Autor Wątek: Diablo  (Przeczytany 60854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ibera!es

Diablo
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 03, 2006, 11:00:42 pm »
Cytuj
nawiasem mówiąc, nie sądzisz że Diablo to całkiem przyzwoite crpg?


Sądzę, ze to całkiem przyzwoita gra.
Jak na crpg, które bym uznał godne tej nazwy, sporo mu brakuje.

Z drugiej strony to był 1996 rok. Miało się 10 lat, o falloucie dopiero marzyło, a jak mówiło się 'rpg', to z ust leciała slinka na myśl o nieosiągalnym Daggefallu (nikt nie raczył go dystrybuować w Polsce).

Wiec moze nalezy ocenić to z tamtego punktu widzenia?
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline ibera!es

Diablo
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 03, 2006, 11:46:48 pm »
Toście się nadgorliwi zrobili...

Nadgorliwi? Nie przesadzaj...

Paaanie! Ja muszę jakoś te posty uzupełniać...
Ilu ludzi byłoby głęboko zawiedzionych, gdybym porzucił tę niepisaną tradycję forum?

Jestem wspaniałomyślny i dlatego dałem ci szansę wydzielając kilka postów do nowego tematu :p Tam możesz sobie uzupełnić brakującą liczbę :)

Kurcze.
Powiem Ci, ze skoro czuję się już trochę schizofrenicznie, to moze Ty mi w tym pomożesz?
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline Pepper

Diablo
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 04, 2006, 06:01:33 am »
Cholera, nie wiem już kto tu z kim rozmawia.

Dobrze chociaż, że są takie erpegi jak Diablo.
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Nehan

Diablo
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 04, 2006, 09:34:01 am »
Iber, masz błąd ortograficzny w polu "skąd" - kaukaską, nie kaukazką :p

Diablo lubiłem, dopóki nie zacząłem grać na battle.necie. Wtedy mi się zupełnie przestał podobać :shock:

***

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 04, 2006, 11:41:37 am »

Offline greah

Diablo
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 04, 2006, 07:48:39 pm »
przecież diablo to właśnie battlenet. na singlu i lanie idzie z nudów paść...no i szansa na jakieś gosu itemy jest prawie zerowa, bo co można znaleźć w 3-4 po lanie?

Offline Zielony

Diablo
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 04, 2006, 08:13:36 pm »
15 maja kupuje orginał! bede jeb** cbn! :shock:
IMP  :O

Offline Deytonus

Diablo
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 04, 2006, 09:48:49 pm »
Cóż... ja też znam takich wymiataczy... mój znajomek grał przez miesiąc w diablo po 12 h dziennie i opylił postac za kilka batów, bodajze 500 zł.

<Dryń, dryń> - Norsefir

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Diablo
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 05, 2006, 01:43:01 am »
Cytat: "Greahtor"
przecież diablo to właśnie battlenet. na singlu i lanie idzie z nudów paść...no i szansa na jakieś gosu itemy jest prawie zerowa, bo co można znaleźć w 3-4 po lanie?

Paaaaanie, ja w domu bez cheatowania nijakiego dobiłem 89lvl Barbem i znalazłem GF'a na krowach (hell ofkoz). Jak tak pomyślę ile przy tym Diablo 2 czasu straciłem, to głowa boly, ale wówczas grało się przyjemnie.

Offline Lunn

Diablo
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 06, 2006, 09:43:52 am »
po pierwsze: Diablo to nie RPG, tylko Hack'n Slash
po drugie: najfajniej gra mi się paladynem zealotem(58lev). Na lewym zapał, aura fanatyzm (oba juz na 20) i do przodu :). Teraz robię młotki, ale na tej samej postaci, bo mnie zawsze denerwuje zaczynanie od początku . I głównie dlatego od miesiąca  zrobiłem dwa questy czarodziejką :P na normalu (9 lev)

Offline ibera!es

Diablo
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 06, 2006, 11:05:52 am »
Cytat: "Lunn"
po pierwsze: Diablo to nie RPG, tylko Hack'n Slash


Tak jak Dungeon Master? Albo Ishar?
A M&M6 to fpp z punktami doświadczenia?

Zastanwiałeś się kiedykolwiek co wychodzi z tego kierunku w rozumowaniu?
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline Deytonus

Diablo
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 06, 2006, 12:05:59 pm »
Kiedy byłem na konferencji Game Development w WSB, pewien gość wyjaśniał subtelne różnice. Wg. niego hack'n slash różni się od action rpg tym, iż wymaga od użytkownika zaangażowania w grę. Tak więc Diablo to action rpg, a Icewind Dale to hack'n slash.
Wolałem nie myśleć, gdzie ten uczony zakwalifikowałby Fallouta  :shock:

Offline Okurdemol

Diablo
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 09, 2006, 10:30:27 am »
Oj sporo się nagrałem nekromantą. Bardzo lubię tą postacią. Tu się wskrzesi, tam się coś rzuci, tu się postrzela z ducha... piękna sprawa.
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

Offline krawiec[PL]

Diablo
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 10, 2006, 06:19:30 pm »
Cytat: "Raven"
Cytat: "Rav-SD"
Ja uważam, że necro na patchu 1.10 jest the beściarski
Zgadzam się!! W PvM jest najlepszy!!! Ale jednak przeciwko innym postaciom czasem jest jednak trochę słaby...

czy ja wiem...wydaje mi się że czarodziejka na ogień jest moim zdaniem lepsza. Chociażby szybszym atakiem...No ja wiem że necro może stworzyc kilkadziesiąt szkieletów i jeszcze kilka golemów, no ale czarodziejka ma tele więc może się szybciej przemieszczać...Teraz to ja już niewiem co by było lepsze  :?
Życie to one man show.

Offline Okurdemol

Diablo
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 11, 2006, 08:03:20 am »
Na PvM chyba jednak nekros będzie lepszy. Teoretycznie całą grę można nim przejść prawie bezkontaktowo, a do rozwałki używać najemnika, golema i ożywionych murzynów wspartych klątwami. A co do szkieletów to są one beznadziejne szkoda na to punktów.
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

 

anything