trawa

Autor Wątek: League of Legends  (Przeczytany 27736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HaaYaargh

  • Gość
League of Legends
« dnia: Lipiec 07, 2010, 05:46:17 pm »

Yoho!

Da się ostatnio zauważyć że przynajmniej 5 osób (z gildiowego xfire) gra dosyć intensywnie w LoL'a.

Moglibyśmy się umówić na weekend, albo chociaż pododawać do buddy już ingame (ostatnio gadałem z kortem) wypatrywać kto kiedy jest online, i zagrać razem. W przypadku jak nie będzie nas 5 to zawsze można zagrać 3 vs 3, albo (lepiej) dobrać jakiś randomów.


Jak będę widział że ktoś gra, to wyślę wiadomość, poczekam i po skończonym meczu możemy sobie zaaranżować jakieś spotkanie.


Swoją drogą, kim gracie najczęściej?

Ja uzbierałem na pirata (Gangplanka) i gra mi się dosyć dobrze, choć mam chyba pecha do drużyn, bo po 26 meczach mam bilans k/d około 70 na +, a zwycięstw tylko 8 ;P Annie grałem na początku, a teraz coraz bardziej podoba mi się gra Fiddlestickiem, jeszcze dopracowuje strategię, ale nawet teraz jest dobrze.

Powinni coś zrobić z leaverami, i z wyborem takich samych postaci podczas meczu z przeciwnych drużyn, tutaj sprawdziły by się rozwiązania z HoN'a.

Offline zaylek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:31:32 pm »
ja gram Katarina, chyba najlepiej pasujaca mi postac jesli chodzi o styl gry, takie małe staty ta postacia ;p win 21 loss 15
k: 284 d:164 a:365
niedlugo startuje 1wszy sezon i eli do wcg, mozna by pomyslec i wystwic jakis team z gildii
woot!?

Offline kort

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2010, 11:22:38 pm »
Najnowszy patch w drodze, będzie się działo. Można pokombinować nad wspólnym pograniem.

Zależy tylko od tego na jakich serwerach gracie. Jeżeli będzie nas wystarczająco dużo to można by pograć bardziej regularnie. Wpisujcie kto by chciał i w jaki sposób widzi nasze wspólne granie. Od najnowszego patcha wchodzą statsy drużynowe, więc można naprawdę fajnie się pobawić :)

Offline zaylek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:08:13 am »
meh.
poczatkowo tylko ladder w timie zeby sie zgrac, ustalic najwygodniejszy build timu,itp, potem moznaby zaczac cos o jakichs ligach myslec ;p
serwer EU (na us nooby graja - no offence ;p)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 01:38:54 pm wysłana przez zaylek »
woot!?

Offline Perek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:50:44 am »
Na początku wszystkimi ranged dpsami a teraz mordekaiserem. Za długie przerwy w grze _ cokolwiek bardziej skomplikowanego od Morde mnie przerastało :/ Maxuję drugie konto więc mogę się teraz bawić champami z freeweek.

serwer US

Wbiłem 30tke, runy t3 pod Morde, mase champów <--troche idiotycznie :P więc robię sobie drugie konto żeby na nim wbić upragnioną 20tkę i 2 strony w miarę uniwersalnych run. Jakoś tam idzie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 07:53:47 am wysłana przez Perek »

Offline kort

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:34:13 pm »
meh.
poczatkowo tylko ladder w timie zeby sie zgrac, ustalic najwygodniejszy build timu,itp, potem moznaby zaczac cos o jakichs ligach myslec ;p
serwer EU (na us nooby graja - no offence ;p)

Bo z nami nie grałeś :) Btw da się zrobić migrację konta na euro? Gdzieś czytałem, że jakos można, ale nie bardzo ogarniam gdzie co jak i dlaczego :)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: League of Legends
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:45:58 pm »
Sam nie wiem na jakim serwerze gram, raczej na EU bo raczej tutaj mieszkam :roll:  Nawet nie wiem gdzie się to sprawdza. Nie wiem czy jest to ważne, jak np. dodałem korta do buddy, co znaczy (a przynajmniej powinno) że możemy grać razem. Trzeba się popytać posprawdzać, bo wizja jednego zajebistego teamu uderza w wyobraźnie :smile:


Dziś zaliczyłbym swojego pierwszego quad killa, ale mnie ubiegli przy ostatnim, fck ye Ashe! ;(


Ja jutro lecę kupić nowy headset, bo w starym nie działa mikrofon i lewa słuchawka :wink: A tak będę już gotowy na wspólne granie!

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: League of Legends
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:03:33 pm »
Kiedy zaczynaliśmy, to serwerami w Europie zajmowało się GOA. A że firmy, tudzież jakości jej usług przedstawiać nie trzeba, to postanowiliśmy korzystać z usług rodem z US.

Offline Niuniek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:16:58 pm »
Ja też trochę pogrywam. Nie za dużo i nie jakoś "prosowsko", ale tragicznie mi nie idzie. Najwięcej grałem Janna, teraz się przerzuciłem na Alistara. Ja byłbym chętny na jakieś pogranie razem, ale nie za bardzo wiem kiedy, bo od soboty mnie nie ma przez tydzień. Może później, ale raczej późnymi wieczorami.

Offline kort

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:20:29 pm »
Na TSie klanu ggk jest nawet odpowiedni kanał, na który zapraszamy :)

TeamSpeak3 oczywiście :)

Przypominam adres:

wyrm.gildia.pl

port: default

pass: gpl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 05:25:33 pm wysłana przez kort »

Offline Skrzydlaty

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2010, 08:32:06 pm »
Jak coś, to też się piszę w godzinach popracnych - nick: Strawberry Panic, level 16 (wcześniej jakoś 18 na US). Głównie supportuję - dawniej Kayle (teraz rozhybrydzony), teraz Soraka main. TS'y niestety odpadają z racji starego kompa i potrzeby wyłączenia absolutnie wszystkiego, by w miarę spokojnie pograć. I odpadam z Twisted Treeline, nie lubię tej redukcji grywalnych bohaterów, zwłaszcza moich.  :sad:

Offline zaylek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2010, 08:41:49 pm »
to co, skladamy jakis team w eu/usa (o ile jest jakas mozliwosc przerzucania acc) ?
woot!?

Offline Kalasanty

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:00:17 pm »
Ja sobie ze Skrzydlatym czasem pykam, najczęściej Morganą, ale też w miarę staram się testować nowych bohaterów.
Level 18, nick Squeeshy (eu).

Offline kort

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:09:14 pm »
Stała ekipa grywa mniej więcej co dzień w godzinach od po 24 do ok 2-3 w nocy. W razie czego zapraszamy do wspólnego lolowania. :)

Offline zaylek

Odp: League of Legends
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2010, 03:14:20 pm »
przez najblizsze 2 tyg to zbyt pozna pora jak dla mnie ;/
woot!?

 

anything