Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline teo

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #960 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:55:06 pm »
Przechwilą clicałem dziala:).... Bunkier daje wiele do myślenia, choć klimatu mu nie odmówie;)


Offline jachu_ka

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #961 dnia: Sierpień 23, 2011, 03:54:35 pm »
W bunkrze przynajmniej mieliście chłodno, u nas w hostelu całą noc sauna a do tego co pół godziny pędzący pociąg za oknem. :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline HugeBastard

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #962 dnia: Sierpień 24, 2011, 07:38:55 am »
Chlopaki dawac jakies relacje!

Offline Perzan

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Total likes: 0
  • Wściekły. Perzan.
    • Hortwerth.com
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #963 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:10:58 am »
Był sponsoring, niech będą relacje!


Poland: owning bitches since 966.

Offline Raca

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #964 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:19:33 am »
Dzieki wszystkim za trzymanie za nas kciukow, niestety nie pierwsze ale drugie tez chyba ok
Do tego udalo sie wygrac tarcze :wink:

Dzieki calej ekipie wyjazdowej za super impreze, teamowi za walke a sponsorom za to ze ulatwili nam ten wyjazd :wink:

Co do bitew po krotce:

1 gra: Dania
Zostalem sparowany z CSM na 2 princow, landek, 3*mali CSM, 6 termosow z combi-plasmami, 8 oblitow, 2 rhino
Gralismy primary: kp, secondary: 2 znaczniki na cwiartki
Paring fajny chociaz w tej misji roznie bywa
Zaczelem ale gosc schowany za duzym losem na swojej cwiartce nie dal mi nic zabic, w jego turze tez mi nic nie zabil
W mojej drugiej wychodze scoutami, ustawiam sie pod open landka, podjezdzam paszcza i wysiadam tak zeby walnac po 4 oblitach i princie
Paszcza zabija jednego oblita, siegnelem tylko 2 i princa, z shootingu zabijam jednego oblita przy landku, scouci wysadzaja LR i szarzuja wkladke oraz dostawiam fista do pojedynczego oblita, csm przetrwali ale oblit zszedl wiec mam +2kp dla mnie
Gosc cos tam strzela, zabija mi rhino wiec juz wiem ze go nie zrushuje, prince wpada w scoutow i ich zabija
W mojej turze wale z wszystkiego w princa ktory sie wychylil i zabijam go wiec w kp 3-1 dla mnie
Do konca juz ostrozne mniej lub wiecej snajpowanie, walenie paszcza po jego ruinie itp. wygrywam chyba 4-2 w kp bo zabijam jeszcze jedne oblity a on rhino, remis w secondary, w sumie 16-4 dla mnie

2 gra: Łotwa
Tym razem primary 2 znaczniki, secondary 4 znaczniki, wystawienie DoW
Znowu dostaje CSM tym razem czuje sie juz duzo pewniej bo to nie KP tylko znaczniki
2 princow, 2 dredy, 9 berkow w lr, 8 plagow w rhino, 5 csm, 6 oblitow
Daje mu zaczac bo chce wiedziec gdzie jest jego znacznik, gosc wystawia znacznik na jednej flance, na srodku daje dp i plagow ja nic
Wyjezdza 3 oblitami na znacznik reszta na moj ktory wystawilem na przeciwnej flance do jego za impasem, rushuje mnie princem i plagami
Ja wyjezdzam wszystkim w strone jego znacznika na przeciwko princa i plagow, tylko razorami zastawiam swoj z dwoch stron i daje w miare blisko cykloniste zeby mogl ewentualnie zajac
Wysiadam wale wszystkim rapidy, melty do princa, niestety jeden sklad go nie zobaczyl na 8 cali bo kulnelem dwie 1 i zostal na ostatniej ranie, rozwalam tez rhino plagow
Gosc mnie szarzuje, wychodzi mu lash wiec plagi wpadna fistem w runka, demon prince wpada w sklad z drugim runkiem, obaj gina, prince tez
W mojej turze scouci wychodza nie tam gdzie trzeba bo chcialem nimi zabic  3 oblity na jego znaczniku wiec wsiadam do rhino od jednej osemki, ta osemka wsiada w rhino od innych i jade na jego znacznik do tych 3 oblitow i 5 csm ktorzy tam wyszli
Wbijam stuna na LR, kontruje plagow skladem 6 osobowym i skladem cyklonisty, nie wiem czy fisty zdarzyly nawet uderzyc, konsoliduje sie tak by miec blisko melty jak gosc podjedzie w nastepnej turze
On wyskakuje princem, lashuje sklad cyklonisty i prawie ich zabija, szarzuje to i jedno rhino berkami
Ja wyskakuje zabijam princa, po ostrzale kontruje berki
Scouci szarzuje swoje upatrzone oblity a 8 podjezdza i rapiduje po 5 csm
Pozniej juz byla tylko walka o ten znacznik bo probowal tam szarzowac drtedami co mu skutecznie uniemozliwialem zastawiajac sie rhinosami
Na koniec zostaly mu tylko 2 dredy i spolowiony landek, wynik 17-3 dla mnie

Reszte napisze jak bede mial chwilke

Offline gilthanas

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #965 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:36:06 am »
No, znalazl sie pierwszy odwazny, dalej smialo, nie krepujcie sie ;)

Czekamy na wiecej ...

No i fajnie jakbyscie podali kto byl kiedy wystawiany, a kto dostawiany. Ja osobiscie czekam niecierpliwie na wszystkie relacje :D
A ninja knows no fear.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #966 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:56:06 am »
mam nadzieję, że w tydzień-dwa skrobnę moje raporty. standardowo powrót do pracy po urlopie wiąże się z fpizdem zaległości ;/

Offline mlodyrs

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #967 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:59:24 am »
Szok pourlopowy  :evil:  Nadrabiaj, a my i tak będziemy cisnąć  :wink:

Offline trej

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #968 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:31:23 am »
More, plz !
:)

Offline DominikF

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #969 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:46:43 am »
Witam

Parowania do 4 rundy są na albumie Pierre'a
https://picasaweb.google.com/104960327708584073250/40kETC2011#5643262190515609346
6 tura
http://www.gaminglordsleuven.net/download/2011_ETC_40K_Round6_Results.pdf

5 też gdzieś była ale nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #970 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:17:09 am »
dla ekipy Romkowego BattleWagona: I Can See Clearly Now :D

Offline Romek222

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #971 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:26:25 am »
:) Podroz w obie strony byla pro a Jasia tanczacego po wymianie zarowek to bede pamietal do konca zycia bo przez 10 min myslalem ze wyplulem pluca ze smiechu. 

Offline afruniu

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #972 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:53:11 am »
In the Jungle, the mighty jungle...
"a łimba łe, a łimba łe" :biggrin:
ten po prawej na początku to Ząbek. ten po lewej, wiadomo ;)
zajebista podróż chłopaki dzięki.
i dzięki dla tych, którzy trzymali za nas kciuki. wczoraj to się nawet wyspać z rana nie mogłem, tyle telefonów dostałem.
dzięki dla teamu za wolę walki do końca, mimo pewnych niepowodzeń.
BTW, niech ktoś Bronkowi przekaże, że jednak na to śniadanie do niego to się nie wyrobię  :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #973 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:07:02 pm »
....
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:08:51 pm »
No  to moja  relacja z tych mistrzostw ETC,
Pojechałem z:
ARMY DESCRIPTION : Chaos Space Marines
HQ1 : Deamon Prince(110): Wings(20), Mark of Slaanesh(5), Lash of Submission(20) [Total 155]
HQ2 : Deamon Prince(110): Wings(20), Mark of Slaanesh(5), Lash of Submission(20) [Total 155]

Elite1 : 3 Chaos Terminators(30):
1st: Reaper Autocannon(25)+Power Fist(10),
2nd: Combi-Plasma(5),
3rd: Generic weapons,
[Total 130] in Transport 1

Troop 1 : 8 Khorne Berserkers(21) [Total 168]
Troop 2 : 5 Plague Marines(23): 2 Meltaguns (2*10) [Total 135] in transport 2
Troop 3 : 5 Chaos Space Marines(15) [Total 75]

HS1: 3 Obliterators(75) [Total 225]
HS2: 3 Obliterators(75) [Total 225]
HS3: 3 Obliterators(75) [Total 225]

Transport1 : Land Raider(220) for Elite 1 [Total 220]
Transport2 : Chaos Rhino(35) for Troop 2 [Total 35]

[Total Army Cost: 1748]
 
Mistrzostwa zaczęliśmy od zgrupowania u mnie w chacie. Testy, testy, testy.
Na imprezę wyjechaliśmy w czwartek wieczorem przez Kraków do Montreux. Podróż ok. 17h. W piątek drużyny się pozjeżdżały, można było pogadać sobie z weteranami, których widziało się już nie raz. Drużyna 40k z USA miała ciepło bo część z ich drużyny utknęła na zachodnim wybrzeżu bo im odwołali loty, ale na szczęście dolecieli.
            Spaliśmy w schronie przeciwatomowym przerobionym na noclegownię więc klimat wojny mieliśmy od samego początku. Wieczorkiem lulu i następny dzień.
1 Bitwa Duńczycy anihilacja, capture, spearhead.
Patrick "El Generalissimo" Glikmann (CAPTAIN)
ARMY DESCRIPTION : Codex Space Wolves

HQ1 : Runepriest (100 pts). Psychic powers: Living Lightning (0 pts), Murderous Hurricane (0 pts) [100 pts]

Elite1 : Ironpriest (50 pts), Bolt Pistol (0), Saga of the Ironwolf (15), 3 Thrall Servitors with Servoarm (30 pts), 4 Cyberwolves (60 pts) [155 pts]
Elite2 : 3 Wolf Guard (54), 3 Power Fist (60), 3 Combi Melta (15) [in transport 1] [129 pts]

Troop 1 : 7 Grey Hunters Pack (105), Melta Gun (5), Wolf Standard (10) [in transport 2] [120 pts]
Troop 2 : 7 Grey Hunters Pack (105), Melta Gun (5), Wolf Standard (10) [in transport 3] [120 pts]
Troop 3 : 7 Grey Hunters Pack (105), Melta Gun (5), Wolf Standard (10) [120 pts]
Troop 4 : 5 Grey Hunters Pack (105), Melta Gun (5) [in transport 4] [80 pts]

HS1: 6 Long Fangs (90 pts), 5 Missile Launchers (50 pts) [140 pts]
HS2: 6 Long Fangs (90 pts), 5 Missile Launchers (50 pts) [140 pts]
HS3: Land Raider Redeemer (240), Extra Armour (15), Multi Melta (10) [265 pts]

Transport1 : Land Raider Redeemer (240), Extra Armour (15), Multi Melta (10) [265 pts]
Transport2 : Rhino (35 pts), Dozer Blade (5 pts) [40 pts]
Transport3 : Rhino (35 pts), Dozer Blade (5 pts) [40 pts]
Transport4 : Rhino (35 pts) [35 pts]

TOTAL [ 1749 pts]
 
Patryk zaczynał, na stole wystawił fangi i Landki, reszta w rezerwy.
Bitwa była cholernie nudna za co mnie Pat przepraszał, bo: sam oddał 2 strzały z Landków a ja przez całą grę nawalałem do jego Landków z 42 cali i nic nie zrobiłem. Bitwa zakończyła się w 5 turze, ja miałem 50vp(Priest wbił sobie perila) On 0vp, żadnych KP 10-10.
Drużyna wygrała.
2 bitwa Łotysze, BA, capture, 5 seize Ground, , DOW.
Alexey Dikevich, 'Feanor'
Army Description:Blood Angels

HQ1 : Librarian (100): Unleash Rage, Shield of Sanguinius [100pts]

Elite1 : Chaplain [100pts]
Elite2 : Sanguinary Priest [50pts]
Elite3 : Assault Terminator squad: 6 Terminators (240), 4 Thunder hammers & Storm shields (20), 2 Pairs of Lighting claws in Transport 1 [260pts]

Troop1 : Assault squad: 5 Marines without jump packs, in Transport 2 [100pts]
Troop2 : Scout squad: 5 scouts (75), 4 Sniper rifles (0), camo-cloaks (15), Missile launcher (10) [100pts]
Troop3: Death Company: 8 Death Company (160), Power Fist (25) and bolter (1), 2 Power Weapons (2x15), 6 bolt pistols and chainswords, 1 bolter and chainsword) [215pts]
Troop4: Death Company Dreadnought (125pts): Pair of Blood Fists (0) [125pts]

HS1 : Stormraven gunship (200): TL lascannon, TL multi-melta [200pts]

Transport 1: Land Raider Crusader (250pts): Multi-melta (10), extra armour (15), transporting Elite 3 [275pts]
Transport 2: Land Raider (215pts): Multi-melta (10), transporting Troop 1 [225pts]

TOTAL [1750pts]
Przeciwnik zaczął, był pusty stół więc wjechał, storm raven z DC i dredem BOOST na środek stołu.
Moja tura, wjechałem na stół, ruino podświetlił stormravena, dostał 10 lasek i nic nie zrobiłem ($%^^&*@?). W jego zamiast podjechać stormem został nim na środku stołu (widocznie czekał na Landki jak go dogonią) i sobie strzelił z laski w oblity (nic się nie stało), drugi land walnął do rhinosa i zasadził mu immobilia.
Kolejna tura: oblici rozwalają storma, laszer rzuca lasza na DC, ale nie wyszedł i wbiłem sobie perila. Dred dostał kolejne 5 lasek ale tylko urwałem 1 broń.
Jego: dred biegnie, podjeżdzą crusem, na swojej stronie Landkiem siedzi na znaczniku, Scoutami na drugim.
Moja: laszer rzuca lasza na DC (11 na ld!!!, nie wyszło), 8 lasek leci w dreda, ale nic nie robię. Plagi cały czas siedzą w rhinosie, drugi laszer rzuca lasza, DC na open, plazma hell, cały skład do piachu.
Jego: Dred biegnie i szarżuje na Landka (wbija tylko glana – szejk). Do tego podjeżdża crusaderem na 12” od mojej krawędzi (robi się gorąco) – walnął z Assault Canona po moim prinsie i nie zdałem żadnego armour sejwa (1,1,1 – Prince zgon).
Moja: drugi Prince lasz na termosy (fail) i szarża na dreda. Oblici multimelty w crusadera na bliskim, crusader zgon- eksplozja, jeden termos piach, kolejny piach z reaper autocannona. 6 oblitów z lasek do Landka (nic). Rhino się naprawił
Jego: szarża termosów na Prince, libra unleash rage (dwie jedynki i peril), Landek strzela do scowerowanego rhino, ale żyję. W wombacie Prince 2 z 3ech trafia w librę i… 2 pałki na ranienie (wystarczyła jedna…), czwarty atak zabija termosa. Termosy zabijają Princa. assault squad z landka szarżuje plagi (bijemy się kilka tur)
Moja: Plagusi biegną na jego landka wraz 6ma oblitami (odbicie znacznika, oblici nic nie robią)), na mojej stronie bery, CSMi, termosy, 3 oblity zasadzają się na termosów z librą i priestem. Linkowane plazmy, 2 termo poszło, klamki, boltery, reaper AC, zostały same 2 termosy, szarża berków – 2 tury combatu i zabici.
Jego: assault squad zadziwiająco dobrze trzepie plagów ja mu nic nie robię (nie miał fista ani nic).
Moja: oblici szarżują assault squad, kolejni strzelają do landy (immobil), kolejni wraz z landem stprzelają do scoutów – dwóch ginie, ld... ale nie ma ld bo byli zredthirstowani.
i... koniec nie było 6tej tury...(*^*&#@!) 15-5, jedna tura i tabled, albo przynajmniej odbicie secondary objective.
Drużyna wygrała
3 bitwa: Francuzi WH, seize ground, anihilacja, spearhead.
Mikael "fire.mike" R.
ARMY DESCRIPTION : Witch Hunters

HQ1: Canoness (45), brazier of holy fire (10), eviscerator (25), book of st. Lucius (5), cloak of st. Aspira (20), jump pack (20), mantle of Ophelia (15) [140pts]

HQ2a: Lord Inquisitor (45), psychic hood(20), bolt pistol (1), excruciators (5) [71pts]
HQ2b: Retinue inquisitor henchmen: 3 warriors (10x3), 3 flamers (5x3) [45pts]
HQ2 in transport1

Elite1: Celestian squad (5x13=65), 2 meltaguns (2x10=20), veteran superior (10) with bolt pistol (0), eviscerator (25) and book of st. Lucius (5) [125pts] in transport2

Troop 1: Battle sisters squad (10x11=110), 1 melta (10), 1 heavy flamer (12), veteran superior (14) with Brazier of holy fire (10), eviscerator (25) and book of st. Lucius (5) [186pts] in transport3
Troop 2: Battle sisters squad (10x11=110), 1 flamer (6), 1 heavy flamer (12), veteran superior (14) with bolt pistol (0), Brazier of holy fire (10) and book of st. Lucius (5) [157pts] in transport4
Troop 3: Inquisitorial storm troopers (5x10=50), 2 meltaguns (2x10=20) [70pts] in transport5
Troop 4: Inquisitorial storm troopers (5x10=50), 2 meltaguns (2x10=20) [70pts] in transport6

FA1: Dominion squad (5x11=55), 4 flamers (4x9=36), veteran superior (14) with bolt pistol (0), CCW (0) and book of st. Lucius (5) [110pts] in transport7

HS1: Exorcist [135pts]
HS2: Exorcist [135pts]
HS3: Exorcist [135pts]

Transport1: Rhino (50), smoke launchers (3). transporting HQ2 [53pts]
Transport2: Rhino (50), smoke launchers (3). transporting Elite1 [53pts]
Transport3: Rhino (50), smoke launchers (3). transports Troop 1 [53pts]
Transport4: Rhino (50), smoke launchers (3). transports Troop 2 [53pts]
Transport5: Rhino (50), smoke launchers (3). transports Troop 3 [53pts]
Transport6: Rhino (50), smoke launchers (3). transports Troop 4 [53pts]
Transport7: Rhino (50), smoke launchers (3). transporting FA1 [53pts]
Zaczynał.
Ustawił po jednym exorze na flance, środku i drugiej flance i po 2-3 rhinosy supportu).
Ja się ustawiłem po swojej lewej, żeby mieć na przeciwko tylko jednego exora i 2 rhino.
Zaczął, exor strzela: 3 rany na oblitach, go to ground (1,1,1) oblity giną... (#$%&!). Reszta nic nie widzi i jedzie.
Moja: wszystko wali po exorze (8 lasek): 5 efektów, wszystko odbija. Rhino na środek stołu na lewej flance wysiadka plagami i wybucha rhino ze stormtrooperami, którzy uciekają (potem się zebrali i skampowali)
Jego, exor wali po oblitach – 1 umiera, reszta podjeżdża , rhinosy zaczynają się zbliżać.
Moja: 7 lasek po exorze – zniszczony, plagi rozwalają rhino z siostrami (razem z paroma siostrami)
Jego: siostry rozwalają mi rhino w cc, dominionki z flamerami wychodzą z rhino, palą mi termosa i szarżują (po co to nie wiem?)i trzymają w combacie na inwie 3+.
Moja: prince wpada w dominionki – zabijają do końca, 5 oblitów rozwala exora, plagi i berki wpadają w siostry – instant zgon dla nich.
Jego: wpada canoneską w plagi, plagi wbijają jej ranę, ona też i remis.
Moja: prinsi czyszczą centrum i prawą flankę (celestianki, rhino), bery szarżują na canoneskę: 20 ran do zdania i wszystko zdaje. nawalam po rhinosach i po szturmowcach już z 4 rhinosów zniszczonych.
Jego: camp na znacznikach. Zabija jednego princa exorem.
MOja: exor immobil, szejk, bery dobijają canoneskę, zajmuję 3 znaczniki, prince zabija kolejnych szturmowców ze znacznika.
Bitwa kończy się w 5 turze. 18-2, jeszcze jedna i bardzo możliwy tabled.
Drużyna wygrała
Wieczorkiem chillout, piweczka, wódeczka, alez umiarem, żeby następnego dnia być gotowym na:
....
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...