trawa

Autor Wątek: CONFRONTATION  (Przeczytany 28974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 24, 2003, 12:55:42 am »
Cytat: "Toadi"
Złożyłem rozpiskę Rozpruwaczy, ale...najtańsza jednostka kosztuje 35pts...

Zresztą spójrzcie:

2xHead Hunters razem: 70pts
2xFlesh Eaters razem: 114pts
1xTyran of Vile-Tis 76pts

Łączna ilość punktowa: 260pts( :shock: )

Co tu powiedzieć: mógłbym złożyć inną rozpiskę(t.j "tańszą"), ale figurki tych właśnie jednostek piekielnie mi się podobają( :D )

Kurde trochę się boję, botacy orkowie wystawiają na tyle samo ok. 14 figsów(plus, minus)


No tak, ale z tego co widzę co najmniej trzech w tej bandzie ma opcję Possesed - czyli z tego co czytam w angielskiej instrukcji ignorują część ran, poza tym Łowcy głów mają broń strzelecką o sile 7.

Nie mam pojęcia co to za umiejetnosc Acharne u Tyrana. Mają ją tylko trzy modele i to wlasciwie tak od smigla dobrane:

Tyran
Corpsecollector of Salauel
i Gigant :)

No i może problem może stanowić to że nikt u ciebie nie czaruje. A ponieważ nie wiem jak działa magia w tym systemie, nie wiem czy nie rozczarujesz się (wyobraźcie sobie armię WFB bez magów:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Von Carstein

CONFRONTATION
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:11:14 am »
Tam przeciez nie ma zadnej magii! W instrukcji, ktora sobie sciagnalem by zobaczyc jakie sa mozliwosci tej gry nie wspominaja o tym ani slowa!!!

Offline Toadi

CONFRONTATION
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:14:25 am »
Ja akurat armię bez magów sobie wyobrażam(w battlu stawiam na ilość nie na jakość-gram Orkami i Gobbami  :D ). Z resztą o ile mi wiadomo to mam tylko jednego maga... :? ...
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 24, 2003, 12:24:36 pm »
Toadi jak mój mag będzie przywoływał elemętale(o czym nie jestem pewien) to Cię zaboli ;)
A magię czytałem i jest podobna jak np, psikerzy w necromundzie - wspomagają ale nie wymiotą Ci wszystkiego na stole :D

Offline Toadi

CONFRONTATION
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 24, 2003, 12:35:57 pm »
Czy ktoś z zainteresowanych mieszka w Krakowie???
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:02:50 pm »
Achame nie acharne znaczy się crazed i w praktyce oznacza tyle, że jak model otrzyma killing blowa to nie schodzi od razu a do końca tury walczy jak by miał kritical wounda!

Jak ktoś ma GG to mogę przesłać wszystkie cztery książeczki do konfrontacji

Offline Toadi

CONFRONTATION
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:06:59 pm »
Ja mam!!!! prześlij mi!!!!

Nr GG: 1548860
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:20:58 pm »
Musze w końcu przeczytać ksiązeczkę o magii - tego co wiem czary rzuca się za jakies kamienie mocy, magowie maja ich pewna ilość na starcie, a potem gdy ich zabraknie moga chyba sie skupiac czy cos takiego.

Natomiast jesli chodzi o odrebna faze magii - to faktycznie nie ma jej gdyz czarowanie odbywa sie w rundzie strzelania. Acha runda strzelania jest wspolna dla wszystkich - moze to glupio brzmi - ale po tym jak sie juz porusza wszystkie modele mozna strzelac.

Strzelanie nastepuje w kolejnosci Inicjatywy - choc sa od tego oczywiscie wyjatki:) modele ktory potrafi czarowac, zamiastrz strzelania moze zadeklarowac czarowanie.

Jeszcze nie dobrnalem do tego czy w grze istnieja jakies dispele tzn. czy przeciwna strona jakos przeciwdziala rzucaniu czaru.

Jesli zas chodzi o czary kaplańskie to chyba ich rzucanie przypomina waaghh orkowa - kapłan rzuca tym potężniejsze czary im wiecej wyznawców danego boga znajduje sie w poblizu
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 24, 2003, 07:22:56 pm »
UWAGA oto tajemniczy potwór prosto ze studia Rackhamowskiego:) ja obstawiam, że bedzie do armi Alchemików ale kto ich tam wie:)

Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Toadi

CONFRONTATION
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 24, 2003, 08:00:08 pm »
Z początku myślałem, że to klon Dasyatis, ale oni już mają swoje figurki...
Prawdopodobnie to nowy wzór Nemesis Beast.
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 24, 2003, 08:04:25 pm »
No mam nadzieję, że do alchemików :D

Oki a teraz niespodzianka(Alchemiku mogłeś mnie uprzedzić) - i tak człowiek, od którego kupiłem dziś Alchemików okazał się ni mniej ni więcej Robertem Kucharskim, czyli panem, który sprowadza Konfrontację do Polski :)
Korzystając z okazji wypytałem się i oto co się dowiedziałem:

- jeśli chcecie aby w waszym mieście odbyła się prezentacja wystarczy do nich wysłać maila, no i oczywiście zebrać ludzi co by nie było to spotkanie 4 osobowe.
-co kilka miesięcy będzie wydawana nowa figórka do każdej z armii tak abyśmy mogli cały czas zmieniać taktyki i cieszyć się nowymi modelami.
- być może w przyszłym tygodniu (to dla Wawiaków) będzie pokaz u Faberów - szczegóły podam jak mi Robert prześle mail'a
-Dostałem objetnicę, że dostanę materiały na nasze topiki, które dostali od Francuzów.
-Kolejna armia jaka wyjdzie będą to, któreś z elfów(Być może leśne, bo ponoć są już ich figórki z masy)
-Będzie także Rackham'owski odpowiednik 40'tki tyle, że osadzony w "udziwnionych" realiach II wojny światowej (która tam trwała do 19990;) ) - możliwe, że będę miał fotki.
- armie będą wydawane w kolejności zależnej od tego, na które będzie największy popyt - podobnie jak 4 armia a wprowadzenie ich na rynek odbywać się będzie dość szybko bo czas oczekiwania na towar to tydzień.
- Chłopaki z Mythosa będą sprowadzać Vallejo colours:):):)
Jak byście mieli jeszcze jakieś pytania to walcie śmiało bo sporo się dziś nagadałem a nie wszystko tu zamieszczę:)

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 24, 2003, 08:21:58 pm »
Fajny ten potworek:) szkoda ze nie zadnej skali, zeby wielkosc pokazala:) troche mi Aliensa przypomina przez ten pysk:)

O pierwsze spotkanie - w jakis konkretny ten koles od Konfrontacji czy kolejny boombastyczny oszolom w stylu AS'a?

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 24, 2003, 08:27:18 pm »
A widzieliście tego kolegę ;)jest do martwiaków

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 24, 2003, 08:42:39 pm »
Sporawy:), ale ten to mi się chyba nie podoba :( taki jakis chudziutki:) ale panienka przy nim calkiem, calkiem figurka:)

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 24, 2003, 09:06:36 pm »
Robert jest bardzo miłym i rzeczowym klientem - też dość długo grał w młotka ale zaczeło mu brakować świerzości i pomysłów w tym systemie(z kąd ja to znam ;) ) - naprawdę fajny klient aż miło z nim interesy robić