Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #465 dnia: Listopad 02, 2010, 11:33:31 am »
Cytuj
ergo - jak ktoś jest tankerem w tym roku, to musi walczyć o miejsce w   reprezentacji. wygląda, że chłopaki dalej się nie nauczyli o co w tym   chodzi...
Z tym że u nas jest tak samo. Liczy się w dużej mierze miejsce w rankingu. A takie wyrabia się ofensywnymi armi buildami.
Jakbym grał tylko WH to napewno bym aż tyle w poprzednim sezonie nie nakutał. Niektóre regulaminy masterów/chelków armię tą od razu spisywały na straty. Także moje branie CSM na niektóre duże imprezy nie były przypadkiem.
To tak jak obecnie SM. Armia naprawdę niezła na 7-8 miejsce w teamie w roli Tankera. Ale nie czarujmy się w starciu na turnieju z BA SW bledną.. I walczyć mogą co najwyżej o remis (a to top 5 na masterze na pewno nie da)
Kamil. (miszczu)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #466 dnia: Listopad 02, 2010, 11:38:31 am »
Z tym że u nas jest tak samo. Liczy się w dużej mierze miejsce w rankingu. A takie wyrabia się ofensywnymi armi buildami.
Jakbym grał tylko WH to napewno bym aż tyle w poprzednim sezonie nie nakutał. Niektóre regulaminy masterów/chelków armię tą od razu spisywały na straty. Także moje branie CSM na niektóre duże imprezy nie były przypadkiem.
To tak jak obecnie SM. Armia naprawdę niezła na 7-8 miejsce w teamie w roli Tankera. Ale nie czarujmy się w starciu na turnieju z BA SW bledną.. I walczyć mogą co najwyżej o remis (a to top 5 na masterze na pewno nie da)

No nie jest przecież zupełnie inaczej. U nas kolejne ETC nie mają wpływu na podstawę reprezentacji czyli 5 osób. U nich najlepsze wyniki z ETC 2011 będą miały taki wpływ jak u nas ranking, a więc jest całkowicie inaczej!

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #467 dnia: Listopad 02, 2010, 11:49:30 am »
A to sorki.. mój błąd źle to zrozumiałem. Myślałem że powstał u nich jakiś ranking :P
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #468 dnia: Listopad 02, 2010, 11:51:32 am »
Po pierwsze jak pisze Inki - Emerytowi chodziło o ETC - dzieki takiemu rozwiazaniu beda slabsi jako druzyna - bo nikt nie bedzie chcial brac niewygodnych poarowac, zeby nie tracic pkt wiec tak naprawde beda wystawiali rozne armie bez jakiejs mysli przewodniej i znow beda zostawac kontry jak sie patrzy lub zostawac z doparowywaniem tyrkow do csmow:P

(Inna rzecz ze oczywiscie u nas gracz grajacy caly sezon tauami ma jednak mniejsze szanse na reprzentacje nisz gracz grajacymi wilkami. Ale juz SMami czy WH mozna o pierwsza 8 ligi walczyc spokojnie.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline typhus1

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #469 dnia: Listopad 02, 2010, 06:33:52 pm »
A to sorki.. mój błąd źle to zrozumiałem. Myślałem że powstał u nich jakiś ranking :P


A dałbyś raporciki, które miałeś dać 16 dni temu :lol: . Będę cię dręczyć do końca :lol: :lol: :lol: .

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:22:12 pm »
ETC 2011 głosowania (zakończone):

Ciekawy jest rozkład głosów:

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=19&t=78024

ETC 2012 głosowanie nad miejscówką (w trakcie):

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=43&t=80252

Offline MiSiU

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:14:13 pm »
Trzymamy kciuki za ziomali :D

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 05, 2010, 01:01:36 pm »
Who has voted: Poland, Sweden,   Faroe Islands, Wales, Denamark, USA, Switzerland, Belarus, Belgium,   Russia, Ukraine, South Africa, Latvia, Denmark, Austria, Italy, Norway,   Northern Ireland, Scotland, Spain, France, Finland, Germany, Hungary.

Ładnie
Kamil. (miszczu)

Offline Skark

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 05, 2010, 05:31:02 pm »
Narazie zanosi się że ETC 2012 będzie w Serbii.

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 05, 2010, 05:39:47 pm »
Zastanawia mnie czemu np. Austriacy i Szwedzi głosują na Serbię. Chorwacja i Grecja wiadomo gdzie mają bliżej.


1. Nie lubią Polaków.
2. Chcą sobie pozwiedzać dalsze rejony Europy.
3. Promocja hobby (w Polsce nie jest to potrzebne).


Nie wiem tylko jak wygląda rozwój tego hobby w Serbii, ale raczej jest na czym grać skoro taki kandydat się zgłosił :smile: Dużo ludzi tam gra?


PS. Głosowanie ma prawo być ważne gdy głosowało 9 teamów z ponad 50? :-/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 05:43:26 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline b00g

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #475 dnia: Grudzień 05, 2010, 07:01:43 pm »
3. Promocja hobby (w Polsce nie jest to potrzebne).

Wydaje mi się zupełnie odwrotnie. Jesteśmy krajem stosunkowo ubogim jeśli chodzi o odsetek graczy. Wynika to zapewne z braku pieniędzy. Zresztą przydałby się temat dotyczący tego problemu, czyli jak promować to nasze wspólne hobby. Jakie są pomysły na zaktywizowanie nowych graczy, żeby się nie pojawiały problemy jak w Warszawie (DMP 2011). No nic może pojawi się w śród nas taka inicjatywa i każdy z nas podzieli się swoimi doświadczeniami. 

pzdr.

P.S. sorka za offtopa
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 07:21:51 pm wysłana przez b00g »

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #476 dnia: Grudzień 05, 2010, 07:08:42 pm »
Nie wiem po prostu czym się kierują głosujący (może ktoś jest w tej kwestii mądrzejszy), ale może chodzi o to, że bardziej jest to potrzebne w Serbii i tamtych rejonach niż w Polsce.


A w Polsce wiadomo - kilka miast dosyć aktywnych, w pozostałych po kilku graczy, w innych cisza. Albo nie ma sklepów lokalnych albo ludzie na turnieje nie jeżdżą.
SW / GK / BA

Offline Yedli

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #477 dnia: Grudzień 05, 2010, 08:23:09 pm »
1. Nie lubią Polaków.
Jakby głosowali na Polskę, to pewnie by nie lubili Serbów?
Austriacy do Serbii też mają stosunkowo niedaleko (bliżej niż do Gorzowa), a w Szwecji jest wiele osób serbskiego pochodzenia.
Cytuj
2. Chcą sobie pozwiedzać dalsze rejony Europy.
Coś w tym jest. Nie byłem w Nowym Sadzie, ale z fotek na sieci wynika że miasto jest spoko (pomimo wysiłków NATO).
Cytuj
3. Promocja hobby (w Polsce nie jest to potrzebne).
Myślę że tym akurat mało kto się przejmuje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 08:27:33 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #478 dnia: Grudzień 05, 2010, 09:02:31 pm »
a nie przyszło Wam do głowy, że kapitanów mogła przekonać ta prezentacja, przygotowana przez Serbów? my praktycznie prócz zgłoszenia chęci nie napisaliśmy nic... ;/

Offline PaulShin

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #479 dnia: Grudzień 05, 2010, 09:07:42 pm »
a nie przyszło Wam do głowy, że kapitanów mogła przekonać ta prezentacja, przygotowana przez Serbów? my praktycznie prócz zgłoszenia chęci nie napisaliśmy nic... ;/

Po zobaczeniu jej też bym na nich zagłosował. >.>

 

anything