Autor Wątek: Zaskakujący finał "Krzesła diabła"? (Spoilery!)  (Przeczytany 3851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Zaskakujący finał "Krzesła diabła"? (Spoilery!)
« dnia: Czerwiec 15, 2010, 08:28:55 pm »
Od dawna nie oglądałem horrorów i jestem na całkiem sporym głodzie więc, w sumie nie mając wiele czasu na poszukiwania, złapałem za jedną z płyt ze sterty czekających na obejrzenie i powiem, że się nieźle zdziwiłem. Konkretnie udało mi się znaleźć chwilkę na obejrzenie "Krzesła diabła" Adama Masona, filmu który niedawno ukazał się w kolekcji "Masakra DVD". Tytuł oczywiście sugerował czysty horror demoniczny, pełen złych mocy i to dodatkowo okraszony wiadrami krwi a tu ZONK! Posoki nie zabrakło, ale na koniec poczułem coś pomiędzy zaskoczeniem, zdziwieniem, może delikatnym rozczarowaniem, a na pewno była to dla mnie spora niespodzianka bo w sumie to chyba nie jest horror
Spoiler: pokaż
tylko thriller z psychopatą mającym rozdwojenie jaźni
! :)
Film jest dosyć tanią produkcją i, gdyby nie zakończenie, pewnie byłbym rozczarowany stratą cennego czasu. Na szczęście jednak pojawia się finał, który wybrania te kilkadziesiąt minut. Nie chcę bardziej spoilerować, a przynajmniej nie wiem w jakim zakresie mógłbym to zrobić więc zapytuję jak Wam się podobała ta produkcja? Może mój głód mnie wypaczył do tego stopnia, że z głodu nazwę kupę zjadliwym hamburgerem? :D

Jeżeli jednak kogoś zainteresowałem tytułem to dla spokoju sumienia zamieszczam trailer byście wiedzieli w co się pakujecie :)
The Devil's Chair official trailer
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Twardowsky

Odp: Zaskakujący finał "Krzesła diabła"? (Spoilery!)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2010, 06:00:23 pm »
Widziałem i do dziś nie wiem co o nim napisać!

Gdyby nie zakończenie pojechałbym po nim jak po burej ....

Ale przez to co dzieje się na końcu nagle całe te drewniane dialogi, nędza efektów specjalnych nabiera nowej jakości i SENSU...

Pogromca wdów i sierot