trawa

Autor Wątek: Turniej w Łodzi  (Przeczytany 4957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudik

Turniej w Łodzi
« dnia: Październik 02, 2007, 04:15:27 pm »
Witam.
Jakieś dwa lata temu prowadziłem cos na kształt ligi mordheim w klubie MAG. Niektóre osoby mogą mnie kojarzyć w każdym razie chciał bym zorganizować turniej w lodzi ALE tylko dla łodzian i okolic.
Dlaczego? Turniej ma być czysto towarzyski czyli raczej nie będzie nagród, wejściówka powinna wynosić 5 zł ( o ile dostane sale) a zasady hym...
W każdym razie zależy mi na ludziach którzy zagrają dla samej satysfakcji a nie będą robić burdy z powodu złych rzutów i ściemniać w zasadach
co do zasad to planuje 9 scenariuszy
THE LOST PRINCE
WIZARD MANSION
WYRDSTON HUNT
HIDEN TREASURE
OCCUPY
THE THING IN THE CITY?? ciekawe co??

+3 z wd 314, 315 i 316 kampania THE SOUL TO KEEP

obowiązuje najnowsza aktualizacja podręcznika ze strony gw
+ annual 2002 ale bez zasad dla koni, natomiast można wystawić bandę elfów
- dodatku empire in flames nie używamy

Rozgrywka będzie się odbywać w trybie multi 4  lub 6 graczy na stole
Możliwość tworzenia sojusz z podziałem źli i dobrzy w trakcie walki oraz zrywania ich
gra pasywna nie będzie karana
jednym słowem ostra jatka i wszystkie chwyty dozwolone

Czas i miejsce wieś Skotniki  niedaleko Łagiewnik (autobus 51 i 66)
czas to grudzień ale bez daty bo to zależy jak komu będzie pasowało. Wiec postaram się wybrać termin z największą liczba chętnych
Myślę ze sale wezmę od piątku 17.00 do niedziel o tej samej porze
będzie zimno a palimy w piecu węglowym wiec radze wziąć cos ciepłego do spania
zależy mi również na dużej ilości makiet wiec jak ktoś posiada to w zamian  jestem w stanie zorganizować transport (ale jak ktoś ma dwa domeczki które bez problemu zmieści do plecaka to niech mnie nie wnerwia żebym po niego jechał)
a ca na pocieszenie powiem ze alkohol w dowolnej ilości tzn do momentu w którym nie przewracamy się na stół i jesteśmy zrozumiali dla innych
oczywiście wiek UKONCZONE 18 LAT
(sprawdzam dowody  i niepełnoletnich wywalam)

To chyba wszystko czekam na chętnych i propozycje
A i oczywiście czasami może coś nie wypalić i do spotkania nie dojdzie znaczy przy małej liczbie osób :evil:

Offline Khogall

Re: Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2007, 05:44:15 pm »
Cytat: "rudik"
(sprawdzam dowody  i niepełnoletnich wywalam)

Niepelnoletnich z alkoholem czy niepelnoletnich ogolnie?

K.
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

Offline Dwalthrim

Re: Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2007, 06:06:12 pm »
Cytat: "rudik"

W każdym razie zależy mi na ludziach którzy zagrają dla samej satysfakcji a nie będą robić burdy z powodu złych rzutów i ściemniać w zasadach


Czy byleś kolego szanowny na jakimkolwiek turnieju Mordheim :?: Między wierszami sugerujesz, że na turniejach ich uczestnicy czyli większość jak nie wszyscy użytkownicy tego forum, równo ściemniają i skaczą sobie do oczu z pazurami gdy tylko źle im sie potoczy kosteczka...  :roll:  :evil:

Zapraszamy na Bazyliszka do wawy - zobaczysz na czym polega prawdziwa zajawka Mordheimowa & kultura turniejowa, a nie tam jakieś pitu-pitu :badgrin:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2007, 06:18:17 pm »
Cytat: "Dwalthrim"
Czy byleś kolego szanowny na jakimkolwiek turnieju Mordheim :?:

Pewnie na WFB bywał :D

Plus jest, że multiplayer.
Ale poza tym to dość chaotycznie napisane i niedokładnie :(

No i trochę dziwny sposób promowania turnieju: "robię turniej, ale jak nie jesteście z Łodzi, to won"
 :?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2007, 06:47:28 pm »
Trzeba się na szybko zameldować w jakimś akademiku w Łodzi. Jak już będę łodzianinem, jestem pełnoletni to mnie wpuszczą na turniej. Nikt się nie przyczepi, że rzucam kostkami po ścianach i wałuję na zasadach, bo jestem z Łodzi :lol:
Jak rozegracie 9 bitew multiplayerowych w jeden dzień to jesteście mistrzami świata w mordheim. Towarzysko ledwo wyrabialiśmy się w 3 godziny grając we 4.

Offline Wercyngetoryks

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2007, 06:56:47 pm »
Rudik czy Ty to Ty, ten od Rabake i reszty Łódzkiej ekipy? Turniej par 2005, później coś u Was, nie mów, że Mordheim w Łodzi odżywa? ;)

Co do komentarzy to pozwólcie koledze robić to po swojemu, jak on to on to zna się na tym;) Wiem bo grałem w Łódzkim turnieju multiplayer i było ok.

Jeśli bylibyście chętni zapraszam na tegoroczne oMTH;)

Offline Skavenblight

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2007, 07:02:38 pm »
Cytat: "Wercyngetoryks"

Co do komentarzy to pozwólcie koledze robić to po swojemu, jak on to on to zna się na tym;) Wiem bo grałem w Łódzkim turnieju multiplayer i było ok.

To niech on pozwoli nam grać a nie wywala z turnieju już na wstępie ;)

Cytat: "Wercyngetoryks"
Jeśli bylibyście chętni zapraszam na tegoroczne oMTH;)

A my na Bazyliszka :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2007, 12:27:19 am »
Rudik.. Jak dobrze cie widzieć.

Czyżbyście po naszym wystepie lata temu zniechecili sie do przyjezdnych którzy zajmują całe podium??

Genialna promocja turnieju.. Musze sprawdzić czy koledzy mnie nie zamelduja w łodzi. A poniewaz jestem zupełnie przez przypadek pełnoletni to nie powinno być juz problemów z resztą.

Wygram ten turniej i go przepiję  :badgrin:
Kamil. (miszczu)

Offline rudik

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2007, 09:29:04 am »
Witam i pozdrawiam wszystkich z Krakowa których na oraz  pozostałe osoby. Wiem że napisałem mocno i odbieracie mnie na zasadzie tylko Łódź reszta won wiec tłumacze co się narodziło w mojej głowie.
Mistrzu wałków i Wercyngetoryksie nalezą wam się przeprosiny jak i dla reszty waszego klubu. W łodzi jest straszna posucha od kiedy przestał istnieć sklep mag ( to on za sponsorował nagrody wtedy w łodzi)  zresztą sami przyznacie ze straciliście z nami kontakt (albo my z wami) chyba 2 lata temu. Nie wynika to z faktu ze zajeliście cale podjum ( w sumie to podejrzewam ze cały czas je zajmujecie :)  ) na naszym turnieju .
To co chce zrobić teraz faktycznie może nie zasługuje na nazwę turniej  stąd tyle roszczeń. Próbuje po prostu reaktywować wszystkich tych co grali w Łodzi a teraz nie ma z nimi kontaktu. DLATEGO I TYLKO DLATEGO LUDZIE Z ŁODZI, ale nie martwcie się szykuje się cos z mojej strony na zime 2008 kolo końca lutego.
Zresztą sami zobaczcie nie było mnie nigdzie przez 2 lata jedyne co mogę zrobić to albo przyjechać do Was albo starać się zebrać tych z którymi grałem w Łodzi.
Jak sami widzicie daje ogłoszenie o turnieju( może lepiej Ligii ) w Łodzi a zgłaszają się ludzie z reszty kraju. Jakkolwiek nie zdziwię się jak nikt  z Łodzi się nie zgłosi!
Mam tez małe pytanko do wszystkich organizatorów: ilu łodzian przyjeżdżało do was na turnieje? Bo ja znałem 20 graczy, i dlatego jeszcze raz podkreślę chce znaleźć tych ludzi i zobaczyć jak teraz grają wiec akcje typu „ to ja się zamelduje w akademiku i będę z Łodzi” pomijam milczeniem.
Fakt faktem zadowala mnie iż większość z was chce przyjechać na turniej  z drugiego końca Polski pomimo braku nagród!!!

Jeszcze raz jeśli ktoś się czuje urażony to przepraszam naprawdę nie miałem od długiego czasu do czynienia  z turniejami i nie chce żeby ktoś przyjechał z drugiego końca Polski a potem wrócił nie zadowolony. W obrębie jednego miasta taka akcja nawet jak coś nie wypali może zostać przesunięta albo rozbita na dwa weekendy. Tym bardziej ze większość ludzi z Łodzi związanych z mordheim znam (chyba) stąd taka forma -Łodzianie przy piwku (zresztą chyba taki powinienem dać temat)

Mam nadzieje że trochę was uspokoiłem. Oczywiście wszystkie słowa krytyki mile widziane

Co do pełnoletniości to obowiązuje ona wszystkich!!!

Na koniec chce podziękować Wercyngetoryksowi za słowa otuchy.
Mistrzu wałków mam nadzieje że trochę sprostowałem i nie masz do mnie żalu. Ale pamiętaj jak zrobię turniej w lutym to masz być na podium możesz nawet leżeć zalany ale masz tam być!!!!! Tobie również pragnę podziękować za częste zaproszenia do gry które nadsyłałeś Izie.
Pozdrawiam (a swoja drogą turniej par był zajefajny…)

Offline Kris Leap

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2007, 12:53:58 pm »
Witam

Rudikh masz pierwszego zawodnika na turniej.
Ja napewno sie na nim zamelduje i napewno jestem z Łodzi:)
Miło by było by więcej ludzi się z Łodzi zebrało ale zobaczymy jak będzie:)

Czekam z niecierpliwością na ten turniej:)
Trzeba przecież przypalić trochę szczurki, nakarmić wampira czosnkeim i zasadzić trochę "zielonej" sałaty na ulicach Mordheim ;)

Ave
Constantine

Muuuu.I say Muuuuuuuu:)

Offline Skavenblight

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2007, 04:23:43 pm »
Spoko, ale pomijając promocję turnieju, to i regulamin jest taki trochę... chaotyczny i niedopracowany.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Zimoch

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2007, 02:14:17 pm »
Ja jestem z Łodzi - nigdy nie byłem na takim turnieju - ale z chęcią bym w nim zauczestniczyć.
y Zimoch

Offline rudik

Turniej w Łodzi
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2007, 04:17:10 pm »
Super pierwsi uczestnicy!
Zimoch nie znam ciebie ale chetnie z tobą zagram w razie jakiś pytań najlepiej pisz na moje gg 1059016
To samo tyczy ekipy z krakowa (dawno nie slyszałem co się u was dzieje)
Acha i jeszcze jedno to co napisałem to nie jest regulamin tylko jego zalazek dokładne info podam za jakiś miesiac :idea: