Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Bler

(1/20) > >>

Julek_:
Myślałem, że za mojego życia Rafał Szłapa "Blera" nie skończy. Liczyłem, że jak będę stary, ślepy i głupy, wnuczki będę się zbierały wokół mojego fotelu i czytając na głos kolejny odcinek, opowiadały co widnieje na obrazkach.

A tu taka niespodzianka!

Rafał Szłapa wystartował z site`m poświęconym serii komiksowej swojego autorstwa. Na pierwszy ogień poszło studium okładki, które przy okazji daje zarys tego, jak pokręcone były losy tej serii. Na razie zbyt wiele o "Blerze" nie wiadomo, oprócz tego, że dzieje się w Krakowie, jak na dobry komiks przystało (patrz "Straine" i "Wilq") i będzie niebanalnym (mam nadzieję) ujęciem motywu superherosa.

(dla leniwych: http://bler.szlapa.com/)

Jaszcząb:
Ludzie mogą kojarzyć Blera z Areny Komiks - tam ten bohater pojawił się chyba po raz pierwszy.
Jednak z tego co pamiętam, Rafał wspominał na Komiksowej Warszawie, że ten album to jest zupełnie nowy start Blera.
Miałem okazję zobaczyć taki prezentacyjny/testowy wydruk komiksu i zrobił on na mnie duże wrażenie.

Ja tam już się cieszę i bloga dodaję do ulubionych.

Julek_:
 :biggrin:
Ano w Warszawie Rafał chodził z tą swoją teczkę i co nieco z niej zdradzał. Wydawało się wtedy, że premiera "Blera" jest naprawdę blisko i już za chwilkę, już za momencik, ale nie... Zobaczymy, może teraz będzie lepiej.

Maciejaszek:
Trzymam kciuki aby tym razem się udało.
Z tego co kojarzę, fragment (jednego z podejść do) Blera był też w antologii Rafała.

Witz Worx:
Sam bym tego wszystkiego lepiej nie ujął...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej