Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

CONFRONTATION

(1/23) > >>

Malekith:
Topic jest po to, aby wrzucać tu wszelkie nowości, ploteczki, linki itp. (i żeby nie było to porozrzucane po kilku różnych tematach i jakoś uporządkowane) związane z Confrotnation, jak coś macie to piszcie.

napaliłem się trochę na grę :) ale obawiam się, że może być mało graczy, przedstawiciele Rackhama w Polsce będą się musieli nieźle napocić, żeby wypromować grę do takiej pozycji jaką ma WHFB

eBra:
Jesli gra bedzie przyjemna to na pewno ludzie beda w nia grac. Przeciez zasady sa darmowe a figurki mozna wziasc z WFB. Ja na pewno zagram

Alchemik:
No jak nowości to nowości. Na oficjalnej stronie producenta pojawiły sie nowe szkice do kolejnych modeli, m.in do szkieleta konno. Ogolnie super choc mam jedno standardowe zastrzezenie - znowy martwy kon ma ogon - co on pies? :)

BeRsErK:
Z tą małą popularnością to bym się nie przejmował - czekałem na odpowiedz na mój email do polskiego dystrybutora Confrontation 2 dni a jak nadeszła to najpierw mnie przeprosili, że tak długo bo mają masę listów z pytaniami kiedy gdzie...i za ile ;)

System dzięki ślicznym figsom i dość korzystnym bonusom ( zasady po polsku w każdym opakowaniu) ma szansę zaistnieć i to mocno na naszum rynku.
Boję się tylko o zasady ale słyszałem , że są przyjemne.

Alchemik:
Tak sie przygladam naszej rozmowie i tak a'propo popularnosci - zobaczcie ile ludzi odwiedzilo w ciagu tak krotkiego czasu posty o Konfrontacji:) - to moze troche swiadczyc o jej popularnosci:) co ciekawe wiekszosc moich znajomych grajacych w WFB strasznie sie nia ekscytuje, jesli moja grupa nie jest wyjatkiem to moze bedziemy swiadkiem czegos interesujacego:)

(Fakt, że sami troche nabilismy:) tych postów)

Acha Orka bardzo fajnie sie maluje:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej