trawa

Autor Wątek: LARP Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów, Łódź, 31 lipca  (Przeczytany 2744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aurra

LARP Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów, Łódź, 31 lipca
« dnia: Lipiec 06, 2010, 04:52:02 pm »
Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów 
   
  Spokój XIX-wiecznej Łodzi, miasta wielkich możliwości, błyskawicznych  wzlotów i jeszcze szybszych upadków, został zakłócony. Przez miasto  przetoczyła się bowiem fala zuchwałych kradzieży, dokonanych przez  niewykrytych dotychczas sprawców. Żądni sensacji dziennikarze  spekulują, że może stać za nimi słynny na całą Europę włamywacz, znany  jako Zjawa z Grenoble. 
   
Tymczasem nieliczni wybrańcy udają się na tajne spotkanie, na  którym odbędzie się licytacja ekskluzywnych dóbr, których poprzednim  właścicielem był znany fabrykant Gustaw Werner, zaginiony podczas  wyprawy do Indii, obecnie uznany przez Władze za zmarłego. 
   
Weź udział w ekskluzywnej licytacji i zanurz się w świat  kryminalnych zagadek, sprzecznych interesów i tajnych stowarzyszeń.  Zmierz się z innymi graczami w pozbawionej skrupułów walce o bogactwo,  gdzie najważniejsza jest osobista korzyść, a ludzie nie zawsze są tymi,  za kogo się podają. 
   
  Dzień gry: 31 lipca 2010 (sobota) 
   
  Miejsce akcji: Muzeum Fabryki w Manufakturze 
   
  Czasy fabularne: XIX wiek 
   
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: larp@muzeumfabryki.pl.  W zgłoszeniu należy podać swój wiek, płeć oraz ewentualne doświadczenie  LARPowe (nie jest konieczne). Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca.