od 16.00 w czwartek do 12.00 w niedzielę). Dostępnych będzie około 100 gier planszowych i karcianych. Organizatorzy postarają się  zapewnić uczestnikom możliwość nauki gry oraz turnieje z nagrodami. Jednocześnie istnieje możliwość uczestniczenia we wszystkich atrakcjach festiwalu na zamku - w ramach kosztów akredytacji Grajdołu.

We wstępnym programie imprezy znajdziemy między innymi turnieje gier Bang!, Munchkin, Jungle Speed, Wiochmen Rejser 2, Ticket To Ride. Lista dostępnych planszówek cały czas jest rozbudowywana.

Koszt Grajdołu to 15 zł  za całą imprezę.

Offline Volthar

Odp: FANTASTYCZNY GRAJDÓŁ
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2010, 06:57:40 pm »
Znany już jest program Fantastycznego Grajdołu. Z programem można się zapoznać na stronie http://festiwal.solarisnet.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=21 . Zapraszamy

 

anything