Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18  (Przeczytany 128579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1485 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:03:37 pm »
Hej dopiero teraz to zauważyłem( + i - ) dałem ci nawet minusa xD 

ja Ci dam plusa ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1486 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:10:09 pm »
Jeżeli poparcie/karma jest takie fajne to czemu na innych forach nie ma takich rozwiązań? Tylko na Gildii się z tym spotkałem.
Na acepie masz coś podobnego, tyle że do każdego posta z osobna. To już ma większy sens.
 
Cytuj
I jeżeli się z kimś nie zgadzam to odpisuję na jego posta, bo chyba tak powinny fora internetowe działać, że ludzie dyskutują, wymieniają poglądy czy po prostu się kłócą a nie klikają w plusiki, minusiki.
My thoughts exactly. Ale jeśli już muszą być, to niech wiem od kogo dostałem, żeby takiemu ręki na konwencie nie podać albo co gorsza - piwa nie postawić. Bo tu mi da minusa, a w życiu dalej się będzie przymilnie uśmiechał.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1487 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:15:00 pm »
Na acepie masz coś podobnego, tyle że do każdego posta z osobna. To już ma większy sens.

To rozwiązanie jest ogólnie popularne i imo dobrze się sprawdza, jak za dużo "-" to ukrywa komentarz. A te ukryte są wyjątkowo nieudane.

My thoughts exactly. Ale jeśli już muszą być, to niech wiem od kogo dostałem, żeby takiemu ręki na konwencie nie podać albo co gorsza - piwa nie postawić. Bo tu mi da minusa, a w życiu dalej się będzie przymilnie uśmiechał.

szczerze powiedziawszy zrobiłem rajd na oftopie wbijając przypadkowe opcje, ogólnie to nie traktowałbym tego poważnie 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1488 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:22:04 pm »
Aha - mam cię bratku! Uderz w stół a nożyce się odezwą.  :lol: Za to żeś się przyznał wciąż możesz liczyć na piwo ode mnie.  :biggrin:
A tak poważniej to wiesz, to są tylko cyferki. Zaś na oftopie nie ma moich postów, które dałoby się minusować. :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1489 dnia: Wrzesień 18, 2010, 12:10:50 am »
A ja napiszę tyle, mamy setną stronę powikłań, zaraz wpadnie Mi i zrobi nowy temat. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1490 dnia: Wrzesień 18, 2010, 12:21:49 am »
A to dziwne, u mnie dopiero 30... :p
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1491 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:14:20 am »
Aha - mam cię bratku! Uderz w stół a nożyce się odezwą.  :lol: Za to żeś się przyznał wciąż możesz liczyć na piwo ode mnie.  :biggrin:

Ciebie nie minusowałem, chyba, miałem wrażenie że na oftopie są zawody kto więcej - zgarnie, rekordzista miał z 37 :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2010, 08:56:21 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1492 dnia: Wrzesień 18, 2010, 08:28:49 am »
Rekordzistą jest  haael jeśli się nie mylę. Z urzędu dostał -1000
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1493 dnia: Wrzesień 18, 2010, 09:57:47 am »
Macie jeszcze pięć postów w tym temacie, wykorzystajcie je mądrze :wink:
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1494 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:01:23 am »
4

 :badgrin:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1495 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:05:40 am »
Macie jeszcze pięć postów w tym temacie, wykorzystajcie je mądrze :wink:

ktoś tu za wszelką cenę chce być zminusowany ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1496 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:28:30 am »
Rozebrali mi most. Teraz do sklepu zamiast 100 metrów mam prawie kilometr w jedną stronę. Na szczęście rzeczka miejscami jest tak płytka, że w gumakach można przejść.
Oczywiście ten most mają zrobić ale jak go rozebrali, to od 3 dni nikt się już nie pojawił. Niech no ja tylko burmistrza spotkam, to przygadam mu, że w pięty pójdzie.

Wygrzebałem sobie SeaQuest'a i stwierdzam, że serial prawie się nie zestarzał. Ogląda się go równie przyjemnie jak kiedyś.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1497 dnia: Wrzesień 18, 2010, 09:01:12 pm »
A ja właśnie wracam z pokazu w Łodzi, dla Teatru Arlekin. Był to w sumie spory pokaz z okazji święta Łódź-czterech kultur.
Trochę powalczyliśmy, trochę pogadaliśmy, publiczność była zachwycona. A teraz idę spać, bo padam po tym :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1498 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:18:38 am »
Zamykamy! Do zobaczenia w vol.19 :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!