trawa

Autor Wątek: StarCraft 2  (Przeczytany 59213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 03, 2013, 06:28:30 pm »
Nie chcąc popełnić błędu jaki zrobiłem z diablo już sobie zamówiłem egzemplarz.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 03, 2013, 08:31:02 pm »
Jeszcze 9 dni i będzie można pograć w HotS. Mam nadzieję, że fabuła warta będzie czekania i płacenia za coś, co w sumie powinno być w jednej grze.

Masz kampanię o długości 3 nawet CoDów :D Już w tej chwili w WoL są dodane rzeczy z HotS (treningi, vs. AI, unranked), które mają pomóc nowym i powracającym graczom wciągnąć się w multi. Wyraźnie też było widać podczas bety, że Blizzard stawia właśnie na odświeżenie multi poprzez, w jakiś sposób, ułatwienie go, sprawienia, że będzie bardziej przyswajalny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 03, 2013, 08:42:54 pm »
Może dzięki temu w końcu z multi skorzystam, bo jeszcze mi się nie zdarzyło. Z tego co słyszałem, to właśnie brak niedzielnych multi graczy pokątnie uderzył w Blizza, bo zmniejszył zainteresowanie SC II, które przełożyło się na ogólny spadek oglądalności i popularności bardziej profesjonalnych rozgrywek.

Co do długości kampanii, to a ostatnimi laty mało gram, dlatego 5cio-godzinówki mnie omijają. Po staremu wierzę w gry, których przejście zajmuje minimum 30h : )

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 03, 2013, 09:41:07 pm »
Może dzięki temu w końcu z multi skorzystam, bo jeszcze mi się nie zdarzyło. Z tego co słyszałem, to właśnie brak niedzielnych multi graczy pokątnie uderzył w Blizza, bo zmniejszył zainteresowanie SC II, które przełożyło się na ogólny spadek oglądalności i popularności bardziej profesjonalnych rozgrywek.

Tutaj jest bardzo duży postęp w porównaniu do WoL. Począwszy od treningów, które w łatwy sposób wprowadzają do gry (z zadaniami typu "wyprodukuj ileś robotników", "postaw budynek", etc.) poprzez automatyzację i dodatkowe skróty/ikony w grze (robotnicy z automatu idą do zasobów na starcie gry, w przypadku gry z AI można wydawać polecenia, AI stosuje pingi i komunikaty głosowe typu "zakładam bazę tutaj", "znalazłem przeciwnika", "zaatakuję tutaj", etc.), aż do takich drobnych rzeczy, jak licznik robotników na bazach. Dodatkowo wreszcie wprowadzono grupy, klany i rozgrywki nierankingowe, a także ranking w rozgrywkach vs. AI (dobieranie AI do poziomu gracza lub grupy z automatu). Naprawdę pozytywne zmiany wg mnie.

Co do długości kampanii, to a ostatnimi laty mało gram, dlatego 5cio-godzinówki mnie omijają. Po staremu wierzę w gry, których przejście zajmuje minimum 30h : )

Myślę, że będzie, jak w WoL, czyli kampania na 12-18h z dużą możliwością powtarzania (ulepszenia, ścieżki decyzyjne, wyzwania). No i wraca Duran/Narud! :D

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 03, 2013, 09:56:59 pm »
Też czekam. :)
To skoro coś już można porobić z tym, może jutro znajdę czas odpalić WoLa.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 03, 2013, 10:34:19 pm »
Też czekam. :)
To skoro coś już można porobić z tym, może jutro znajdę czas odpalić WoLa.

W WoLu jest już cała łatka z HotS. Tzn. treningi, unranked, vs. AI i grupy ;) Dajcie znać, jak będziecie chcieli pograć ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 04, 2013, 08:26:38 am »
Łatka zainstalowana, konto ulepszone - tylko czekać do 12go : )

Btw. niech mnie ktoś oświeci, bo pamięć już nie ta - chodzi o fabułę z BW. Ogólnie wątki poszczególnych postaci pamiętam, ale za chiny nie przypominam sobie na czym stanęła sytuacja geopolityczna. Jak zacząłem grać w WoL to pamiętałem dobrze koniec podstawki SC i wszystko mi grało, ale jak zacząłem sobie przypominać BW to mam zagwozdkę. Pamięć podpowiada mi, że sporo się działo, a sytuacja WoL wygląda jak ta z końca SC I.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 04, 2013, 11:13:50 am »
Jeśli dobrze pamiętam, to właściwie tak to wygląda.
Przyjezdnych z Ziemi wykopała Kerrigan, Protossi mniej lub bardzie pogodzili się z wygańcami (Ta ekipa co robiła za Dark Templarów), a Dominium Terrańskie się dobrze trzymało.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 04, 2013, 11:29:50 am »
Z tego co pamiętam to Dominium też dostało, do tego stopnia, że Mengsk musiał uciekać. Nie pamiętam też za dokładnie dlaczego UED się wycofało - przecież tam się wszyscy zdrowo wykrwawili a oni tylko stracili kontrolę nad zergami - ich główne siły chyba nie zostały naruszone.

EDIT: ok, już sobie poczytałem/przypomniałem - UED zaliczyło wtopę na Korhalu.
Teraz już rozumiem utrzymanie status quo w sektorze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2013, 11:40:08 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 07, 2013, 10:47:34 am »
Mój klient pacznięty i działa. Kiedy można Was znaleźć na B.necie? :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 11, 2013, 11:12:40 am »
Ktoś dzisiaj (a właściwie już jutro) o 0:01? Bo nie wiem, czy się z Wami ustawiać czy kampanię męczyć ;P

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 11, 2013, 12:24:17 pm »
Planowałem się za kampanię brać, nawet sobie zergi przeciwko słabemu AI sprawdziłem.
Ale w sumie, to jedno nie wyklucza drugiego - byle mieć czas w tym samym czasie. ;)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 11, 2013, 12:26:31 pm »
Ja dopiero pogram jutro wieczorem po powrocie z pracy i najpierw się za kampanię wezmę - niestety do kompa będę miał dostęp jedynie do weekendu (a potem długo długo nie) i za punkt honoru postawiłem sobie skończenie do tego czasu kampanii : )

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 11, 2013, 02:23:14 pm »
Kampania to 20 misji. Do tego niekoniecznie sensownych. Jak inaczej wytłumaczyć, że
Spoiler: pokaż
Alexei Stukov przeżył (okej, to było wytłumaczone w pakiecie misji z Bitwą o Braxis), pomimo serum przeciw infestacji nadal jest ZERGIEM(!!!), do tego posiadł wiedzę o artefaktach Xel`Naga (SIC!) i pomaga Kerrigan (!!!!!!)? WTF?! Oczywiście Kerrigan znowu będzie przechodzić metamorfozę w Chrysalis, a całość wieńczy bitwa o Tarsonis z Raynorem u boku...



W każdym razie namiar na mnie:
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/238152/1/Coen/
Coen #884

Offline Ganossa

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 11, 2013, 06:20:46 pm »
Ja pogrywam tylko w weekendy. Więc najwcześniej to w piątek wieczorem można mnie będzie spotkać.
Ale też najpierw kampanię postaram się przejść.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything