Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 08, 2010, 06:47:23 am »
Czytałem te bzdury na tym jankeskiej stronie, ale nie powinniśmy się tym specjalnie przejmować. Jakieś betony z za wielkiej wody piszą, że robimy zamach na zasady wh40k i jak my możemy tak grać.
Jak im się nie podoba to przecież wcale nie muszą przyjeżdżać i mogą sobie pykać w tym swoim grajdołku.

A propos teamu niemieckiego to jednak postawili na sprawdzone rozwiązania. Widzę, że już nie będzie tego przeciętniemiłegogościa grającego gwardią (Fritza) co może dla nas nie jest najlepiej, bo facet grać nie potrafił, ale wałować już tak.

Vladdi i zrób tak proszę, żebym teraz nie musiał grać z Kayem ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 08, 2010, 07:35:22 am »
Widzę, że już nie będzie tego przeciętniemiłegogościa grającego gwardią (Fritza) co może dla nas nie jest najlepiej, bo facet grać nie potrafił, ale wałować już tak.
Vladdi i zrób tak proszę, żebym teraz nie musiał grać z Kayem ;)

Fritz jest na rezerwie u nich, ale watpie zeby sie zlapal. Za to maja Amasec'a ktory z tego co widzialem szczegolnie nie wałuje, a gra tez nie jakos tip topowo.

Co do Kaya to nie obiecuje:) ale wies zjak jest - zalezy czym bedziesz gral - jak armia "zbieraczem wszystkiego na klate" to niczego nie gwarantuje:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2010, 09:27:52 am »
Zawsze gram zbieraczemwszystkiegonaklatę ;).
Niemcy upadną w tym roku i to jeszcze mocniej ;). Sporo innych teamów zaczyna mocniej aspirować i podejrzewam, że będzie w tym roku ciasno w czołówce
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2010, 09:35:52 am »
już w zeszłym roku zaczynało robić się gęsto.. 2ga pozycja tuż za Szwedami była naprawdę konkretna
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:01:00 am »
już w zeszłym roku zaczynało robić się gęsto.. 2ga pozycja tuż za Szwedami była naprawdę konkretna

Zwłaszcza ze tak naprawde to bylo pierwsze miejsce na rowni ze szwedami bo duzych mielismy tyle samo, tylko oni natłukli wiecej małych (i mieli remis z nami ze wskazaniem na nich).

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:07:33 am »
Zawsze gram zbieraczemwszystkiegonaklatę ;).
Niemcy upadną w tym roku i to jeszcze mocniej ;). Sporo innych teamów zaczyna mocniej aspirować i podejrzewam, że będzie w tym roku ciasno w czołówce

Jak Ci wpadne w łapy chaos, to mozesz juz nie byc taki zbieraczem, ciazar zbierania moze spasc na wilki/smow/wh a na pewno na Ba.

Co do zapchanej czolowki to owszem, wszyscy sie zbroją:P Ale my tez sie nie mozemy dac przegonic, bo niemcy maja teraz hopla i cisnienie straszne, chcą trenowac i takie tam do upadlego.

Co do noclegu to obawiam sie ze na kogos bede musial zcedowac pewne rzeczy organizacyjne - mam w koncu czerwca egzamin radcowski i oprocz dmp i czasem forum reprezentacji wlasciwie nie bede mial za duzo czasu na 40k. Juz teraz powoli czynie kroki by sie od forow odciac na jakis czas, chcoiaz to nielatwe. Podobnie co do zgrupowania - jaj mam w lipcu wolne bede po egzaminie, bede mogl grac i pic do woli, ale czasu zeby cos zorganizowac niet. Moze Pajak cos wykombijesz nam cos podobnego jak wtedy nad jeziorem? Wiem ze masz dojscia:)

vladdi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2010, 11:12:09 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2010, 11:49:03 am »
ja generalnie luzik ale nie wiem czy będę jechać... w Niemczech nie mam dojścia
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 08, 2010, 12:05:11 pm »
ja generalnie luzik ale nie wiem czy będę jechać... w Niemczech nie mam dojścia

jakby co rozpoczalem teamt najemników na forum kapitanskim, jak bedzie odzew od orgow i innych teamow to zaczne zbierac zgloszenia:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:06:30 pm »
Zgrupowanie to ja myślę tuż przed mistrzostwami, jak zwykle?
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:08:25 pm »
jakby co rozpoczalem teamt najemników na forum kapitanskim, jak bedzie odzew od orgow i innych teamow to zaczne zbierac zgloszenia:)

vladdi

może za dużego szumu nie rób to jak zawsze my pojedziemy :)

i tak największym problemem będzie nieparzysta ilość ekip
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Yedli

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:26:17 pm »
Maszyna już ruszyła, Niemcy zgłosili już swoich kandydatów, więc my zgłosiliśmy swoich (4+Afro).
Tak BTW, zainteresowani niech mi podeślą na PM jakimi armiami grają, nie wiem czy czegoś nie pominąłem.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:37:18 pm »
Yedli ja zagram czym trzeba będzie ;)
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Raca

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:40:03 pm »
W sumie ja tez ;)
Na PM wyslalem preferencje

Offline afruniu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:42:53 pm »
no ja też posłałem ;-)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Yedli

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 10, 2010, 09:34:13 am »
ETC potrzebuje sędziów. Ktoś reflektuje? Tylko poważne oferty, proszę.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

 

anything