Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #510 dnia: Grudzień 15, 2010, 02:26:57 pm »
Vladd to zmień głos na Serbię;)

Nie bardzo rozumiem. Anyway namawiam jeszcze te parereprezentacji  40k ktore nie glosowaly zeby oddaly glos za jedyna sluszna opcją:P

Tak naprawde to chyba wygrywamy tym, ze Serbia nie ma zaplecza 40kowego i zachodniakom drozej tam dojechac:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #511 dnia: Grudzień 15, 2010, 02:55:47 pm »
Vladdi, ETC w polsce to takie DMP tylko większe z mojego punktu widzenia. Wyjazdowe tworzy całkiem inną atmosferę i zgranie drużyny. No i dużo więcej frajdy niż tylko pojechać i poturlać kostkami.

A dojazd wcale nie jest taki zły bo tanie linie latają z całej europy a i samochodem po autostradach można śmignąć;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #512 dnia: Grudzień 15, 2010, 03:32:03 pm »
Vladdi, ETC w polsce to takie DMP tylko większe z mojego punktu widzenia. Wyjazdowe tworzy całkiem inną atmosferę i zgranie drużyny. No i dużo więcej frajdy niż tylko pojechać i poturlać kostkami.
A dojazd wcale nie jest taki zły bo tanie linie latają z całej europy a i samochodem po autostradach można śmignąć;)

No ja sie nie zgodze, dla mnie nie ma zadnej roznicy jesli chodzi o zgranie druzyny, czy przygotowanie do turnieju czy w Pl czy gdzie indziej. Za to sa wieksze fundusze ktore mozna wykorzystac na lepsze przygotowania, impreza robi sie tansza. A atrakcje poza-turniejowe mnie nie ruszaja, bo i tak z nich nie korzystam na etc. Dla mnie etc w kraju to jka manna z nieba, kaski nie trzeba za duzo wykladac, pojechac monza na sungle wczesniej ludzi obczaic, zgrupowanie zrobic w lub pod gorzowem, zadbac by tereny byly takie jak chcemy, sedziowie w wiekszosci nasi. Dla mnie wyjazd na granice na etc to tylko klopot, transport, koszty, bookowanie noclegu, nie mowiac o barierze jezykowej i ilosci kibicow z polski.

A jak dla Ciebie ETC to wieksze DMP to sorry, ale po prostu nie czujesz klimatu. Ewentualnie DMP to mniejsze ETC i o zasiegu krajowym (a zapowiada sie ze nie tylko w tym roku).

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 15, 2010, 04:34:49 pm »
Jak dla Ciebie ta impreza to tylko granie a miejscówkę rozpatrujesz pod kątem wymiernych korzyści dla teamu to sorry ale też nie czujesz klimatu;). No nic pozostaje mi kibicować Serbom, Nowy Sad to ładne miasto;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 15, 2010, 04:44:35 pm »
Jak tek patrze, to też myślę, że  Serbii ta impreza nabrała by nowego wymiaru. Warto tam pojechać nawet pokibicować. Do Gorzowa... :doubt:


 :wink:
SW / GK / BA

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 15, 2010, 04:56:23 pm »
Jak tek patrze, to też myślę, że  Serbii ta impreza nabrała by nowego wymiaru. Warto tam pojechać nawet pokibicować. Do Gorzowa... :doubt:


 :wink:

A czemu w Gorzowie nie miała by mieć takiego wymiaru?
Kompletnie nie rozumiem tej tezy.

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 15, 2010, 05:16:26 pm »
Bo to Polska, powszedniość. Nie musisz rozumieć, bo może lubisz spędzać czas w inny sposób i w innych miejscach. Ja bardziej jestem w stanie zmobilizować się na wyjazd np. do Hiszpanii niż na turniej do Szczecina, a że uwielbiam półwysep Bałkański to tym większy plus dla jakiejkolwiek imprezy w tamtych okolicach :wink:
SW / GK / BA

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 15, 2010, 05:32:34 pm »
Bo to Polska, powszedniość. Nie musisz rozumieć, bo może lubisz spędzać czas w inny sposób i w innych miejscach. Ja bardziej jestem w stanie zmobilizować się na wyjazd np. do Hiszpanii niż na turniej do Szczecina, a że uwielbiam półwysep Bałkański to tym większy plus dla jakiejkolwiek imprezy w tamtych okolicach :wink:

Ja byłem mocno zawiedziony organizację w Munster: przy stanowisku sędziowskim nie było dostępu do prądu!!!
Brak jakiejkolwiek relacji, brak zorganizowania nocelgu w tym samy miejscu wszystkich drużyn żeby można po imprezować, pseudo puchary (na lokalach krakowskich są lepsze  :wink: ) itd itp. Zdaje sobie sprawę że ten turniej jest na ponad 400 osób, ale jednak można było to zrobić lepiej.
Sądzę że Polska a dokładnie Gorzów z pomocą obu środowisk 40k i WFB jest wstanie zorganizować mega turniej drużynowy z świetnym singlem.

Prezentacja może i ładna ale brak konkretów.

Tak jak Vlad napisał doświadczeniem, baza terenową i ekipą sędziowską wyprzedzamy resztę.  :cool:

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 15, 2010, 05:33:58 pm »
Tu się zgodzę i na pewno niezależnie od miejsca impreza będzie przednia :smile:
SW / GK / BA

Offline Eman

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:20:06 pm »
Heyka !!!
Bo to Polska, powszedniość. Nie musisz rozumieć, bo może lubisz spędzać czas w inny sposób i w innych miejscach. Ja bardziej jestem w stanie zmobilizować się na wyjazd np. do Hiszpanii niż na turniej do Szczecina, a że uwielbiam półwysep Bałkański to tym większy plus dla jakiejkolwiek imprezy w tamtych okolicach :wink:
Normalnie mnie rozp...liles na drobne ...
Dla takiego WETERANA jak Ty, to jasne, ETC w Polsce to powszedniosc. Zagrales tak ogromna ilosc turniejow, od tylu sezonow, ze w pelni Cie rozumiem ... moze sie czlowiek znudzic ciagle ogladajac te same geby ...
 :roll: Normalnie szczeka nadal lezy mi na podlodze.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:32:16 pm »
Chodzi o miejsce, nie wydarzenie. Pisząc o wyjeździe za granicę nie miałem na myśli turniejów, a jeśli chcesz pójść w tą stronę, to bardziej kombinowałem żeby móc pojechać ze Skarkiem do Rygi niż teraz do Koszalina czy Bielska, gdzie mam bliżej, taniej itd. Nie chodzi o sam turniej czy jego rangę, ale również wydarzenia około turniejowe i inne aspekty wyjazdu i pod tym względem Serbia jest dla mnie - osoby mieszkającej w Polsce - ciekawszą lokalizacją. Podobnie może myśleć dużo innych osób głosujących właśnie na tą miejscówkę. To, że Gorzów zrobi tą imprezę profesjonalnie nie podlega żadnej wątpliwości.


Myślę, że Złemu może chodzić dokładnie o to samo - pisał zresztą o możliwości połączenia wakacji z ETC. Do Gorzowa chyba nikt nie jedzie się opalać :wink:
SW / GK / BA

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:36:58 pm »
Jak dla Ciebie ta impreza to tylko granie a miejscówkę rozpatrujesz pod kątem wymiernych korzyści dla teamu to sorry ale też nie czujesz klimatu;). No nic pozostaje mi kibicować Serbom, Nowy Sad to ładne miasto;)

Z ludzmi mozna sie fajnie bawic takze w Gorzowie, nie musze jechac do serbow by sie napic z zagraniczniakami. A dla zwiedzania na ETC nie jade, bo i na to nie ma czasu. I tak, najwazniejsze sa dla mnie wymierne korzysci dla druzyny. Na szczescie poki co to ja jestem kapitanem, ufff. Anyway uznajmy po prostu ze inaczej rozumiemy klimat ETC i starczy:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:41:26 pm »
Chodzi o miejsce, nie wydarzenie.

Nie pitol, błagam. Nie wystawiasz nosa poza wawe a madrzysz sie jak nie wiem co. ETC w Polsce to dobra spawa z tak wielu powodow, ze głupoty o innym wymiarze powodują ze az rece opadaja.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:41:38 pm »
Heyka !!!
Myślę, że Złemu może chodzić dokładnie o to samo - pisał zresztą o możliwości połączenia wakacji z ETC. Do Gorzowa chyba nikt nie jedzie się opalać :wink:
Stary, ale o czym Ty piszesz? Zly, gosc, ktory gra od wielu lat, ma za soba pizdylion turniejow, we wszystkich czesciach kraju, i poza nim rowniez, ma w moich skromnych oczach pelne prawo tak napisac.
Ale, ze dla Ciebie turniej w Polsce to powszedniosc, to mi sie po prostu w glowie nie miesci ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #524 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:53:10 pm »
Dla mnie super jakby bylo w Gorzowie wiec trzymam kciuki, za granice by mi sie jechac kibicowac pewnie nie chcialo a w Gorzowie to bylbym chyba na bank ;)
Wiec towarzysko to chyba najlepiej wychodzi taka impreza
Pozatym na ETC w Gorzowie nigdy nie bylem, za krotko gram ;)

 

anything