trawa

Autor Wątek: Euro 2010 - raport z przygotowań  (Przeczytany 155474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ząbek

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #675 dnia: Czerwiec 07, 2011, 02:14:05 pm »
Ja już gadałem z Stefanem i ja napewno juz jade... więc panowie ruszac dupy, robimy konkurencje naszym by się tak fajnie nie czuli ;p

Offline Romek222

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #676 dnia: Czerwiec 07, 2011, 03:35:45 pm »
Ja tez juz sie dogadalem takze robimy pol-Team Poland pod flaga Grecka :smile:

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #677 dnia: Czerwiec 29, 2011, 05:38:20 pm »
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale dziś (od 18 do północy) jest promocja na bilety LOT do Genewy:

453,55zł z Warszawy w obie strony
530,83zł z innych miast


(przy korzystaniu ze strony libańskiej, syryjskiej i egipskiej nie jest pobierana opłata 45zł za wystawienie biletu, więc jest wtedy jeszcze taniej)

Daty, które sprawdzałem, to wylot 19.08 - powrót 22.08 (choć są też na niedzielę 21.08 w tej samej cenie) - zostało jeszcze parę miejsc.

Montreux jest po drugiej stronie jeziora :smile:  4-5h promem ( :lol: ) albo 1:20 pociągiem bezpośrednio z lotniska (pociągi od 6 do 23 co 20-40 minut).

Sam się kurczę zastanawiam nad tym weekendowym turniejem singlowym. Jak to wygląda cenowo w porównaniu do podróży autem? Jakie są w końcu koszty noclegu itd.?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 05:41:22 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Zly

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #678 dnia: Czerwiec 29, 2011, 09:43:44 pm »
380 mi pokazało. Damn akurat przed wypłatą;/. A to taniej niż auto pewnie jest.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Yedli

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwiec 29, 2011, 10:16:12 pm »
Mi pokazuje ponad siedem stów, nie wiem gdzie wy to znajdujecie.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline metalfan

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwiec 29, 2011, 10:27:33 pm »
http://img215.imageshack.us/img215/4319/promolot.gif

Próbowałem przed chwilą. Z tych egipsko-syryjsko-libańskich wersji strony już się nie da, bo tam się data zmieniła :cool:

Z Gdańska jest teraz ponad 1200, bo nie ma już miejsc na te promocyjne (taryfa CRAZY się to nazywa).

Skąd miałeś Zły 380?

Też mnie to wkurza, bo jutro będę mieć dopiero kasę za ostatnie 2 miesiące i nie do końca wiedziałem czy dziś pożyczać na żywioł czy ewent. łapać się na wyjazd z Wami. Dlatego chciałbym wiedzieć co już zaklepywaliście i jak wygląda sprawa dojazdu, bo nie wiem czy da się jeszcze doczepić i ewent. noclegu szukać na własną rękę czy w ogóle odpuścić temat.

Nie chodzi o sam turniej, miejsce jest zajebiste :biggrin: 


PS. Gdzie są klaryfikacje zasad na ETC 2011? Czy obowiązują po prostu najnowsze?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 02:07:37 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline metalfan

SW / GK / BA

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #682 dnia: Lipiec 04, 2011, 09:25:31 am »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #683 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:05:51 pm »
http://www.jirikocman.cz/2011/07/etc-2011-army-list-statistics.html bardzo fajne zestawienie. enjoy :)

jako ciekawostka - tylko ja i Miły wykazaliśmy zainteresowanie Big Gunzami :)

Offline jachu_ka

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #684 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:00:51 pm »
Mi sie bardziej podoba, ze tylko Darragh i ja (a wlasciwie tylko ja i Daragh) mamy po dwa KFFy - zycze powodzenia wszystkim pozostalym 9 kanwallam na etcowskich patelniach, not!  :biggrin:  To samo z Grotzookakanami - bylem, widzialem, pomylka.
Przyjemnie miec wrazenie, ze sie rok temu bylo jednym z bodajze dwoch pionierow na ETC  2010 i wystawilo horde a potem testowalo ja do bolu, chyba w odroznieniu od przeciwnikow.
No i zawczasu apeluje chlopaki: jesli ktos kiedykolwiek zagral ze mna fajna gre, ktora dobrze zapamietal to niech trzyma wolne kciuki za ekipie Polnocnej Irlandii. A jesli zle pamieta bo go zwalowalem albo ukradlem piwo to niech i tak trzyma, bo jestesmy grupa wporzo ziomkow, ktora tak naprawde po raz pierwszy aspiruje do czegos wiecej niz jeden punkt i ostatnie miejsce trzeci raz z rzedu. Jak nie wierzycie to popatrzcie na nasze rozpiski i porownajcie z zeszlym rokiem - duuuzy progress, nikt juz nie wystawia carnifexow :smile:
A jesli was ta przemowa powyzej nie rusza to stawiajcie na underdoga - nie mam pojecia jak to sie po polsku nazywa bo to nie czarny kon - ale everyone loves the underdog!  :smile:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline trej

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #685 dnia: Lipiec 07, 2011, 07:21:34 am »
bardzo fajne zestawienie. enjoy :smile:

Wuchta radości z tymi tabelkami :smile:

Offline Vladdi

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #686 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:22:36 am »
No i zawczasu apeluje chlopaki: jesli ktos kiedykolwiek zagral ze mna fajna gre, ktora dobrze zapamietal to niech trzyma wolne kciuki za ekipie Polnocnej Irlandii.  \

Trzymamy kciuki, smieciuchu:) trzymamy:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Miły

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #687 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:35:25 am »
http://www.jirikocman.cz/2011/07/etc-2011-army-list-statistics.html bardzo fajne zestawienie. enjoy :)

jako ciekawostka - tylko ja i Miły wykazaliśmy zainteresowanie Big Gunzami :)
Szwajcar ma jeszcze trzy ;)

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #688 dnia: Lipiec 07, 2011, 09:15:22 am »
Jachu.

Mnie o doping nie musicie prosić!! Flaszeczki jakie nam daliście w pierwszej rundzie kupiły moją dozgonną wdzięczność :D

Pozatym jesteście i tak już moralnymi zwycięzcami. Macie 1 miejsce za najbardziej chill-owe podejście do tej imprezy :D
Kamil. (miszczu)

Offline Jezo

Odp: Euro 2010 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #689 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:24:50 pm »
Jachu, za te wszystkie browary którymi się dzieliliśmy możesz śmiało wołać na ETC "GDZIE JEST MÓJ SĘDZIA!!!" :D
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD