Autor Wątek: Diablo  (Przeczytany 60047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grim

Diablo
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2003, 08:29:32 pm »
Hmm ja chyba zaczne Paladynkiem ciąć bhehehehe :notfunny:
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Diablo
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2003, 10:04:03 pm »
Paladynkiem jest calkiem fajnie, szczegolnie na kilka osob. niestety trzeba byc cierpliwym i oszczedac punkciki, bo po zapale to dopiero fanatyzm i przekonanie jest warte uwagi.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Diablo
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 30, 2003, 08:06:09 am »
No tak...kiedyś grałem Paladynem tzw. zealotem...czyli zapał i fanatyzm na maxa,do tego święty szok 20 poziom :twisted: i rezałem aż miło :)
A w Diablo to zaczynałem od Necro i też było fajnie :P
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Diablo
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:28:29 am »
ja tez zaczynalem Diablo od nekro, ale jako ze byla to moja pierwsza postac to ja zle poprowadzilem :(  i w II akcie byly problemy :wall: , a w koncu ja porzucilem. w sumie nekro to aktualnie jedyna postac, jakiej nie prowadze :P
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Diablo
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:31:15 am »
Mój necro dobrze się rozwinął Krwawy Golem,żelazna dziewica te sprawy :twisted: też wymiatałem...ale potem stwierdziłem że wolę barba i tak zostało :)
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline TheM

Diablo
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2004, 08:55:46 pm »
A ja dla odmiany od początku grałem czarodziejką :P i bylo całkiem nieźle. A, i chciałbym w tym miejscu dodać, że Frozen Orb  wymiata  :P

Offline Grim

Diablo
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2004, 09:06:37 pm »
No BA :)  Praktycznie wszystko co jest na 30 poziomie wymiata :P
Aczkolwiek nie zawsze :P
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline Dark Elf king

Diablo
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 07, 2004, 02:07:32 pm »
Diablo??? szczerze mówiąc nigdy nie miałem okazji grać w tą grę,chociaż patrzyłem jak robią to inni. Dla mnie była taka sobie jednak reszta typów z mojej budy zachwyca się nią i wychwala pod niebiosa. Uważacie że jest to taka gra, o której właśnit tak powinno sie wypowiadać. Dla mnie w tej grze jest wszystkiego za mało

Offline kubususul

Diablo
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 08, 2004, 11:52:44 am »
Dla mnie barbarzynca- najpierw uderzac potem mowic- nie ma co wedlug mnie najprostsza postac do prowadzenia i nim zaczynalem stad moze sympatia. A druga postacia jest nekromanta. Jest taki hmmm.. mroczny :) Jego czary, przywolywanie szkieletow, golemow - innymi slowy mimo ze para sie magia potrafi sam o siebie zadbac, sam sobie stworzyc sojusznika..A jego czary- bardzo mi sie graficznie podobaja :)
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline wiśnia

Diablo
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:42:19 pm »
Cytat: "Dark Elf king"
Dla mnie w tej grze jest wszystkiego za mało


Nie mogę się zgodzić z tobą, gdyż walki to w tej grze na pewno nie jest za mało :P Poza tym jest też całkiem duża róźnorodność przedmiotów to znalezienia (licząc wszytko co da się wylosować jest tego naprawdę sporo), więc tego też nie jest za mało.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Pokpoko

Diablo
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 08, 2004, 11:04:00 pm »
i PDki...tego tez dużo łazi po planszach :)

Offline High Elf

Diablo
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 09, 2004, 10:19:31 am »
Wiecie, nic nie mam do barbarzyńców, ale są oni z deka za mocni. Ja lubię nekromantów, zwłaszcza grę taktyką "otocz się zdechlakami i siecz"
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 09, 2004, 02:50:33 pm »
Barbarzyncy nie sa za mocni. IMO silniejszy jest paladyn

Offline KreoL

Diablo
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2004, 03:04:06 pm »
Oczywiście że palladyn :) fanatyzm i szarża do 20 i jedziemy z koksem :twisted:
ie będą Mody bluzgać nas,
Ni postów nam kasować.
Dzielni my ludzie,gildiowa brać.
Offtopujemy gdzie sie da. :) ;)

Offline fisha

Diablo
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 07, 2004, 07:25:08 am »
Ja gram zabójczynią. Jednakże Ci z Diablo II zrobili ją za słabą. Powinna miec więcej możliwości !

 

anything