trawa

Autor Wątek: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!  (Przeczytany 35686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:03:06 pm »
a dajcie tego klucza
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline metalfan

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2010, 02:22:58 am »
Gra zrobiła się nędzna. Ludzie grają chyba 24h/dobę i dorobili się już średnich i ciężkich czołgów. Można sobie jeździć i je wykrywać, ale nie ma się żadnych szans przeciwko nim, więc gra trwa ok.3 min a kolejne 10min bitwy oglądamy sobie już z nieba. Żadna frajda wykrywać innym fragi i być nim samemu.


Do tego konto premium daje jakiś bonus do doświadczenia - beznadzieja.


Mogli by to jakoś zbalansować, bo niedługo same Tygrysy Królewskie itp. będą po mapach zasuwać. Początkujący mają teraz bardzo ciężko.
SW / GK / BA

Offline Febris

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2010, 02:32:42 pm »
Gra zrobiła się nędzna.


Faktycznie te kilka tysiecy ludzi z syndromem nastepnej rundy jakby grali w cywilizacje musza sie mylic.


Cytuj
Ludzie grają chyba 24h/dobę i dorobili się już średnich i ciężkich czołgów.


Grajac casualowo siedzialem w vk3601 dobrze sie przy tym bawiac. Ba wspomniany sredni czolg jest najlepszy w stosunku kredyty/godzina






Cytuj
Można sobie jeździć i je wykrywać, ale nie ma się żadnych szans przeciwko nim, więc gra trwa ok.3 min a kolejne 10min bitwy oglądamy sobie już z nieba


Widze tu tak zwany Learn 2 Play issue.  Jak jedziesz na pale to wcale sie nie dziwie, ze Ci odstrzela kuper i placzesz, ze gra jest tragiczna bo walki nie przynosza profitow. Popatrz czasami na ludzi jezdzacych leopardami, wycinajacymi artylerie po czym wraca do swojego zajecia czyli bycia zwiadowca.


Cytuj
Żadna frajda wykrywać innym fragi i być nim samemu.


Czyli to co napisalem wyzej. W skrocie to nie gra dla Ciebie. Wroc do quake'a albo innego fpp.


Cytuj
Do tego konto premium daje jakiś bonus do doświadczenia - beznadzieja.


No tak te 50% wiecej kredytow i doswiadczenia jest tak beznajdziejne. Niech nam producenci gry rzuca wszystko za darmo to bedzie fun~~ (chociaz przyznam ze czasami koreanski grind type jest zly)

Cytuj
Mogli by to jakoś zbalansować, bo niedługo same Tygrysy Królewskie itp. będą po mapach zasuwać. Początkujący mają teraz bardzo ciężko.


Z tego co sie orientuje to jest beta. Bety sa po to by testowac gry przed premiera. Poczatkujacy nie ma ciezko, jezeli zrozumie ze tu wygrywa druzyna, a nie jego fragi. W swoim tygrysie II nie pomoge wygrac druzynie jak mi maly koles w lekkim czolgu nie znajdzie celu.




Czyli w skrocie nie masz pojecia jak grac i kasujesz gre. Wroc do czytania CD-Action i pozwol graczom, ktorzy chca grac teamplayowo jezdzic swoimi srednimi, lekkimi, ciezkimi czolgami i miec z tego frajde.


Offline kort

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2010, 02:44:57 pm »
No ja bym powiedział, że i owszem mogą być problemy z balansem, ale od tego właśnie jest beta, żeby je wyeliminować i w imieniu developerów zachęcam do kontaktowania się z nimi na ich forum, dzięki czemu gra będzie bardziej user friendly. Moim zdaniem ciężko jest tylko na początku. Potem w miarę rozwijania sie naszych czołgów, jak również umiejętności w ich prowadzeniu gra staje się łatwa, ale Febris zauważył tutaj bardzo ważną rzecz. Ta gra to multiplayer i wszystko zależy od drużyny. Podobno całkiem niedługo ma wejść patch, który umożliwi dołączanie do rozgrywki jako party, więc będzie się można na pewno fajnie pobawić :)

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2010, 03:54:44 pm »
Febris: jednak byłbym wdzięczny, aby Twoje wypowiedzi na tym forum były mniej "inwazyjne" w stosunku do innych. Dyskutujmy, ale w dobrym tonie.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline hellrisingiwan

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:34:41 pm »
witam, czy można jakoś szybko dostać kluczyk do tej bety? poczytałem sobie trochę o niej w internecie i teraz strasznie mi się spodobała :D trochę już grałem na koncie kolegi ale to nie to samo co na swoim! pozdr

Offline kort

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2010, 07:05:27 pm »
witam, czy można jakoś szybko dostać kluczyk do tej bety? poczytałem sobie trochę o niej w internecie i teraz strasznie mi się spodobała :D trochę już grałem na koncie kolegi ale to nie to samo co na swoim! pozdr

Czy to wystarczająco szybko? :D

Offline metalfan

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2010, 10:36:12 pm »
A może tak sp... adaj? Znamy się? Skąd wiesz w co gram i jakim człowiekiem jestem? Quake'a i Unreala właśnie nie lubiłem jeśli musisz wiedzieć. Nie powiesz mi, że jechanie na pałę do przodu i walenie w czołg żeby go rozwalić/unieruchomić i zasuwanie w kółko jest złożone taktycznie :smile: Bo tak gra połowa graczy.


50% bonusu jest wg zbyt dużym bonusem - w tym sensie.


Pytam jakie jest znaczenie lekkich czołgów skoro średnie i niektóre ciężkie jeżdżą tak samo lub szybciej od lekkich i mają lepsze radio? :smile: Widziałeś w jakiejś bitwie (na poziomie standard) więcej niż 2-4 lekkie pojazdy? Zapewne dlatego, że te ciężkie nie dają sobie bez nich rady :lol:  Nie jadę na pałę - jadę przez krzaki i nigdy sam. Ale mając radio 500-600m i tak jestem znajdowany przez ciężkie wcześniej (bo mają lepsze). Poza tym w tej grze artyleria prawie nie zezuje. Wystarczy, że zobaczy na mapie czerwoną kropkę.


W ostatniej bitwie miałem wykryte 8 czołgów i dostałem... całe 300exp. W tym tempie może za 2 tygodnie się doczłapię do czegoś sensownego...


To co wypisujesz to teoria, która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Przez ostatnie 20 bitew widziałem może 2 Leopardy. Za to ze 100 ISów i drugie tyle Tygrysów.


Po prostu powinny byćbitwy dla lekkich i średnich czołgów albo jakieś ograniczenie slotów. Bo teraz proporcje są zupełnie odwrotne. Wygląda to tak jakby do miasta wkraczał szwadron Tygrysów a na końcu samotny PzII z ekipą do zbierania złomu. Tak to wyglądało w trakcie IIwś? :smile:


PS. Faktycznie, tysiące lemmingów skaczących ze zbocza do morza muszą się mylić!


Edit: Znalazłem żmudny sposób - gram PzII w training games i ciułam te cholerne credity na Pz IV...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2010, 01:17:28 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Vonster

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2010, 04:22:22 pm »
Ja bym poprosił o klucz .
Mam ochotę się zabawić

Offline Gibbs

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2010, 10:15:14 pm »
Jeżeli ta akcja rozdawania kluczy do bety nadal trwa to bardzo bym poprosił o jeden klucz  :biggrin:

Mam jeszcze takie pytanie, czy istnieje jakieś zangielszczenie do tej gry?? bo po rusku to ja nic nie rozumiem ;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2010, 02:41:10 am wysłana przez Gibbs »

Offline adek293

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 25, 2010, 08:09:44 pm »
Dobry, Wesoły kostek, Można?
Kluczyk?

Offline kort

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 25, 2010, 11:01:57 pm »
Dobry, Wesoły kostek, Można?

Tragiczną reklamę wybrałeś. TRAGICZNĄ.

@Gibbs: Gra jest po angielsku. Przynajmniej moja :D Może ściągnąłeś rosyjskiego klienta?

Offline adek293

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2010, 03:51:44 pm »
W sumie wiem , no ale chciałem zabłysnąć inwencją  :biggrin:

Offline adek293

Odp: World of Tanks - gramy i rozdajemy klucze!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2010, 05:51:14 pm »
Ile trwa wysyłanie e-maila przez wargaming.com?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 06:54:37 pm wysłana przez adek293 »

Offline adek293

World of Tanks
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2010, 06:03:49 pm »
Witam, mam zapytanie na temat gry podanej w tytule.
Chciałbym się dowiedzieć ile beta-testerów/graczy w tą grę jest na forum i czy chcielibyście założyć klan w tejże grze.

Adek --> Jest już wątek o tej grze przecież. Scalam!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 09:01:35 pm wysłana przez Gambit »

 

anything