trawa

Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #600 dnia: Marzec 30, 2011, 06:08:15 pm »
Nath, niech mnie Russ broni nie imputuję żeś plewny;). To był tylko komentarz do opierania opinii o jeden turniej i to bez patrzenia na wyniki bitew.

Tak jak napisałem w ostatnim zdaniu i Ty i Skark bylibyście cenną gwardyjską częścią drużyny. Zarówno skillem jak i towarzysko;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #601 dnia: Marzec 30, 2011, 06:58:13 pm »
Ktoś już to podniusł dlatego też i ja powtórzę. Są jeszcze gracze którzy choć nie nieszczą sie w top10 to mogą stać się cennym nabytkiem drużyny.
Przykładem jest zeszłoroczny występ MarcinaB.
Tak naprawdę zeszłoroczny występ reprezentacji to w głównej mierze popis 3 ludzi.
Vlad - rozkina parowań, druzyn, kapitanowanie. MarcinB - zgłoszenie projektu genokultu i pokazanie nie tylko nam ale całej europie (a nawet światu) ze coś co wyglada niepozornie na kartce, czym przeciętny smiertelnik nie potrafiłby grać w jego rękach na 2+ robi 20-0. I Pająka który pokazał że cauch to nie jest funkcja na papierze i osoba taka jest pełnowymiarowym członkiem druzyny. Nie dotykając pacynek potrafi przesądzić o wyniki bitwy (sam bym gorzej zagrał gdyby nie jego "wierzę w Ciebie, zabij go!!")


Co do wyborów zostawmy to chłopakom. Przy wyborze drużyny nie powinny brać udział emocje ani wzajemne animozje.
Kamil. (miszczu)

Offline sokles

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #602 dnia: Marzec 30, 2011, 07:14:55 pm »
2). Sokles nie dolewaj :wink:

Oj tam, oj tam rozsmakowałem się ostatnio w flamach :P

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #603 dnia: Marzec 30, 2011, 07:23:28 pm »
Oj tam, oj tam rozsmakowałem się ostatnio w flamach :P

A potem się dziwisz że przypadkiem ktoś Ci ip zbanuje;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #604 dnia: Marzec 31, 2011, 07:42:39 am »
@Sokles
Nie trzymam ze Złym. Powiem nawet, że jeszcze do niedawna mieliśmy inne typy na dobranych 3 graczy. Poza tym Kaczuch, nie siej zamętu ;).
 
@Eman
Masz prawo do swojej opinii, my mamy do swojej. Pogadamy o tym na naszym forum. Zresztą top5 może się jeszcze zmienić.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Eman

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #605 dnia: Marzec 31, 2011, 07:51:00 am »
@Eman
Masz prawo do swojej opinii, my mamy do swojej. Pogadamy o tym na naszym forum. Zresztą top5 może się jeszcze zmienić.
To po chooy to tajne forum i - w swietle Twojej wypowiedzi - bezsensowne dyskusje na nim? Sorry ale nie koomam tego ... Poczekajmy spokojnie na koniec sezonu i wtedy wszystko sie ustali.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #606 dnia: Marzec 31, 2011, 07:57:05 am »
Skark o ile sie nie myle musialby wygrac turniej na 40 osob, wiec na moje mala szansa, ale jest
Inna sprawa ze bylem swiadkiem doboru rok temu, wprawdzie ostatniego gracza tylko, ale chlopaki naprawde sensownie do tego podchodzili
I napewno zalezy im na wygranej, wiec jestem pewny ze jakies wlasne anizmozje zostawia na boku i wybiora taki team zeby wygrac przedewszystkim, ja w nich wieze

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #607 dnia: Marzec 31, 2011, 08:18:10 am »
To po chooy to tajne forum i - w swietle Twojej wypowiedzi - bezsensowne dyskusje na nim? Sorry ale nie koomam tego ... Poczekajmy spokojnie na koniec sezonu i wtedy wszystko sie ustali.
Cze !!!
Eman, ostatnio zauważyłem, że zaczynasz nie koomać wielu rzeczy.
Chodziło mi o to, żeby darować sobie na nim osobiste wycieczki.
Ideą wcześniejszego doboru było to, że jeśli ogarniemy się wczęśniej z biletami itd to wyjdzie nam ta impreza taniej i być może w ogóle będziemy mogli tam polecieć.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Eman

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #608 dnia: Marzec 31, 2011, 08:44:37 am »
Eman, ostatnio zauważyłem, że zaczynasz nie koomać wielu rzeczy.
Starzeje sie i coraz slabiej toleruje ludzka glupote, that's all.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #609 dnia: Marzec 31, 2011, 08:48:46 am »
Starzeje sie i coraz slabiej toleruje ludzka glupote, that's all.
Cze !!!
Jakiś przykład tej głupoty podasz, czy będziesz rzucał ogólnikami, które najłatwiej powiedzieć?
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #610 dnia: Marzec 31, 2011, 08:52:36 am »
Dajcie se na wstrzymanie. Obaj. Bo na zgrupowaniu bede chodzil bez koszulki! ;-)

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #611 dnia: Marzec 31, 2011, 09:08:03 am »
Dajcie se na wstrzymanie. Obaj. Bo na zgrupowaniu bede chodzil bez koszulki! ;-)
Sam prosiłem o wstrzymanie, ale nie rozumiem ostatnio Emana bo wg mnie sam zaczyna się czepiać (nie wiem, ma jakieś żale czy coś) i przekłada to na drużynę. Oczywiście swoich błędów i humorów się nie widzi.
Ok, ja mogę mieć w dupie ogarnianie przelotów wcześniej, żeby było taniej itd. W sumie mi to wali bo mi nie zależy aż tak bardzo czy to będzie pareset pln więcej bądź mniej.
Chciałem żebyśmy zaczęli ogarniać zgrupowanie, rozpy, sponsorów itd, ale skoro lepiej sączyć jad to ok.
Miałem mega nastawienie na całą imprezę, ale przez takie marudzenie po prostu mi się wszystkiego odechciewa.
Takie zachowania naprawdę osłabiają team spirit. Wcześniej narawdę potrafiliśmy dobrze do tego podejść, a teraz marudzenie na marudzeniu. Ok, możemy mieć różne typy na dobranych graczy, ale po to postarałem się, żeby założyć forum, żebyśmy to obgadali. A jak się zaczyna temat od: dlaczego na GV a nie na ligowym itd. to się słabo robi.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #612 dnia: Marzec 31, 2011, 09:25:38 am »
A jak się zaczyna temat od: dlaczego na GV a nie na ligowym itd. to się słabo robi.

No właśnie dalczego na GV a nie na ligowym. Wydawało mi się że od zeszłego roku miała powstać nowa tradycja.

Cytuj
Ideą wcześniejszego doboru było to, że jeśli ogarniemy się wczęśniej z   biletami itd to wyjdzie nam ta impreza taniej i być może w ogóle   będziemy mogli tam polecieć.

I tak w ogóle miło by było jak byście poinformowali sędziów, których na dzień dzisiejszy jest 4 że planujecie jakieś sprytny i tańszy środek transportu :wink:
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 09:35:57 am wysłana przez Inkq »

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #613 dnia: Marzec 31, 2011, 10:17:28 am »
Inki, pamiętamy o Was. Ale nie możemy bookować bo nie wiemy kto jedzie. Aktualnie za circa 600 są bilety w dwie strony.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline sokles

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #614 dnia: Marzec 31, 2011, 10:37:57 am »
Flame mode off  :wink:


Mam pewien trop w sprawie sponsoringu, ale do tego potrzebuje wejsciówki na tajne forum, bo na publicznym się nie da pewnych kwestii uzgodnić. Jak chceta dajcie znać.

 

anything