trawa

Autor Wątek: Propozycja: Survivor muzyczny  (Przeczytany 31974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kort

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:31:55 pm »
and my vuvuzela xd

My God, this is wrong :D

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:49:31 pm »
wuwuzela >>>>>> wszystkie te sandtraki

To proponuję to zrobić na zasadzie bitwy
taki był plan od początku
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Dziex

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:30:53 pm »
Zgadzam się z Ijonem, niech serie jak Heroes, Warcraft, Fallout czy Final Fantasy startują jako całość. poza tym wywalić Icewind Dale i Dragonage. Wystarczy jak ultra epickie rpg z elfami i krasnalami będzie reprezentował Baldur, który i tak ma największe szanse na zajęcie jakiegoś przyzwoitego miejsca. To + wywalamy jeszcze z 10 pozycji i możemy startować.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:38:56 pm »
w takim razie wywalmy jeszcze propozycje mangowe i konsolowe
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Dziex

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:42:21 pm »
No nie wiem, mogą się obrazić.

Offline Idaan

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:22:55 pm »
Zgadzam się z Ijonem, niech serie jak Heroes, Warcraft, Fallout czy Final Fantasy startują jako całość. poza tym wywalić Icewind Dale i Dragonage. Wystarczy jak ultra epickie rpg z elfami i krasnalami będzie reprezentował Baldur, który i tak ma największe szanse na zajęcie jakiegoś przyzwoitego miejsca. To + wywalamy jeszcze z 10 pozycji i możemy startować.
Ale ale, tak jak sam Dragon Age może buty lizać Baldurowi, tak piosenka z menu jest w ciul kosmiczna i ogólnie lepiej mi się kojarzy. Chociaż może to kwestia tego, że w Baldura grałem dość dawno temu.

Co do zbyt dużej ilości kandydatów, to może na początek wylosujmy grupy po 4 soundtracki, z których dalej przechodzi tylko jeden, a potem już systemem pojedynków. Przetrzebi się płotki no i może pojawią się jakieś ciekawe sytuacje kiedy w jednej grupie będzie Morrowind, Baldur, Torment i Monkey Island.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:25:25 pm »
Cytat: Idaan
Co do zbyt dużej ilości kandydatów, to może na początek wylosujmy grupy po 4 soundtracki, z których dalej przechodzi tylko jeden, a potem już systemem pojedynków. Przetrzebi się płotki no i może pojawią się jakieś ciekawe sytuacje kiedy w jednej grupie będzie Morrowind, Baldur, Torment i Monkey Island.
:doubt:
To już lepiej zróbmy wymóg np. pięciu głosów poparcia dla uwzględnienia kandydatury.
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Dziex

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:37:17 pm »
Ale ale, tak jak sam Dragon Age może buty lizać Baldurowi, tak piosenka z menu jest w ciul kosmiczna i ogólnie lepiej mi się kojarzy. Chociaż może to kwestia tego, że w Baldura grałem dość dawno temu.
to?
Dragon Age: Origins - Main Theme

omg plz, to nie jest muzyka godna prawdziwego wojownika

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:42:37 pm »
UWAGA!!!

Oficjalnie ogłaszam, że w ramach wspierania naszego forumowego community, w uznaniu zasług na kacu i wymyśleniu muzycznego survi, Idaan otrzyma od GGK drobny upominek.

Idaan, skontaktuj się ze mną pod numerem GG 2749966 - uzgodnimy szczegóły.

Tak przy okazji...nie myślcie, że każda inicjatywa braci forumowej będzie z automatu w ten sposób nagradzana. Załapią się tylko te, które wpadną w oko wysokiej komisji (znaczy się mnie).

Offline kort

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:15:49 pm »
Gratulacje Idaan :)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 08, 2010, 08:54:22 pm »
Wg. mnie 64 będzie ok, nie będzie takiego czegoś że ktoś czegoś nie chce, a ktoś jednak by coś dodał, ktoś lubi wzniosłych rpgowych symfonii, a innych nie cieszy hymn piratów z Monkey Island. Propozycja Joneletha też mija się z celem bo to tak jakby robić eliminacje przed turniejem.

Robimy 64 i system pucharowy, ustalamy tytuły od A-Z i łączymy w pary pierwszy alfabetycznie i ostatni, a później na zmianę w drabince. Codziennie dwa pojedynki (na MISTRZOSTWACH ŚWIATA były dwa mecze dziennie). Jak dojdziemy do 1/16 czy 1/8 lepiej to już 1 dziennie, tak jak wyłonimy zwycięzce. Tak nam wyjdzie 30 dni gry, ostatni survivor trwał 20, może jednak będzie ciekawiej, bo o spotkanie faworytów nie będzie ciężko.


Mogę podjąć się zadania ładnego zrobienia zestawienia ;)

Offline Dziex

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:50:28 pm »
Cytuj
ustalamy tytuły od A-Z i łączymy w pary pierwszy alfabetycznie i ostatni
Dobieramy losowo.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:58:42 pm »
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline zaylek

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:01:25 pm »
Dobieramy losowo.


i moznaby co niektore tytuly rozstawic tak zeby nie wpadly na siebie zbyt szybko ;p
woot!?

Offline Dziex

Odp: Propozycja: Survivor muzyczny
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:08:48 pm »
E tam, mieliśmy już survivora o tytuł najlepszej gry w którym Fallout odpadł w pierwszej rundzie bo trafił na Heroes of M&M III. Teraz pewnie a starcie trzeba będzie wybierać między nim a Tormentem :eek:

 

anything