Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Konfrontacja

CONFRONTATION

<< < (2/23) > >>

BeRsErK:
Mi się wydaje, że magią tego systemy(na początek) będą figórki a kotwicą trzymającą nas przy tym systemie będą (być może) zasady i (na pewno) klimat tworzony przez hobbistów (jeszcze ;)) z głowami pełnymi świerzych i orginalnych pomysłów.

Ja już czas temu chciałem sprowadzić figórki wolfen'ów ale brakło pieniędzy - teraz to nic mnie nie powstrzyma  :D

Xane'veen:
Ja chyba jestem jedynym który nie zna sie i nie polubi Confrontacji.  8)  Ale posty na ten temat śledze.

BeRsErK:
Mnie cieszy już sam fakt, że nie będę skazany tylko na GW.
Poza tym podobają mi się figórki różnych systemów i nie miał bym nic przeciwko jak bym mógł kupować to co mnie interesuje w polskich sklepach a nie zciągać za dwukrotną cenę 1 figórkę

Malekith:

--- Cytat: "eBra" ---Jesli gra bedzie przyjemna to na pewno ludzie beda w nia grac. Przeciez zasady sa darmowe a figurki mozna wziasc z WFB. Ja na pewno zagram
--- Koniec cytatu ---

wiesz jakos czułbym się neismacznie grają w confr. figurkami z battla :) figurki do confr. (przynajmniej jak dla mnie większość) jest świetna, gw przy niektórych może się schować

Malekith:

--- Cytat: "BeRsErK" ---Mnie cieszy już sam fakt, że nie będę skazany tylko na GW.
Poza tym podobają mi się figórki różnych systemów i nie miał bym nic przeciwko jak bym mógł kupować to co mnie interesuje w polskich sklepach a nie zciągać za dwukrotną cenę 1 figórkę
--- Koniec cytatu ---

dokładnie, trzeba jakiejś różnorodności na rynku, a gw jest jak tpsa albo microsoft :)

a tak w ogóle przeglądałem troche figurek i strasznie podobają mi się orki, są odjechane :) z undeadów raczej się rozmyśliłem, ale podoba mi się bardzo pomysł leśnych elfów i elfów pajęczyc (zawsze muszą być jakieś złe elfy  :twisted: ), kojarzy mi się z drowami i pajęczą boginią w forgotten realms-uwielbiam te klimaty

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej