Gildia Literatury (www.literatura.gildia.pl) > Forum Literatury

Nowy numer "Fantasy&Science Fiction"

(1/2) > >>

CD Jack:
Wydawca polskiej edycji magazynu "Fantasy&Science Fiction" przedstawił w czerwcu projekt okładki drugiego numeru "kwartalnika", za który trzymamy kciuki z nadzieją na ukazanie się jeszcze w lipcu. Zanim jednak ukaże się on w dystrybucji to chcielibyśmy Was zaprosić do podzielenia się opiniami o pierwszym numerze bo dwójka ponoć ma nas zaskoczyć swoją zawartością.

CD Jack:
     Trzeci numer polskiej edycji magazynu "Fantasy and Science Fiction" prawdopodobnie ukaże się pod koniec października.
     A w nim:
 
*         Lucius Shepard Mengele
*         Carolyn Ives Gilman Arkospływ
*         Bruce Sterling W raju
*         Lena Szuster Mgielnica
*         Jeff VanderMeer Naprawianie Hanovera
*         M. John Harrison Wybrzeże samobójców
*         Jim Aikin Wielce starożytny miecz elficki

CD Jack:
Przedstawiamy pełen spis treści trzeciego numeru magazynu "Fantasy & Science Fiction (edycja polska)", który właśnie trafił do drukarni. Więcej...

zorro:
Witam, czy faktycznie 3. nr ukazał się jeszcze w zeszłym roku? Jeśli tak to haniebnie go przepuściłem...
Przynajmniej dla mnie kwartał to zbyt długi czas na pamiętanie o czymś cyklicznym ;)

CD Jack:
Daty są aktualizowane na bieżąco, ale jeżeli gdzieś nastąpił błąd to wskaż, a go skoryguję.

Mam poza tym kiepską wiadomość:
To już niestety pewne: wraz z ostatnim numerem polskiej edycji "Fantasy & Science Fiction” 2 (6) 2011 wydawnictwo Powergraph przestaje być wydawcą magazynu, a redaktor naczelny Paweł Matuszek rozwiązuje Redakcję. Więcej...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej