Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 17, 2010, 12:23:13 am »

chopaki jestem z was dumny jak matka. macie ode mnie gratisową pizze dla każdego w teamie, tyle że macie czas do końca sierpnia.
ZAPINAMY

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:23:58 am »
chopaki jestem z was dumny jak matka. macie ode mnie gratisową pizze dla każdego w teamie, tyle że macie czas do końca sierpnia.

To ja poproszę z dostawą do Warszawy, jakąś XXL z dużą ilością mięcha ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:56:59 am »


Edit: coś mi nie poszło z tym cytowaniem;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 01:45:24 pm wysłana przez Zly »
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vygruk_Z_Grodu_Kraka

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:18:24 pm »
Eman,
Rozgrywka z hiszpanskim BA-em sie nie przejmuj. Gareth (kapitan) dobrze Ci wyjasnil, ze to taki juz gostek. Na lokalnych turniejach tez bruzdzi jesli gra o wysokie stawki i nawet byl przez jakis czas zbnaowany na naszym forum, ale sie poprawil i wrocil. Widocznie na ETC znow go wziela ciemna strona mocy.
Tak swoja droga to podoba mi sie poslki system doboru druzyny (kilku najlepszych z ligi wybiera sobie reszte skladu). W Hispzanii niestety sklad ekipy wyjazdowej na ETC jest oparty na czytsym rankingu (nieco podobny do polskiej ligi 40k), plus niektorzy dostaja wejsciowke gratic za wygranie najwiekszych turnieji regionalnych (jest ich na razie tylko 3, bo wymagane jest minimum 80 uczestnikow).
Sprobuje namowic gosci na Terrasomnii, zeby ten system bardziej upodobnic do Waszego.


W kwestii TNT 2010 (40-kowy turniej indywidualny na 150 osob, 2-dniowy, pod koniec pazdziernika w Madrycie) to Gareth wreczyl Vladdiemu ulotke informacyjna.
Nie wiem, czy Vladdi to tu gdzies powiesi, czy moze chcecie, zebym ja Wam to gdzies wstukal (tylko nie bardzo wiem, gdzie to przykleic).

Na razie jedynym problmm jest to, ze nie mozemy na 100% potwierdzic terminu. Wstpenie jest na 23-24.X,
ale poniewaz gosci z urzedu miejskiego, ktory nam wynajmuje hale sportowa sa wszyscy na wakacjach, to pewnie dopiero w 1-szym tygodniu wrzesnia uda sie potwierdzic na 100&.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:28:27 pm »
Z Hiszpanią jest mały problem, mianowicie są daleko. Jak do Berlina czy gdzieś można sobie skoczyć. Paliwo w obie strony to 400pln, przy 4 osobach to 100 pln + jakiś hostel na 1 noc. Koszty maleńkie.
Hiszpania: Paliwo - jakieś milionpięćsetstodziewięćset więc lepszy samolot za trochę większą kasę niż paliwo do Berlina. Noclegi... pewnie podobnie, ale i tak taki wyjazd z reguły będzie droższy. Do tego dochodzi fakt, że Hiszpanie jako naród ciepłokrwisty z reguły nie śmigają po angielsku w jakiś rewelacyjny sposób a granie bez możliwości komunikowania się byłoby trochę kłopoliwe.
 
Aczkolwiek..., jakby się zebrała jakaś porządna ekipa...
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:29:35 pm »
http://www.rankingshq.com/public/article.aspx?ArticleTypeId=2&ArticleId=192

Statystyki z ETC. Zachęcam do oglądnięcia. Wychodzi na to że Power of Waaaaaagh wciąż daje radę.

Jak później klikniecie sobie na konkretną armie to macie dalsze statystyki  :cool:

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:32:37 pm »
Vygruk, a mozesz wrzucic gdzies linka do raportow hiszpanow z etc? Gdzie to jest? Nie moge sie zarejestrowac na terrasomni bo mi wyskakuje "bledny mail".

A ulotke przekaze wlasciwym wladzom na Heresy:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vygruk_Z_Grodu_Kraka

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:51:00 pm »
Marios,
Fakt - koszty niestety sa wieksze. Wiem cos o tym, bo zawsze cierpie jak chce rodzien odwiedzic w Krakowie.
Ale ostatnio Ryanair zacze sie torche rozkrecac, to moze i cos nowego na jesieni bedzie.
Kwestia jezyka sie nie przejmuj. Sporo graczy ma "basic-40k-English" oraz na miejscu beda sedziowie/tlumacze.
Jak sie okaze, ze bedzie wystarczajaco duza liczba zagranicznych gosci, to wydrukujemy wszystkim uczestnikom podreczne rozmowki 40-kowe angielsko-hiszpanskie.
 
Vladdi,
Sprawd tego linka:
http://www.terrasomnia.com/40000/viewtopic.php?t=13479
Powiesili to w podsekcji "Crazy Spaniards", do ktorej o ile dobrze pamietam nie ma dostepu dla anonimowych uzytkownikow i trzeba sie zarejestrowac. Zapytam mod-ow.
 
P.S: Zeby sie zarejestrowac to musisz stuknac tutaj:
http://www.terrasomnia.com/40000/profile.php?mode=register
Potem wybrac tekst "Estoy de acuerdo con estos términos y condiciones y tengo más de o exactamente 13 de edad" zeby bylo wiadomo, ze nie jestes malolatem, a potem to juz jak na zwyklych forach.
Jakbys mial jakis dalszy problem, to daj znac PM-em i wtedy przekaze to do naszych adminow.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 17, 2010, 02:10:09 pm »
Vygruk, czytac wasze forum i informacje rejestracyjne to moge bez problemu, ale jak w formularzu wpisuje swoj mail vladdi (małpa) poczta.onet.pl, to mi wyskakuje "wrong mail" i nie moge sie zarejestrowac. Oczywiscie moge jakby co zalozyc mail-krzak na googlach czy gdzies, ale wolalbym korzystac ze swojego chocby ze wzgledu na powiadomienia. Jakbys mogl spytac modow czy to jest do przeskoczenia bylbym zobowiazany.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Miły

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 17, 2010, 02:50:27 pm »
Aczkolwiek..., jakby się zebrała jakaś porządna ekipa...
Dochodza mnie sluchy ze nasze szefostwo planuje wspolny wypad w piatkowy wieczor. Wiec jak sie zgraja to bedzie latwiej przekonac je na wspolny wypad na polwysep Iberyjski na male wakacje z integracja z lokalesami ktorzy wiedza jak przyzadzic najlepsza sangrie i takie tam ;)

M

Offline Skark

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:44:20 pm »
Miłosz na spotkanie szefostwa w piątek to dobry pomysł i tak samo dobrym pomysłem byłby wypad do Madrytu na turniej. Trzeba tylko zobaczyć koszta połączeń lotniczych. Bo auto na tym dystansie odpada już.

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 17, 2010, 05:54:09 pm »
Najtańszy LOT (i parę innych linii) ok. 650-800zł (zależy konkretnie od terminu wylotu/powrotu). Ja sprawdzałem bardziej turystycznie (żeby jeszcze parę dni na miejscu spędzić), więc miałem bardziej elastyczny termin.

Niestety tanie linie lotnicze wycofują się powoli z Okęcia i jest coraz mniej tanich połączeń w kierunku zachodnim. Wybrałbym się, ale nie wiem jak będzie z kasą - na razie o tym nie myślę.

Tak kolorowo jak pisze Marios to nie jest. Jazda samochodem (2500 km - trzeba liczyć z 1,5 doby, bo non-stop to masakra). Pociąg odpada, autokar podobnie co samolot. Taki weekend w Madrycie liczyłbym po ok. 1000zł na głowę jeżeli nie będzie promocji na przeloty.


PS. Ewent. do Barcelony (tam jest więcej tanich lotów) i stamtąd lokalną komunikacją.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 06:00:55 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 18, 2010, 07:10:16 am »
Nie, nie przeciez pisałem, że samochód odpada. Nie dość, że trasa długa jak cholera to jeszcze wyjdzie drogo.
Jedyne co wychodzi sensownie to samolot, ale rzeczywiście przy bilecie >650 pln to bez rewelacji.
1000pln to rzeczywiście na luzaku się wyda i to na najtańszym hostelu.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline beowulf

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 18, 2010, 08:01:40 am »
Z Krakowa lub Pozka da się lecieć za ca. 300 stówy ale przez Mediolan i z przesiadką - ok 13 godzin razem.

Z Berlina za 300 stówy bez przesiadki.

Offline Marios

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 18, 2010, 08:46:26 am »
No to już całkiem ciekawie. Dałoby się dojechać autami do Berlina (koszt niewielki), zostawiamy auta i potem lot..., kuszące ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...