trawa

Autor Wątek: Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!  (Przeczytany 3125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NemoOne

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« dnia: Lipiec 17, 2003, 05:13:17 pm »
Gw zapowiada wydanie armii Kislevu do WFB, figurki sa super, z plastikowego regimentu powstanie fajna banda Kislevu.
Zobaczcie sami:
http://www.games-workshop.com/news/uk/previews/Warhammer/default.htm
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline skolo

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2003, 08:52:33 pm »
heh, co tam slychac z turniejem?

Offline NemoOne

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:00:05 pm »
Echhhhhh...nieszczesny turniej....oficjalnie mam 5 osob, ale jeszcze kilka zadeklarowalo sie, ze zagra, tylko poczekaja z wyslaniem potwierdzenia...
wiec jeszcze wszystko moze sie zdarzyc :wink:
Pozdro.
Nemo

LUDZIE Z 3MIASTA ZGLASZAJCIE SIE DO TURNIEJU!!!!!!!!!
Pytania o szczegoly do mnie na maila.

Ps.
Skolo, jak chcesz, mozesz wpasc na turniej  :wink:
Sedecznie zapraszam.  :)
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2003, 11:17:18 pm »
fiu fiu, dawno Genialny Wytfurca nie zrobił czegoś równie dobrego, jestem pod wrażeniem.

Offline NemoOne

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2003, 12:29:11 pm »
Tylko jeszcze jakis czas trzeba bedzie poczekac, az GW z laski swojej wyda te figurki...
Ale naprawed fajne, czekam z niecierpliwoscia, moze zagram sobie Kislevem...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline skolo

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2003, 06:21:51 pm »
chetnie bym wpadl ale bede pracowac ;(

Offline NemoOne

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2003, 10:51:38 pm »
Szkoda Skolo....Moze na nastepny turniej wpadniesz??
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline skolo

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2003, 09:58:16 pm »
a kiedy bedzie?

Offline Dwalthrim

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2004, 10:53:54 am »
Kislevici battlowi sa o.k zwlaszcza Boyar i champion z komand grupa!
Fajnie mozna tez skonwertowac figurke kapitana Ullianova do Vallhaliansów z Imp[erial Guardu(Wh40)! Jednak z battlowych figurek nie zrobisz fajnych czarnuchów z bronia biala bo tam wszyscy to korsarze i maja luki :|  trzeba jednak sciagnac przynajmniejmordheimowych kozaczków+misia z treserem  przez mailordera najlepiej niemieckiego!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline goobos

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2004, 05:43:25 pm »
hmm-z tego co ja wiem to korsarow mozna miec albo z lukami albo z bronia biala (chyba wtedy wszysyc maja topory)-przynajmniej tak to wyglada na stronce GW-w blisterze co trafisz to masz ale w pudle masz chyba sprzet na zlozenia albo takich albo takich
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 09, 2004, 07:30:44 pm »
jakie PLASTIKOWE figurki do kilsevu? xczemu ja nic nie wiem? chyba ze mowa o tych metalowych lucznikach...

Offline goobos

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 09, 2004, 07:40:39 pm »
niestety mowa o metalach, z tym ze GW wypuszcza teraz tez boxy z metalami i z tego co wiem to w nich sa lapki zarowno z lukami jaki i z bronia biala c w ich przypadku ogranicza sie do toporow (chociaz dobry topor nie jest zly) ale to tylko informacje zaslyszane i nie sprawdzone, w blisterach jak wiadomo dostanie sie to co sie trafi-albo luk albo topor ;)
-(..)Wiec nie ma w wlace nic pieknego?Nie ma.Pot, krew smrod...Nie spotkalem takiego, co dostal mieczem i sie nie sfajdal." "Achaja" A. Ziemianski

Offline MiSiO

Nareszcie dobre figurki na Kislevickich najemnikow!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2004, 05:59:07 pm »
tych metalowych juz mam ... ale ja doja lapki to pewnie kupie bo mam metalowe plaki od kislevickich bohaterow... pistolety, topory, obuchy itp...

 

anything