Autor Wątek: Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)  (Przeczytany 6149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NemoOne

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2003, 03:22:27 pm »
A beda tam jakies dziewczyny???
Bo coe se pomysla okoliczni mieszkancy 30 facetow spiw jednym budynku...:D :?  :shock:  :x  :evil:
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline skolo

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2003, 09:03:01 pm »
no to akurat 15 par  :twisted:

Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 06, 2003, 12:59:06 pm »
Zeby nie zakladac osobnego tematu i nie zasmiecac Forum, kieruje swoje pytanie tutaj. Czy ktos moze mi napisac wszystkie bandy, ktore zostaly opisane w Town Cryerach? Bede bardzo dzwieczny...
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline skolo

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 06, 2003, 05:04:43 pm »
Dzis dokladna tabelka - wlasnie w tym temacie.
Kolo godziny 22 dam cynk ze jest gotowe, artykul bedzie na mejnie Mordheim.

Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 08, 2003, 08:12:35 pm »
OKi tabelke zobaczylem i jest bardzo pomocna. A ja mam jeszcze kolejna prosbe: szukam jakiegos kontkatu z ludzmi, ktorzy w tym roku na Teleporcie grali w Mordheima. Zaprzaszam na PW :)
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline skolo

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2003, 10:14:41 pm »
Tylko bardzo prosze mi ty nowego wątku nie zaczynac bo Operator Drach przyjdzie i rozgoni towarzycho

Offline NemoOne

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 09, 2003, 02:45:21 pm »
Kapitan Drach stoi na strazy prawa i po raz kolejny pokona zlo i wystepek!!!!!!
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 09, 2003, 04:04:52 pm »
OKi nie chce nic nowego zaczynac, ale chce wiedziec co zle zrobilem/dopiero zrobilbym?:) Nie udzielalem sie zbyt duzo na zadnym Forum i nie wiem o co dokladnie chodzi :)
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline Dwalthrim

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 27, 2004, 10:28:35 pm »
To Wasze Mordheimowanie to jak wyszło? jest szansa na Ripley? A może imprezka cykliczna się kroi?
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2004, 10:54:17 am »
Heh powiem tak, impreza wyszla jako tako, niezawiedli ludzie z Koszalina i przyszli zagrac, natomiast nie pojawil sie niestety NIKT z poza miasta :( Terenow wystarczylo dla wszystkich, tak ze stoly byly cale zapchane ruinami i banda Gladiatorow miala by tam bardzo dobrze :) Heh a co do cyklicznosci imprezy... Poki co, to raczej nie, jakos odechcialo mi sie z kolega organizowac cos takiego i nie widzimy w tym dalszego sensu. Turnieje Mordheima pojawiaja sie jednak u nas towarzyszac battlowi (glownej grze Koszalina) i tak chyba pozostanie...
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline Dwalthrim

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2004, 11:08:12 am »
To szkoda. Skoro tylu Was w koszalinie w figurki ciupie to czemu żadnej godnej reprezentacji na Młotku nie było? Sami widzicie że trudno na jakiś turniej czasem dojechać ale moglibyście dać przykład i ruszyć swoje trollowe zadki! Jak wiadomo im więcej band tym ciekawiej :twisted:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 28, 2004, 11:13:19 am »
heh miala jechac faktycznie nasza reprezentacja, ale z kilku powodow (matura,a niektirych denerwowaly zasady do battla :) nie pojechalismy. Za to na pewno bedziemy na Teleporcie, jak co roku i tam liczymy na spora zabawe :)
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline nahar

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 29, 2004, 06:25:33 pm »
No nie no, albo rybka albo...
Jak chcieliscie grac w battla to nie moglibyscie uczestniczyc w Turnieju Mordy - były w tym samym czasie.
Matury haha jak ja zdawalem mature to codzienne gralem w RPG. Prawdę mowiąc niegdy wczesniej i poźniej nie gralem w rożne rzeczy tak dużo jak na wiosnę przed swoją i po swojej maturze - pamiętam ze całą drużyną spóxniliśmy sie na ogłoszenie wyników pisemnych bo sesja była.
NAUKA ZACZYNA SIE NA STUDIACH (a i to nie zawsze).
paweł

Offline Glurk

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2004, 07:01:34 pm »
Heh no widzisz,to tym bardziej nie bylo dla nas korzystne jechac do Warszawy tylko na jeden turniej- battla/Mordheima :( Wolimy pojechac na jakis turniej, na ktorym mozemy wziac udzial w jak najwiekszej liczbie atrakcji. A co do tej matury to musze sie zgodzic, 4 klasa staje sie najwspanialsza przez bardzo duza ilosc wolnego czasu i malo obowiazkow :)
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline nahar

Wielkie Mordheimowanie (a co na to, na to???)
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 03, 2004, 07:49:36 pm »
JEDEN TURNIEJ ale za to WASZEJ ULUBIONEJ GRY!
Poza tym po cały dzień grania (od 10 non stop do 18) tylko w Mordheim potem w nocy jeszcze mozna pograc towarzysko z obcymi (niestety bylismy sami  tzn ekipa z kraka) a w niedziele pobawic sie na pokazach. Mnie tam się podobało mimo ze byłem TYLKO na jednym turnieju.
paweł

 

anything