Autor Wątek: Diablo  (Przeczytany 60052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Diablo
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 07, 2004, 03:47:54 pm »
Zabojczyni jest niestety bardzo slaba... Ale nie widze mozliwosci podpakowania jej (no chyba ze jakis mega patch od Blizzarda).

Offline fisha

Diablo
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 07, 2004, 04:25:51 pm »
Ale nawet nie robię sobie nadzieji że takie coś powstanie. Prędzej pojawi się Diablo III

Offline Raven

Diablo
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 07, 2004, 06:12:52 pm »
Za słaba???? Ludzie o czym wy mówicie?? To najlepsza postać W D2!! Z całym szacunkiem, ale diablo 2 przeszedłem każdą postacią, a grać zabójczynią była najłatwiej. W tej chwili gram nekroskiem (jest ciekawy, klimatyczny, a duch kości pozwala mi zabić Baala, Diablo i Mefista z palcem w tyłku :D ), bo zabójczynią jest po prostu za łatwo :) 20ptów w mistrzostwo szponów, systematycznie też dajemy po punkciku w sztuki walki żeby dojść do uderzenia Feniksa i lot smoka, i podobnie czynimy z dyscyplinami cienia żeby dojść do mistrza cienia. W pułapki już nie inwestuję, bo w sumie są trochę niepraktyczne...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline dead

Diablo
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 08, 2004, 07:53:36 pm »
Jak gralem w diabolo to mialem zabojke (i mam) na 91 lvl !! Robi w sumie cos pod 3500-6000 demedza !! I co wy na to i kto tu mowi ze jaest za slaba ?? Ma cos kolo 1500 Hp i do tego cos kolo 30% wykradania zycia wiec nie uwazam aby byla slaba (do tego jeszcze kolo tak 2000 armora moze wiecej moze mniej bo dawno jej nie sprawdzalem !!). Zaboojka jest szybka i zajebista !! Polecam jest to bardzo wykoksowana postac choc czesto na poczatku sa problemy z diablo na normalu ale mnie to nie sprawilo  wiekszych trudnosci !! Osobiscie tez nie pakowalem w pulapki lecz w tygrysa szpon smoka i do tego feniks oraz troche cienia !! To byla moja 1st postac i w sumie jest bardzo wymaksiona tyle ze nie radzi sobie z czarusiami gdyz burza z piorunami zabijala ja 2 max ciosami (20 lvl + mistrzostwo i jeszcze itemy czyli cos pod 30 lvl + mistrzostwo ^^).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Raven

Diablo
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 08, 2004, 08:32:20 pm »
No bo czarodziejka też jest przepakowana... Myślałem,że patch 1.10 coś zmieni, ale jednak nie bardzo. Jest jeszcze lepsza! Generalnie jeśli przejdzie się czarodziejką grę na normalu (cholernie trudna sprawa), to później zaczyna wymiatać. Dorównuje jej może tylko barbarzyńca, ale na niego też są sposoby.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline dead

Diablo
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 08, 2004, 09:05:23 pm »
Hehehe w sumie ten demedz od meteorow :( qrde ludzie czarusie sa imba !! Jeczsze jak teraz dostaja dodatkowe obrazenia za pakowanie w slasze zdolnosci to jest kicha i tyle :(
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Dark Elf king

Diablo
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 10, 2004, 01:55:55 pm »
Grałem w końcu w to wasze Diablo- dla mnie takie sobie zbyt mało możliwości odnośnie do kreowania własnej postaci. Ja tam wole mocnego Nekromantę dobrą rozpierduche robi :) Przynajmniej napoczątku...

Offline High Elf

Diablo
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 10, 2004, 05:19:59 pm »
Jeśli grałeś w necie, to myślę że wiesz co to znaczy drużyna złożona z czterech postaci - amazonka, barbarian, nakromanta i paladyn. Fajne ma aury ten ostatni. A co do roli reszty chyba nie muszę tłumaczyć :) Amazonka strzela, barbarian rozrzuca wrogów, a nekromanta zalewa wroga kupą trupów. :lol:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Diablo
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 12, 2004, 02:27:00 pm »
Nie na necie niestety nie grałem chodź mam zamiar, musze tylko pójść do kolegi :D

Dark Elves Noble

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 18, 2004, 07:00:30 pm »
nigdy nie gralem w necie taka kobinacja ale musze sprobowac, ale czy warto!

Offline Dark Elf king

Diablo
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 19, 2004, 06:19:08 am »
E tam ja ci radzę w Baldura pogiercować

Dark Elves Noble

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 19, 2004, 08:00:37 am »
czy ktos z tutaj obecnych ma jakies fajne przedmioty do wymiany przyz net?

Offline High Elf

Diablo
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 19, 2004, 03:02:59 pm »
Ew. ja z kolesiem mamy - znaczy on ma bo ja mam 20lvl a on osiemdziesiąty któryś :). Dam ci na PW jego gg, maila nie ma.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Dark Elves Noble

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 19, 2004, 06:31:00 pm »
ale czy ma jakies fajne przydmioty dla nekromanty?

Offline High Elf

Diablo
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 19, 2004, 06:47:34 pm »
To powinno być na PW, właśnie zadarliśmy z Wiśnią  :roll:

Ma taki potężny kostur, daje ci bonus do damage'u i do tego zwiększa o sporo ilość wskrzeszanych, no i wzmacnia magię i regeneruje Mana.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)