Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

[zagranica] Blankets - wywiad z autorem

<< < (2/2)

jax:
rany,
przecież xioncowi chodzi tylko o sprzedaż/szeroką popularność gatunku jako całości - nie pisze o tym czy te pozycje są wartościowe czy nie
a miarą szerokiej popularności gatunku jest np. procent komiksów danego gatunku (np. autobiograficznych) w stosunku do wszystkich wydanych komiksów - a ile procent wszystkich wydanych pozycji stanowią komiksy autobiograficzne?

mykupyku:

--- Cytat: "jax" ---rany,
a miarą szerokiej popularności gatunku jest np. procent komiksów danego gatunku (np. autobiograficznych) w stosunku do wszystkich wydanych komiksów - a ile procent wszystkich wydanych pozycji stanowią komiksy autobiograficzne?
--- Koniec cytatu ---



a czego miarą jest szeroka popularność? Rolling Stones, Ich troje, NSDAP, Che, Internet, Kwaśniewski, Spiderman, Picasso... ??? bo pewe jest tylko to że jest miarą... szerokiej popularności, a w dobie wolnego rynku przekłada sie na $


różne są oczekiwania mas, a czasem masowo idiotyczne nawet :)
ja mam te oczekiwania gdzieś - jak tylko Blankets dotrze do mnie zza oceanu postaram sie podzielić wrażeniami

jax:

--- Cytat: "mykupyku" ---
--- Cytat: "jax" ---rany,
a miarą szerokiej popularności gatunku jest np. procent komiksów danego gatunku (np. autobiograficznych) w stosunku do wszystkich wydanych komiksów - a ile procent wszystkich wydanych pozycji stanowią komiksy autobiograficzne?
--- Koniec cytatu ---



a czego miarą jest szeroka popularność? Rolling Stones, Ich troje, NSDAP, Che, Internet, Kwaśniewski, Spiderman, Picasso... ??? bo pewe jest tylko to że jest miarą... szerokiej popularności, a w dobie wolnego rynku przekłada sie na $

--- Koniec cytatu ---

Masz rację, ale chyba by Ci pasowało, gdyby to co lubisz akurat było popularne, bo:
1. miałbyś tego więcej na rynku
2. miałbyś do tego lepszy dostęp
3. miałbyś więcej chętnych do dyskusji o tym czymś
4. stykałbyś się z tym często (np. w mediach)
itd.
Nie są to powody żeby akurat z ich powodu polubić produkty kultury masowej, ale po prostu byłoby miło gdyby twoje zainteresowania *akurat okazały się* popularne. (np. fajnie byłoby nt. komiksu móc pogadać z tyloma ludźmi co na temat np. filmu czy np. gdyby codziennie był w TV jakiś program o komiksach).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej