trawa

Autor Wątek: CONFRONTATION  (Przeczytany 28983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2003, 01:00:23 pm »
Widzisz z tego co obserwuję Rackham wypuszcza do Confrontation nowe armie, które przede wszystkim różnią się od już istniejących (nowe, orginalne zasady, charakterystyczne tylko dla nich) a nie jak GW - Jedna armia jest silnie opancerzona, druga szybka jak skór...syn a kolejna ma już i to i to.

I tak w Confrontation nie zobaczymy bliżniaczych armii jak Dark i High elves(bądzmy szczerzy każda jednostka ma w drógiej armii odpowiednika) nawet w przypadku chaos dwarfów trudno im zarzucić podobieństwo do ich " normalnych" braci.

Daje to nam możliwość obierania indywidualnej taktyki dla danej armii a nie albo full kawalerii tam gdzie jest silnie opancerzona albo mobem do przodu :wink: .

Offline Malekith

CONFRONTATION
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2003, 07:59:11 pm »
no i o to chodzi, mam nadzieję, że Rackham utrzyma taką tendencję, zapowiada się cudny bitewniaczek ;) jak pojawią się tylko gracze w mojej okolicy to ja też startuję
teraz jak patrzę mając porównanie innych firm GW wydaje mi się ...nudne
jak Rackham i parę innych porządnych firm uderzy to GW może mieć poważne problemy jeśli nie zmienia polityki

Offline DIJKSTRA

CONFRONTATION
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:23:21 pm »
zmienić zmienią , ale czy na lepszą ?
U KLUX DZBAN rulez!!!

What's the point of being a BOSS, when u can't bash things???

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:30:52 pm »
Ja jutro odbieram moje pierwsze modele Wolfen'ów :D jak będzie kumpel to pożyczę kamerkę i puszczę parę fotek.

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:42:25 pm »
O skad masz juz sprzedaja gdzies?

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:52:39 pm »
Kumpel był w niemczech na wakacjach i tak się złożyło, że mu się we wtorek chwaliłem, że jak wróci to będzie już u nas o 1 system na rynku więcej a on na to, że znalazł sklep z Confrontation'em - no jak tak to hyzia go za kieszeń (taniej wyszło niż w internetowym sklepie no i bez kosztów przesyłki ;) ) i wyprosiłem aby mi trochę pokupował a oddam jak wróci(jutro :D).

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:57:03 pm »
Farciarz:) a mi az cisinienie podskoczylo, ze juz u nas sprzedaz rozpoczeli i nie wiem jeszcze gdzie, a ja bede musial poczekac az wystartuja nasze chlopaki:)

A co zamowiles? Wolfenow czy tych drugich, tzn. te Devourers?

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:03:50 pm »
Oki Panowie ja za chwile jade do Slupska na konwent, zdam wam relacje jak bylo :)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:05:38 pm »
I nie zapomnij pytać o wszystko, najważniejsze kieky będą wprowadzać figsy i do jakich sklepów w Wawie

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:07:41 pm »
Wolfenów, Devourers to wilki, które pod wpływem jednego z bogów zatraciły się w swojej rządzy krwi a ja wolałem myśliwych ;) - całkiem fajne opowiadanko

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:10:44 pm »
acha, Wargrandmaster przetłumaczyłem Ci na twoim poście " co to za figórki" tekst z pudełka do tego bohatera undead'ckiego.

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 17, 2003, 11:13:45 pm »
Zatraciły sie w sensie - Stały sie jeszcze bardziej krwiożercze? - Przynajmniej figsy na takie wygladaja?

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 18, 2003, 12:05:56 am »
W instrukcji do Wolfenów jest napisane, że jest to rasa bogini księżyca Yllia, która w zamian za dar siły i instynktu drapierzcy(oraz niezaspokojonegu głodu krwi) składa co noc ofiarę z krwi swych ofiar - codzienne "polowanie". Jednakrze przestrzegają praw natury, zabijają by jeść i trwać, natomiast Devourersi opętani przez Vile-Tis'a , Bestii, zaczeli zabijać dla samej przyjemności zadawania bólu i śmierci (oszaleli gdy ich zwierzęcy instynkt zaczął walczyć z otrzymaną od Ylli, świadomością), opuścili las przodków w poszukiwaniu własnej ziemi.

Offline Finfarin

CONFRONTATION
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 18, 2003, 02:07:47 am »
A czy w Confrontation jest armia elfów?
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 18, 2003, 11:58:50 am »
Są w fazie projektów i będą trzy, Leśne-Daikini, pół elfy, pół rośliny(choć nie zawsze) - pełna symbioza ;):


Wysokie-Cynwall, przykładowy jeźdzca smoków:


Oraz Mroczne-Akkyshan, w konwencji podobne do mrocznych z forgotten realms - elfy-pająki: