Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 16, 2010, 12:34:38 pm »
Koleś, którego nie wybrali, ale który twierdzi że ETC (i każdy inny turniej który nie używa wyłącznie zasad z rulebooka) to taki szajs, że nawet jakby go błagali to by nie pojechał. :P

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 16, 2010, 12:35:31 pm »
Ja w koncu nie rozumien. te teksty pisze jakis gosciu ktory jedzie na ETC czy smutny ludek ktorego nie wybrali do teamu?

Smutny ludek, który by chciał pojechać ( Pierre go zapraszał ) ale że jest bezrobotny to nie ma kasy na wyjazd a i żona najpewniej nie chce puścić. No i jak to bezrobotny zamiast rozejrzeć się za zajęciem to dnie i noce na tym blogu siedzi.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Nathaniel

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 16, 2010, 01:07:35 pm »
ale który twierdzi że ETC (i każdy inny turniej który nie używa wyłącznie zasad z rulebooka) to taki szajs, że nawet jakby go błagali to by nie pojechał. :P

Swoja droga w jakims wpisie z chyba z rok temu naklanial kogos do pogrania w wh40k z JEGO zasadami KP i objectivow misji, wtedy wh40k jest "a lot better game".

Ja kolesia zlewam, przynajmniej jego megalomanskie ego, monstrualne nawet jak na poganskiego jankesa. Koles ma swoj swiat i spoko. Najlepsze jest ze jak cos powie to jest to prawda objawiona dla reszty czytajacych bloga, ktorzy pisza potwierdzajace komenty a nawet sie nie wysila na poszukanie i poczytanie o czym pisze ich Wodz (czesto, gesto wykazujac sie ignorancja - podobnie jak organizator "most competitive" turnieju w US i A czyli Nova Comu). Generlanie obu panom brak wyobrazni na uzmyslowenie sobie ze to turniej druzynowy i ze banowie specjali wcalnie nie obniza wspolzawodnictwa na turnieju.

Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 18, 2010, 07:47:11 am »
Ja nawet mu odpisalem, ale przyszedl informatyk Eman, zrobil swoje czary mary i wszystko mi skasowal:P Moze i lepiej i tak zlewam tego bloga. Prawda jest taka, że jestesmy najlepsi w europie, mielismy 3 razy pierwsze miejsce tylko 2 razy rowno z innym teamem i przegrywalismy na małe. Jestesmy jedyna niepokonana druzyna na ETC. Mamy pro-scene turniejowa i zorganizowane rozgrywki na poziomie o ktorym tam moga tylko marzyc. Ameryka to trzeci swiat dla nas w tym zakresie. Na ETC jestesmy jak Brazylia na fifa wrold cup - zawsze jedziemy po pierwszej miejsce. Dajmy sobie spokoj z gosciem i jego blogiem dla dzieci i nerdów. pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline vanswirr

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 18, 2010, 06:59:18 pm »
Ty Vladdi uważaj z tymi porównaniami,  w tym roku Brazylia dostała w dupę niewąsko. Żebyś nie wykrakał, ok ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 18, 2010, 10:30:53 pm »
My jesteśmy z Europy - czyli jako faworyt przysługiwała by nam Hiszpania. Także Europa górą.. Ameryka (w tym USA) i w tym starciu są bez szans :D
Kamil. (miszczu)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 04, 2010, 12:10:10 pm »
Jeżli ktoś chce przeglądność rozpiski (poprawione) wszystkich teamów albo oglądną klaryfikacje to są one na oficjalnej stronie ETC.

http://rankingshq.com/etc/

W tym roku powinny być też wreszcie porządne wyniki na żywo.  :cool:

Offline MiSiU

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 04, 2010, 01:01:36 pm »
Bardzo podoba mi się komentarz Szwedów odnośnie Team USA:

Cytuj
                                  I   hope we play you on Sunday morning, after we have shown you some of   our drinking games with the vodka that our polish friends are   so generous with :-)   

 :badgrin:

Offline Eman

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 04, 2010, 01:25:38 pm »
Heyka !!!
Tak BTW, moze by sie udalo ta stronke zupdate'owac o wyniki dwoch pierwszych ETC?
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 04, 2010, 01:44:50 pm »
Heyka !!!
Tak BTW, moze by sie udalo ta stronke zupdate'owac o wyniki dwoch pierwszych ETC?
Cze !!!

Jak tylko zostaną podesłane. To będzie update. Chtiofonce prosił o wysyłanie wyników z poprzednich ETC.

Offline MiSiU

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 06, 2010, 07:58:00 pm »
Go Polska Go! Spalić i zrównać wszystko równo z glebą!!!

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 06, 2010, 08:04:56 pm »
O Polsce 0 (ZERO) info oprócz rozpisek (1 nie ma, a u Marcina jest też Skarka)... :neutral:
SW / GK / BA

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 06, 2010, 08:33:02 pm »
z tego co wiem nastroje są pozytywne, wszyscy w teamie się kochają :)

(no i PODOBNO tradycyjnie reprezentacyjna gapa coś wykombinowała :wink: )

Offline mlodyrs

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 06, 2010, 09:26:47 pm »
(no i PODOBNO tradycyjnie reprezentacyjna gapa coś wykombinowała :wink: )
Ale armię zabrała? :wink:

Do boju :!:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 06, 2010, 09:57:45 pm »
Ale armię zabrała? :wink:
no właśnie nie jest to do końca pewne... ;/

dobra, koniec, bo potem będzie, że ploty sieję... (a już i tak stałem się badboyem polskiej 40k...)