trawa

Autor Wątek: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja  (Przeczytany 19844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 04, 2010, 06:37:33 pm »
Cytuj
Uzasadnienie: Łamanie regulaminu survi postniętego przez Coena. Jak   pisałem wcześniej. Learn to read. Będzie Ci lżej w życiu.
Który?
Nie psuć zabawy?
Toż już napisałem, że na Kaileenę głosowałem wcześniej podając odpowiednie uzasadnienie.

Subsumpcję pod pisanie fioletowym kolorem przez nieuprawnioną osobę (pozwoliłem sobie napisać: "antyfioletowo") uznałbym za kiepski żart.

Cytuj
Odnośnie "netykiety"   to proszę nie rozśmieszaj mnie. Uzasadnienie mojego koloru jest podane w punkcie pierwszym regulaminu survivora, tak jak i kolor, którego używają Coen i Gambit.   

A to ten regulamin obejmuje także np. wątek o Starcraft'cie na forum PC?

Dobrze wiedzieć.
Chociaż nie. "Proszę nie rozśmieszaj mnie".
"Learn to read, będzie Ci lżej w życiu" i żadni czepliwi userzy nie będą Ci zwracać uwagi na Twoje nadużycia :roll:

Ciekawe, że Coeniasty na forum PC koloru nie używa, podobnie zresztą w wątku, w   którym piszemy teraz, jak i większości pozostałych; w temacie z głosowaniem jedynie dla odróżnienia   podsumowań. Hm, więc jednak można!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 06:40:52 pm wysłana przez Joneleth »
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline kort

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 04, 2010, 06:42:02 pm »
Cytat: jon
"Learn to read, będzie Ci lżej w życiu" i żadni czepliwi userzy nie będą Ci zwracać uwagi, na Twoje nadużycia 

Nadużycia. Wow.  :roll:

A btw. Nie rozumiem, dlaczego jako jedno z "moich nadużyć", jak to określiłeś jest przyczepianie się o to na co głosujesz. Tak prawdę powiedziawszy korzystając z zachodnich kolokwializmów, seriously dude, i don't give a f**k. Nie wiem skąd Ci się to urodziło, że Cie nie lubię, bo głosujesz na jakąś postać z gry komputerowej... Tudzież się do Ciebie przyczepiam. Drażni Cię fioletowa czcionka? Good będę jej używał częściej. Więcej i większej. Uważasz, że to brak szacunku dla netykiety? Obiecuję, że jak tylko spotkam Internet to go przeproszę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 06:47:15 pm wysłana przez kort »

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 04, 2010, 06:51:15 pm »
Nadużycia. Wow.  :roll:
Nigdy nie pisałem, że zgwałciłeś kota, czy zamordowałeś stado bocianów.

Zwróciłem uwagę, że przesadzasz z kolorem; Ty zamiast to rozważyć i dojść do słusznych wniosków (pisanie fioletem również tam, gdzie nie masz ku temu żadnych szczególnych przesłanek [wątek o SC]; pisanie w wątku, gdzie masz do tego prawo, ale w sytuacjach, gdy nie jest to konieczne - jest bez sensu i można sobie to odpuścić) postanowiłeś bawić się w straszenie ostrzeżeniami.

Cytuj
A btw. Nie rozumiem,   dlaczego jako jedno z "moich nadużyć", jak to określiłeś jest   przyczepianie się o to na co głosujesz. Tak prawdę powiedziawszy   korzystając z zachodnich kolokwializmów, seriously dude, i don't give a   f**k. Nie wiem skąd Ci się to urodziło, że Cie nie lubię, bo głosujesz   na jakąś postać z gry komputerowej... Tudzież się do Ciebie przyczepiam.   Drażni Cię fioletowa czcionka? Good będę jej używał częściej. Więcej i   większej. Uważasz, że to brak szacunku dla netykiety? Obiecuję, że jak   tylko spotkam Internet to go przeproszę.
Czekaj, może stąd?
Cytuj
@Joneleth: Pracujesz   na ostrzeżenie. Gratuluję wytrwałości.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 07:01:33 pm wysłana przez Joneleth »
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 07, 2010, 05:36:11 pm »
Wydzieliłem posty o o muzycznym survi. Wątek z waszymi propozycjami jest TUTAJ.

 

anything