Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #615 dnia: Marzec 31, 2011, 10:53:06 am »
Ja mam swoj typ ale Vlad jest kapitanem, jest ich wsumie piecioro znaja lige nie od dzis i podejzewam ze wybiora bardzo logicznie :)

Mam juz wstepnie rozkminione kto moglby czym zagrac i kogo wziasc do teamu. Oficjalnie poczekajmy do glosowania, mysle ze nie bedzie strasznych wywrotow. pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #616 dnia: Marzec 31, 2011, 11:03:40 am »
00000000000000000No właśnie dalczego na GV a nie na ligowym. Wydawało mi się że od zeszłego roku miała powstać nowa tradycja. 00000000000000000000

Podjąlem taką deyczję póki co ja, autorytarnie. Ligowa miała niechlubny epizod nieistnienia. Nie chce ryzykowac padniecia strony, forum to forum, niewazne gdzie a GV sie nie wiesza. Jak ze jestem znanym wawo hate'rem mysle ze nikt mnie nie posadzi o stronniczosc. pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #617 dnia: Marzec 31, 2011, 11:10:11 am »
Luz blues, wszystko jasne. :cool:
Dzięki Zło :smile:

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #618 dnia: Kwiecień 06, 2011, 06:55:50 pm »
Ok magiczna piatka podjela decyzje. Na wstepie powiem, że w tym roku wybor był trudny jak nigdy wczesniej, rozwazalismy wiele opcji, o czym swiadczy liczba wykonanych telefonów. Od razu przepraszam wszystkich tych, do ktorych dzwonilismy a ktorzy ostatecznie nie znalezli sie w tamie. Dyskusja była burzliwa i trudna a sklad zmienial sie kilka razy pod wplywem nowych uwag, argumentów i spostrzezen. Ostateczny skład wraz z armiami, bo sie złych szpiegów nie boimy.
 
Vladi (cap) - Tyrki
Zły - Szarzy Pancerni
Marios - Mroczna Strona PA
Emeryt - grzyby
Eman - wiadomo
 
+ Raca - własciwie w tym punkcie nie było wątpliwosci. Najlepszy kandydat do najbardziej oczywistej armii:)
+ Skark - tu juz były watpliwosci, Skark jest skillem najlepszym w kraju gwardzista, ale w tym roku narobił trochę kwasów i była watpliość, czy team spirit zostanie utrzymany. Ostatecznie zadecydował skill i fakt, że na zywo Skarkos jest calkiem spoko ziomem. No i glowny kontrkandydat jedzie w trakcie etc na urlop.
+ Nazroth. Tu chyba najwieksza niespodzianka, kminilismy nad wieloma osobami, Thurion, Sancho i kilka innych osób. Ostatecznie po zawarciu rozejmu i obietnicach pokojowych negocjacji uznalismy, ze "silowo" w tym roku najlepiej postawic na zapinacza z krakowa. Wybor ukierunkował tez fakt, że kilka osob z przyczyn rodzinnych nam sie wykruszylo, oraz dobór armii - spejsiaków/templarów. Tutaj było najwiecej dyskusji i rozwazanych roznych opcji. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, ktorzy byli rozwazani, z ktorymi byly wstepne rozmowy prowadzone, ale z ktorych ostatecznie uslug nie skorzystalimy.
 
Coach - Afro. Afro byc moze czyms by zagral, ale nie mielismy nikogo lepszego na stanowisko coacha skoro Pajak nie mogl. Afro z kazdym sie dogada, zna doskonale system, gral paroma armiami i bedzie napewno wplywal na doskonaly kimat w teamie.
 
Pozdrawiam
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline pajak

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #619 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:04:23 pm »
Powodzenia chłopaki!! Jestem pewien, że dacie radę!! Szkoda, że pierwszy raz nie będę widział sukcesu polskiej reprezentacji ale co zrobić - taki life.
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline trej

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #620 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:26:24 pm »
Pomału zaczynam się komunikować z moimi kciukami, że jest pewna sprawa ;)

Offline Jezo

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #621 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:35:27 pm »
ja już trzymam za Was kciuki, chociaż presja w tym roku jakaś taka większa
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline thurion

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #622 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:42:39 pm »
świetny team!
bede trzymal za was kciuki chyba jednak bardziej niz za battlowcow

a rzeczony telefon byl dla mnie mega zaskakujacym zaskoczeniem, bo sam uwazam ze w tym roku byłoby jeszcze dla mnie za wczesnie, ale za rok postaram sie juz powalczyc

pzdr!


Offline Raca

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #623 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:45:11 pm »
Dzieki kolejny raz za zaufanie, wyglada nawet na to ze pierwszy raz zagram na ETC wlasnymi figsami :wink:
 
Co do coucha, rok temu Pajak, w tym roku Afro - bedziemy chyba podejrzewani ze faktycznie spijamy te konkurencyje teamy :wink:

Offline Cebul

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #624 dnia: Kwiecień 06, 2011, 07:51:39 pm »
Duże zaskoczenie, ale pozytywnie - "świeża" krew w reprezentacji to dobra rzecz.
Trzymam kciuki i będziemy kibicować jak co roku :)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #625 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:03:22 pm »
ja już trzymam za Was kciuki, chociaż presja w tym roku jakaś taka większa

Ty się przygotuj na wyjazd :P

Będę trzymał za chłopaków kciuki na miejscu 8)
Mam nadzieję że w tym roku relacja będzie z prawdziwego zdarzenia :)

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #626 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:14:50 pm »
Afro powinien z soboty na niedzielę sabotować inne teamy ;-)
SW / GK / BA

Offline afruniu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:22:00 pm »
wow,
Panowie, bardzo dziękuję! to niesamowite wyróżnienie i dowód zaufania  :biggrin:
I am very, very happy panda now, and honered too :wink:
jestem świadom, że trzeba będzie stanąć na miejscu żywej legendy. mam nadzieję godnie Pająka zastąpić, a jednocześnie dać coś jeszcze od siebie :smile:
raz jeszcze dzięki!
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Nazroth

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:34:37 pm »
Dziękuję za zaufanie.

Przyjęcie do Deathwatch to dla mnie ogromny zaszczyt i rozumiem odpowiedzialność spoczywającą na moich barkach. Jak tylko ustalimy naturę mojego oręża rozpocznę zabójczy trening. W ramach szlifowania swoich umiejętności zrzekam się armii Blood Angels, aż do czasu wykonania misji. Jednocześnie zdając sobie sprawę z powagi nadchodzącego zadania oznajmiam, że darzę szacunkiem dokonania wszystkich członków drużyny uderzeniowej. Między naszymi zakonami bywało różnie, a jednak dziś stoimy ramię w ramię w obliczu epickiego przedsięwzięcia. Za każdego z was oddam swoje plastikowe życie, jeżeli zażąda tego potrzeba chwili.

Targa mną żądza zapinania obcokrajowców. Nigdy nie słyszałem jak krztusi się niemiec, czy fin. W głębi serca pierwotny instynkt szepce mi, że nie są na mnie gotowi:)



'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 06, 2011, 08:45:05 pm »
we will come to rozkurwic w drobny mak your asses! :)