Autor Wątek: Bler  (Przeczytany 47162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Bler
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2010, 08:41:59 pm »
Wywiad o Blerze z jego Twórcą  - Rafałem Szłapą. Zapraszam:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2010/09/165-rafa-szapa-wywiad-rysowany-cz1.html

ramirez82

  • Gość
Odp: Bler
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:10:25 pm »
Wywiad o Blerze z jego Twórcą  - Rafałem Szłapą. Zapraszam:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2010/09/165-rafa-szapa-wywiad-rysowany-cz1.html

Super wywiad, choć za krótki. To już wiadomo, że KG Blera nie wyda. Szkoda, ale ciekawe czemu nie KG. Pozostaje wierzyć, że Luigi podoła!

http://kzet.pl/2010/09/bler-lepsza-wersja-zycia.html

Tymczasem na KZcie pierwsze siedem stron Blera, które jak dla mnie wyglądają bajerancko!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Bler
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:35:30 pm »
Troche mi sie Vertigo kojarzy, choc nie wiem dlaczego.

Zapowiada sie naprawde przyzwoita, polska produkcja.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bler
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2010, 03:13:29 pm »
Nie wiem czy widzieliście już na blogu Blera materiał o wydawcy więc podsyłam linka :)

Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

ramirez82

  • Gość
Odp: Bler
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2010, 12:41:00 am »
Bler przeczytany, nadzieje w nim pokrywane zostały spełnione, świetny komiks. Historia niby schemat opowieści o powstaniu superbohatera, z odkrywaniem mocy i pierwszymi występami na czele, ale napisana i narysowana tak, że nie sposób marudzić. W dodatku mamy tu do czynienia z jakimś tajnym eksperymentem w rodzaju Weapon-X, jak dla mnie super pomysł. Samo wydanie Blera też bez zarzutów. Mam nadzieję, że komiks zostanie ciepło przyjęty przez czytelników, co może zmobilizuje Rafała Szłapę by na pozostałe dwie części Blera nie trzeba było czekać w nieskończoność :cool:
 
Swoją drogą, miło że w konkursie MKFiG wyrożniono Punkt widzenia Rafała Szłapy, który właściwie jest rozwinięciem sceny z Blera.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Bler
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2010, 08:20:44 am »
Troche off top, ale w Nowej Fantastyce (tej z Kovalem) jest sporo rysunkow Rafala.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Witz Worx

Odp: Bler
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2010, 08:22:46 am »
Mam nadzieję, że komiks zostanie ciepło przyjęty przez czytelników, co może zmobilizuje Rafała Szłapę by na pozostałe dwie części Blera nie trzeba było czekać w nieskończoność :cool:

Z tego co mi wiadomo najpoźniej za rok będzie drugi. Nabywcy "lepszej wersji..." już wiedzą, że okładka tomu 2 została zaprojektowana, przynajmniej tu nie powinno być niespodzianek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bler
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 11, 2010, 06:39:09 pm »
MFKiG 2010 za nami już od tygodnia, w   Sieci pojawiło się już sporo galerii, filmików i relacji z imprezy, ale   chyba nikt się nie spodziewał pojawienia się relacji z przyszłości! Tak,   właśnie z przyszłości, a konkretnie z 2102 roku relację zamieścił Rafał Szłapa (autor mającego tydzień temu premierę albumu Bler: Lepsza wersja życia) na swoim blogu.       Ciekawi powinni klikać tutaj...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Bler
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2011, 08:14:42 pm »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Bler
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2011, 06:09:00 pm »

Offline Witz Worx

Odp: Bler
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2011, 06:57:52 pm »
Plansze z Blera 2!

http://mnichhistorii.blogspot.com/2011/09/217-bler-2-plansze.html

To jest smutne, żeby w dzisiejszych czasach opłakanego stanu rynku, rysownik zeby rozpromować swój produkt musiał udawać, że ktos z ukrycia zrobił zdjęcia jego planszom! Czy to jest Górniak? Doda? Nie , to tylko kolejny polski tytuł, który przejdzie bez echa i którym interesuje się góra ze sto osób!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Bler
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2011, 08:07:23 pm »
Witz, nie traktujesz tego zbyt poważnie?  :wink:
P.S. Mnie np. bardziej interesują plansze z nowego Blera niż Górniak nielegalnie sikająca w krzakach.
No i chyba jednak trochę więcej, niż sto osób interesuje się Blerem, skoro tysięczny nakład pierwszego tomu, powoli, powolutku ale jednak schodzi... Bez echa? Myślę, że skoro pierwszy Bler spotkał się ze sporym odzewem, to i drugi coś podziała. Ale to tylko moje zdanie, człowieka któremu pierwszy tom się bardzo podobał i czeka na drugi, więc to subiektywna opinia.
Pozdrawiam! :smile:

Offline Witz Worx

Odp: Bler
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2011, 08:58:50 pm »
Nie napisałem, że komiks jest zły. życzę mu jak najlepiej.
Wyraziłem sie nieprecyzyjnie w drugiej częsci swojej może nieco zbyt prowokacyjnej wypowiedzi. Komiks przejdzie bez echa nie ze wzgledu na swoją niską wartość ale przez obojętne nastawienie szerokiego odbiorcy. Cieszy, że nie do końca o czym swiadczy  chocby Twoje zaangażowanie.
Oby wysiłki promocyjne przyniosły owoce.
Wybacz uszczypliwe porównanie do D. czy G.
Przesadziłem.



Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bler
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 02, 2011, 05:25:20 pm »
Na oficjalnym blogu Blera Rafał Szłapa   rozpoczął cykl "Prodakszyn Diary", z którego w wyrazisty sposób   dowiecie się jakie to trudy musiał pokonać autor by powstał drugi tom   przez lata wypatrywanej serii. Pierwszy odcinek cyklu znajdziecie tutaj, zaś zapowiedź komiksu na tej stronie.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bler
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:31:49 pm »
Bler odebrany :)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -