Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skark

Euro 2010 - raport z przygotowań
« dnia: Kwiecień 01, 2010, 01:23:56 pm »
Vlad kiedy będzie coś wiadomo o Euro zasadach 2010. Szczególnie mnie interesuje czy w tym roku też Vendetty będziemy holować po stole. Czy pozwolimy im latać.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2010, 01:52:41 pm »
Zachodniacy chyba pozwola im latac, ale przyznam ze faq do gwardii uceikl mi na 2 stronie teamtu, potem okazal sie zbyt tajemniczy i straszny bym mogl dyskusje o nim dalej sladzic, Yedli bedzie bardzie kompetentny do pytan w sprawie FAQ (w koncu jest sedzie głównym:P)

Mozemy juz zaczac myslec o forum- Misiu jestes? Zrobisz nam jakies subforum na ligowym - na razie zupelnie tajne? Mozesz wrzucic nan juz pierwsza czworke ranku, plus Miszcza jesli Zły oficjalne zrezygnuje z wyjazdu.

W skroice zasady sa takie same jak rok, temu, misje, punkty itd. Tylko speciali tym razem nie ma, tamy moga miec 9 zawodnika (nie grajacego i bez armii - trenera) i jakies tam szczegoly sie pozmienialy. Ale podtsawy sa takie same.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:04:01 pm »
a czy planują jakiś "side event" dla WH40k?
możesz podrzucić jakiś link do tematu, Vladdi?
dzięki
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:09:37 pm »
a czy planują jakiś "side event" dla WH40k?
możesz podrzucić jakiś link do tematu, Vladdi?
dzięki
narka

Tez chętnie by się dowiedział co nie co o side eventcie :)

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:10:25 pm »
Forum na ETC 2010 by się przydało. Już kminię od jakiegoś czasu nad rozpiskami i chętnie pokminię nad innymi armiami.
Poza tym ciekawi mnie bardzo jakie konfiguracje wystawimy w tym roku w naszym teamie.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:12:31 pm »
i kto gra!! tłuszcza chce znać swoich bohaterów :)
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:16:08 pm »
a czy planują jakiś "side event" dla WH40k?
możesz podrzucić jakiś link do tematu, Vladdi?
dzięki
narka

Nie bede teraz szukal ale na furm www.warhammer.org.uk w sekcji 40k etc jest link gdzies do zapisow na sideventa 40k rejestracja odbywa sie przez t3.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:18:21 pm »
Forum na ETC 2010 by się przydało. Już kminię od jakiegoś czasu nad rozpiskami i chętnie pokminię nad innymi armiami.
Poza tym ciekawi mnie bardzo jakie konfiguracje wystawimy w tym roku w naszym teamie.

Pewnie skonczy sie na forum semi-otwartym, ale musicice wiedziec ze szpiegostwo jest juz pelna gębą - google translator przelamal wszelkie bariery jezykowe:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:19:26 pm »
i kto gra!! tłuszcza chce znać swoich bohaterów :)
Myślę, że do końca sezonu jeszcze parę historii może się wydarzyć więc chyba nie ma co jeszcze specjalnie kombinować. Top 5 musi zagłosować po tym jak już się ostatecznie wyklaruje.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:21:50 pm »
Myślę, że do końca sezonu jeszcze parę historii może się wydarzyć więc chyba nie ma co jeszcze specjalnie kombinować. Top 5 musi zagłosować po tym jak już się ostatecznie wyklaruje.

Po ws pewny jest tylko TOP 4. Miszczu wciaz jest narazony na ataki dzikich zastępow Złych wilków:) Machinacje w sprawie dodatkowych wojowników trwają, wstępne rozmowy sa przeprowadzane, na DMP skład zostanie potwierdzony i ogłoszony oficjalnie. Tym razem po gruntownych dyskusjach z udziałem wszystkich Topowców:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Yedli

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:53:45 pm »
Jeśli chodzi o singla, to odbędzie się podczas dwóch dni poprzedzających ETC. Szczegóły pod:
http://www.tabletoptournaments.net/t3_tournament.php?tid=5216

FAQ w części tyczącej naszych ulubionych lataczy wygląda na chwilę obecną tak (i raczej się nie zmieni):
Cytuj
13.While the Valkyrie/Vendetta is on its base, only if the base is actually in or on the terrain would the model count as being in or on the terrain.[ruleschange](FA)
14.As long as a Valkyrie/Vendetta doesn’t end its move with its base on top of any model or within 1” of any enemies, it is fine to have portions of the Valkyrie/Vendetta model end up over other models, provided they physically fit underneath the Valkyrie/Vendetta model. Reciprocally, other models can move under a Valkyrie/Vendetta. Enemy models must always keep 1' away from the Vendetta/Valkyrie base and hull.[ruleschange](FA)
15.If a Valkyrie/Vendetta is immobilized while over other models, mark it as such and leave it on its base.[ruleschange](FA)
16.As far as ramming, tankshocking and vehicle explosions are concerned, consider the Valkyrie/Vendetta base to be a part of the hull.[ruleschange](FA)
17.When deep striking squadrons of Valkyries/Vendettas, hulls can be used instead of bases to satisfy the deep striking requirirement that bases be touching each other.[convention](FA)
18.If a Vendetta/Valkyrie happens to be destroyed while models are underneath it, simply remove it from play.[convention](FA)
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:17:03 pm »
Jechałby ktoś na ten side event z okolic Krakowa?  8)

Offline el_piszczu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2010, 06:04:28 am »
Side event przed euro to zło, urlopu niestety mi nie styknie, ale chętnie się zabiore pokibicowac z wrocka na sobotę i niedziele ;) mogę nawet chipsy nosić, ewentualnie w team euro się wpasowac

Offline afruniu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 02, 2010, 07:03:06 am »
ja ewentualnie do teamu mercenaries też bym reflektował. wszak Aaauu! należy także szerzyć w świecie ;-)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline jachu_ka

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2010, 08:37:33 am »
a ja się ogłosiłem najpierw u kwadratów bo w zeszłym roku mieliście trochę zamieszanie transportowe  :lol: będzie mi potrzebny transport z ETC w okolice Gorzowa albo Torunia. ossszywiście wożenie pustego miejsca też kosztuje, więc koszty podróży pokryję w obie strony - jeśli komuś będzie po drodze i chce się w jedną stronę rozbijać trochę wygodniej to niech da znać :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.