Autor Wątek: CONFRONTATION  (Przeczytany 27512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malekith

CONFRONTATION
« dnia: Lipiec 16, 2003, 12:17:22 pm »
Topic jest po to, aby wrzucać tu wszelkie nowości, ploteczki, linki itp. (i żeby nie było to porozrzucane po kilku różnych tematach i jakoś uporządkowane) związane z Confrotnation, jak coś macie to piszcie.

napaliłem się trochę na grę :) ale obawiam się, że może być mało graczy, przedstawiciele Rackhama w Polsce będą się musieli nieźle napocić, żeby wypromować grę do takiej pozycji jaką ma WHFB

Offline eBra

CONFRONTATION
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2003, 05:32:25 pm »
Jesli gra bedzie przyjemna to na pewno ludzie beda w nia grac. Przeciez zasady sa darmowe a figurki mozna wziasc z WFB. Ja na pewno zagram

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2003, 05:42:10 pm »
No jak nowości to nowości. Na oficjalnej stronie producenta pojawiły sie nowe szkice do kolejnych modeli, m.in do szkieleta konno. Ogolnie super choc mam jedno standardowe zastrzezenie - znowy martwy kon ma ogon - co on pies? :)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2003, 06:54:09 pm »
Z tą małą popularnością to bym się nie przejmował - czekałem na odpowiedz na mój email do polskiego dystrybutora Confrontation 2 dni a jak nadeszła to najpierw mnie przeprosili, że tak długo bo mają masę listów z pytaniami kiedy gdzie...i za ile ;)

System dzięki ślicznym figsom i dość korzystnym bonusom ( zasady po polsku w każdym opakowaniu) ma szansę zaistnieć i to mocno na naszum rynku.
Boję się tylko o zasady ale słyszałem , że są przyjemne.

Offline Alchemik

CONFRONTATION
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2003, 07:28:49 pm »
Tak sie przygladam naszej rozmowie i tak a'propo popularnosci - zobaczcie ile ludzi odwiedzilo w ciagu tak krotkiego czasu posty o Konfrontacji:) - to moze troche swiadczyc o jej popularnosci:) co ciekawe wiekszosc moich znajomych grajacych w WFB strasznie sie nia ekscytuje, jesli moja grupa nie jest wyjatkiem to moze bedziemy swiadkiem czegos interesujacego:)

(Fakt, że sami troche nabilismy:) tych postów)

Acha Orka bardzo fajnie sie maluje:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2003, 07:34:01 pm »
Mi się wydaje, że magią tego systemy(na początek) będą figórki a kotwicą trzymającą nas przy tym systemie będą (być może) zasady i (na pewno) klimat tworzony przez hobbistów (jeszcze ;)) z głowami pełnymi świerzych i orginalnych pomysłów.

Ja już czas temu chciałem sprowadzić figórki wolfen'ów ale brakło pieniędzy - teraz to nic mnie nie powstrzyma  :D

Offline Xane'veen

CONFRONTATION
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2003, 07:54:38 pm »
Ja chyba jestem jedynym który nie zna sie i nie polubi Confrontacji.  8)  Ale posty na ten temat śledze.
agia to mój sojusznik.

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2003, 08:25:09 pm »
Mnie cieszy już sam fakt, że nie będę skazany tylko na GW.
Poza tym podobają mi się figórki różnych systemów i nie miał bym nic przeciwko jak bym mógł kupować to co mnie interesuje w polskich sklepach a nie zciągać za dwukrotną cenę 1 figórkę

Offline Malekith

CONFRONTATION
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2003, 09:04:34 pm »
Cytat: "eBra"
Jesli gra bedzie przyjemna to na pewno ludzie beda w nia grac. Przeciez zasady sa darmowe a figurki mozna wziasc z WFB. Ja na pewno zagram

wiesz jakos czułbym się neismacznie grają w confr. figurkami z battla :) figurki do confr. (przynajmniej jak dla mnie większość) jest świetna, gw przy niektórych może się schować

Offline Malekith

CONFRONTATION
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2003, 09:09:53 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Mnie cieszy już sam fakt, że nie będę skazany tylko na GW.
Poza tym podobają mi się figórki różnych systemów i nie miał bym nic przeciwko jak bym mógł kupować to co mnie interesuje w polskich sklepach a nie zciągać za dwukrotną cenę 1 figórkę

dokładnie, trzeba jakiejś różnorodności na rynku, a gw jest jak tpsa albo microsoft :)

a tak w ogóle przeglądałem troche figurek i strasznie podobają mi się orki, są odjechane :) z undeadów raczej się rozmyśliłem, ale podoba mi się bardzo pomysł leśnych elfów i elfów pajęczyc (zawsze muszą być jakieś złe elfy  :twisted: ), kojarzy mi się z drowami i pajęczą boginią w forgotten realms-uwielbiam te klimaty

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2003, 09:14:54 pm »
Malekith masz u mnie darmową twierdzę w Naggaroth ;) no i podpisuję się pod tym co napisałeś - precz z monopolistami :D

Offline Wargrandmaster

CONFRONTATION
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2003, 09:43:18 pm »
Z tego co mozolnie czytam w instrukcji nie specjalnie da sie pograc figurkami z WFB, tzn da sie ale nie ma kart ktore sa potrzebne - calkiem sprytnie francuziki to wykombinowaly:) karty sa czescia instrukcji:)

Ja nie moge sie zdecydowac:) moze zaczne od negatywow. Raczej nie bede zbieral Alahanu, Gobliny jakos srednio do mnie przemawiaja, Wolfeny hmm tez raczej nie - fajne modele ale ja lubie miec duzo na stole, Gryfy calkiem calkiem, Orki juz cieplo, Martwiaki super nadal no i te pajeczyce wygladaja interesujaco, ale na podstawie 1 rysunku trudno cos powiedziec:)

Offline BeRsErK

CONFRONTATION
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2003, 10:44:36 pm »
Ja na szczęście już wybrałem - ale czekam jeszcze na Daikinii elves i może cóś się jeszcze pojawi bo jak zapewniają panowie z Francji co chwila powstaje nowa armia do tego systemu :wink:

Offline Malekith

CONFRONTATION
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:45:34 am »
no no tylko żeby nie poszli w takim kierunku do jakiego się przymieża GW i nie zaczęło masowo wypuszczać debilnych armii coraz to bardziej dopakowanych, żeby skusić klienta...

Offline Cwany

CONFRONTATION
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 17, 2003, 12:58:08 pm »
linka panowie linka