Autor Wątek: 21. MFKiG 2010  (Przeczytany 36366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:20:18 am »
a co z Jackiem Skrzydlewskim i Maciejem Parowskim ? Ich nie będzie ? Wszak ma być premiera "Planety Robotów".

EDIT: (domyślam się, że to na razie wstępna lista)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 10:35:18 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2010, 03:03:14 pm »
Tam jest napisane „między innymi” a wy od razu w panikę wpadacie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Mefisto76

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2010, 03:18:24 pm »
Skąpe te informacje bardzo... Od samych zainteresowanych dowiadywać się trzeba, że planują być na festiwalu (Skrzydlewski, Raczkiewicz, Rosiński).

Choć jak widać - zgodnie z obietnicą - pojawiła się całkiem nowa strona festiwalu!

A Egmont to nie zaprasza nikogo w tym roku?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline janjedlikowski

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2010, 04:58:01 pm »
No Ferioli chyba jest z Egmontu...
To Rosiński ma być czy nie? Bo na stronie festiwalu, ani w zapowiedziach jakoś na razie go nie ma. Czy może zapowiedział w Stalowej Woli, że będzie.

Offline Thiago

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 06, 2010, 05:16:58 pm »
No Ferioli chyba jest z Egmontu...
To Rosiński ma być czy nie? Bo na stronie festiwalu, ani w zapowiedziach jakoś na razie go nie ma. Czy może zapowiedział w Stalowej Woli, że będzie.

Za stroną festiwalową cytuję: "W tegorocznej edycji festiwalu, udział zapowiedzieli m.in. Norm   Breyfogle (znakomity rysownik amerykański, znany m.in. z serii   „Batman”), Alex Robinson z USA (wielokrotnie nagradzany twórca opowieści   obyczajowych, m.in. „Wykiwani”) oraz Yves Swolfs z Belgii. Z Niemiec   przyjadą: Markus „Mawil” Witzel („Bend” i „Możemy zostać przyjaciółmi”),   Sascha Hommer („Czworo oczu”) i Uli Oesterle („Hector Umbra”). Z   publicznością spotka się też włoski rysownik Cesare Ferioli, pracujący   dla Disney’a. Jak co roku odwiedzi nas Grzegorz Rosiński".

Znajduje się to w pierwszym akapicie na podstronie "Program"

Offline freshmaker

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2010, 05:33:46 pm »
nie mogę znaleźć aktualnej strony. wyskakuje mi 20 edycja. czyżby adres się zmienił?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Death

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2010, 05:39:11 pm »

Offline weiter

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2010, 07:13:19 am »
A czy organizatorzy rozwiazali juz problem balaganu w trakcie rozdawania autografow?
Bo to co sie dzialo w ubieglym roku, wolalo o pomste do nieba.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2010, 08:39:10 am »
A czy organizatorzy rozwiazali juz problem balaganu w trakcie rozdawania autografow?
Bo to co sie dzialo w ubieglym roku, wolalo o pomste do nieba.

a ja wiem czy woła o pomstę ?
ja widziałem w zeszłym roku kilkoro ludzi którzy staneli w kolejce stwierdzając "jak przyjedzie ten słynny rysownik Iksiński to każemy mu usiąść dokładnie tutaj gdzie stoimy (gdzie zrobilismy kolejkę), a nie tam gdzie zadecydowali organizatorzy".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 09:11:18 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Thiago

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2010, 09:12:13 am »
A czy organizatorzy rozwiazali juz problem balaganu w trakcie rozdawania autografow?
Bo to co sie dzialo w ubieglym roku, wolalo o pomste do nieba.

Myślę że w zeszłym roku autografy były rozdawane iście profesjonalnie... Wszyscy przy jednym stole! Zresztą podobnie chyba jak w 2008 roku. Poza tym wcześniej sesje autograficzne robione były na ciasnych korytarzach ŁDK. Kto pamięta oczekiwanie do Rosińskiego z Westernem w 2001 roku, ten wie co się tam działo! Dlatego metoda autografów w Tlx gdzie wszyscy dają je na raz, jest dobrą sprawą! Inna rzecz, że może by trzeba wprowadzić żelazne bramki oddzielające kolejki, bo dziwnym trafem niektórzy stali w 3 kolejkach na raz, a inni 3 razy w kolejce. Ale to jest kosmetyka... No i oczywiście trzeba zakazać dawania rysunków oraz malunków (jak Graza), wtedy będzie szło wszystko sprawniej - ok żartowałem :)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2010, 09:27:54 am »
Ja mam nadzieje, że w tym roku i stojący w kolejkach zdobędą się na odrobinę przyzwoitości (szczerze mówiąc to wątpie w ich przyzwoitość) i faktycznie nie będą stać w kilku kolejkach na raz.

z resztą może warto uczulić osoby pilnujące porządku w tych kolejkach żeby do czegoś takiego nie dopuszczały. Ja ze swojej strony chętnie się zgłoszę do pomocy w tym działaniu (bo uważam to za jedna wielka bucuwa).
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline weiter

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:35:30 am »
Nawet nie ma co marzyc, ze ktos kto bedzie mogl dostac piec autografow, zdobedzie sie na przyzwoitosc
  i stanie grzecznie w kolejce do jednego autora.
  Znowu beda przechodzic z kolejki do kolejki.
  W zeszlym roku to poprostu byl syf i burdel.
  Przepraszam za to okreslenie, ale tylko takie mi sie nasuwa.
  Jak Kasprzak stwierdzil, ze juz musi isc, to jakis koles powiedzial, ze i tak dostanie
  od niego autograf, bo cyt. "ja dostaje wszystko co chce".
  Bez komentarza.
  Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bedzie porozrzucac autorow po wszystkich wolnych salkach
  ŁDK i Textilimpexu.
  Dzieki temu trzeba bedzie wybrac jedna kolejke do jednego autora
  i nikt nie bedzie palil glupa, ze stoi w czterech naraz.
Ponowie pytanie:
czy organizatorzy rozwiazali problem balaganu w trakcie rozdawania autografow?
 

Offline starcek

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:11:00 pm »
Ja mam nadzieje, że w tym roku i stojący w kolejkach zdobędą się na odrobinę przyzwoitości (szczerze mówiąc to wątpie w ich przyzwoitość) i faktycznie nie będą stać w kilku kolejkach na raz.
Przypuszczam, ze watpie - pewnie bedzie jazda. A moze trzeba mowic NIE? NIE ZAJME KOLEJKI, ALBO STOISZ TUTAJ CALY CZAS, ALBO NIE STOISZ.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

godai

  • Gość
Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:49:10 pm »
Gówno się znacie, kogo obchodzi jakiś festiwal? Tylko podpisy na komiksach mają jakąkolwiek wartość. Cała ta impreza jest do dupy, bo powinna to być jedna wielka 3-dniowa kolejka do podpisów, koniecznie z numerkami z automatów, do odpowiednich okienek z wywołaniem i z krzesełkami w poczekalni. Proponuję wyburzyć parter Textila na ten cel, w sam raz się nada na halę poczekalni.

Offline Mefisto76

Odp: 21. MFKiG 2010
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2010, 02:55:29 pm »
Proponuję wyburzyć parter Textila na ten cel, w sam raz się nada na halę poczekalni.

Boję się Bartek, że zamiast sarkazmu trafiłeś w samo sedno :)

Może wtedy nie miałaby miejsca taka sytuacja jak rok temu, że gośc przede mną miał stać, ale jednak nie stał - kiedy prawie nadeszła moja kolej to przyszedł bo "on tu przecież stał", a kiedy okazało się, że będzie ostatnią osobą, jaka uzyska rysuneczek rzucił:"ALE JA TO MAM SZCZĘŚCIE!" :)

Czy ktoś przebije?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

 

anything