Autor Wątek: Drakensang:Phileassons Geheimnis  (Przeczytany 10259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kocu

Drakensang:Phileassons Geheimnis
« dnia: Sierpień 18, 2010, 11:02:44 am »
Oto oficjalny trailer dodatku do Drakensang: The River of Time:

[Drakensang: Phileassons Geheimnis] Trailer (napisy PL)
Co o tym myślicie? Bo ja bym wolał nową przygodę tą samą postacią i ze starymi znajomymi, a nie znowu poznawanie nowych ;/

Offline Girwan

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:11:19 pm »
Oto oficjalny trailer dodatku do Drakensang: The River of Time:

[Drakensang: Phileassons Geheimnis] Trailer (napisy PL)
Co o tym myślicie? Bo ja bym wolał nową przygodę tą samą postacią i ze starymi znajomymi, a nie znowu poznawanie nowych ;/

najpierw poznajmy podstawkę :)



Offline kocu

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2010, 08:49:54 am »
Cytuj
najpierw poznajmy podstawkę :)
    Co prawda to prawda :wink:

Offline Jarek138

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2010, 09:26:17 am »
Podstawka jest O.K.  więc może już wróble zaćwierkały kiedy Techland wypuści Phileasson's secret ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2019, 02:10:58 pm wysłana przez Jarek138 »

Offline Girwan

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2010, 01:40:34 pm »
Podstawka jest O.K.  więc może już wróble zaćwierkały kiedy Techland wypuści Phileasson's secret ?

wróble wyćwierkały ..

przęłom roku :)



Offline Girwan

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2011, 05:21:36 pm »

Drakensang: Phileasson’s Secret już niedługo na półkach sklepowych !


Firma Techland potwierdziła dzisiaj, że lada dzień „Drakensang: Phileasson’s Secret” trafi do polskich sklepów. Dodatek zlokalizowany będzie kinowo, a cena wynosić będzie 59,90 zł.


Ten oficjalny addon do Drakensang: River of Time opowiada historię związaną z największym bohaterem Aventurii – Phileassonem, piratem, rozbójnikiem i poszukiwaczem przygód. Akcja rozgrywać się będzie nie tylko w świecie znanym z „River of Time”, ale również w zupełnie nowych egzotycznych sceneriach, 3000 lat przed wydarzeniami z poprzedniej części.


Jak każda cześć sagi Drakensang, tak i dodatek „Phileassons Secret” to epicka opowieść utrzymana w konwencji fantasy. Głównym wątkiem fabularnym jest oblężenie antycznego miasta wysokich elfów, przez siły chaosu.


„Dodatek zapewni graczom ponad 10 godzin gry, włączając w to nowe lokacje, bohaterów NPC oraz wymagających przeciwników ” – tłumaczy Tomasz Gawlikowski z Techlandu
Dodatek do działania wymagać będzie gry Drakensang: River of Time.


Premiera planowana jest na 18 lutego 2011





Jak za 10 godzin gry to cena zajefajna :) Co o tym myślicie?




Offline Dread Rock

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2011, 08:54:10 pm »
 
Żart to jest w/g mnie, 6zł za godzinę i to u siebie w domu na swoim sprzęcie(jak wiecie co mam na myśli).
Rozumiem że strzelanka do tego dodatek mogą być krótkie(nawet są teraz) ale RPG na 10h?
Oczywiście to dodatek ale na tromby jerychońskie mogli się wysilić chociaż na 25-30.
 
To będzie pewnie 1 mapa(taka jak komora mytnicza czy tam rezerwat) i na niej parę misji.
Bo ogólnie po tyle godzin każda mapa/lokacja w podstawce zajmowała. Miasto więcej ale reszta to po tyle.


Offline Girwan

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2011, 10:48:20 am »
no jak dla mnie to mogłoby to być dłuższe


niemniej cena chyba nie jest zła, biorąc pod uwagę dodatki do np Dragon Age czy Mass Effect :)



Offline Ferreto

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2011, 08:42:48 pm »
Trudno mi się wypowiadać na temat innych wspomnianych dodatków,bowiem z ręka na sercu muszę przyznać,że Mass Effect jest mi praktycznie nieznany,natomiast o Dragon Age mam bardzo krytyczną opinię,więc dodatkami tym bardziej się nie interesuję. Zdaję sobie także sprawę,że jakoś tak dziwnie się składa,że mój czas grania totalnie nie zgadza się podawanymi wartościami. Niestety nawet pomimo tego absolutnie nie widzę powodu do zachwytów z powodu takiej ceny,choć nie dziwię się też producentowi - seria Drakensang z definicji nie trafia w najbardziej popularne gusta,więc nie ma co liczyć na szczególnie wysoką ilość sprzedanych egzemplarzy.A to niestety wymusza wyższą cenę. Tym bardziej z powodu konieczności posiadania podstawki,co na pewno nie pomoże podnieść poziomu sprzedaży.
Cóż mogę rzec ... jakoś nie bardzo mi się śpieszy do sklepu po ten dodatek. Może jak za jakiś czas posłucham ciekawych recenzji,to sprawę raz jeszcze przemyślę,ale na chwilę obecną dla historii na 10h nie bardzo mi się chce nawet zastanawiać nad dopracowaniem najlepszej drużyny. Choć przykro mi się robi,gdy wiem,że raczej już nigdy nie spotkam nowego RPGa,który w pełni trafiłby w mój gust i nie pozwolił oderwać się od komputera.
   

Offline Perek

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2011, 09:51:04 pm »
6 dych za 10 godzin, po podliczeniu kosztów dystrybucji.
to mało kasy, w cyfrowej(może bez polskiej wersji) właśnie po wspomnianych 35-40 pewnie byłyby sprzedawane.
To dodatek do gry a nie dobro luksusowe 'nie ma co liczyć na szczególnie wysoką ilość sprzedanych egzemplarzy.A to niestety wymusza wyższą cenę' pozwolę sobie skwitować :roll: :badgrin:

Offline Dread Rock

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2011, 10:54:02 am »
Kwadratura koła, mało h grania nam dają bo i tak się nie sprzeda to po co się męczyć.
Damy też wysoką cenę powód j/w.
 
A może jednak wysilili by się i dali tych h dużo i to ciekawych. Jak to mówią dobry produkt sam się sprzeda. Ludzie by widzieli że jest dużo fajnego grania i by kupowali = większa kasa.
 
Ale jak nasz kochany rząd nie możne się przestawić na takie "pozytywne" myślenie wolą myśleć że obywatele to złodzieje.

Offline Girwan

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 19, 2011, 04:04:38 pm »

Ale jak nasz kochany rząd nie możne się przestawić na takie "pozytywne" myślenie wolą myśleć że obywatele to złodzieje.

a co tutaj ma rząd do gadania? :):)

zostawmy politykę z boku. Ktoś grał? Jakieś wrażenia? Warto kupić?



Offline Perek

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2011, 05:01:19 pm »
Kwadratura koła, mało h grania nam dają bo i tak się nie sprzeda to po co się męczyć.
Damy też wysoką cenę powód j/w.

Cena nie jest wysoka(dystrybucja robi swoje). 10h to pierwsze cod modenr warfare. Dla jednych dużo, dla innych mało jak na dodatkowe przygody i poboczny dodatek.
Ale podoba mi się wrzucenie do tego rządu(RZĄDÓW!! co tam jeden xD)

Offline seancamel

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 19, 2011, 07:40:26 pm »
Problemów z Drakensang: Phileasson’s Secret  z mojego punktu widzenia jest kilka.

1. (za oficjalnym  forum Drakensanga / Radon Labs    http://forum.dtp-entertainment.com/viewtopic.php?f=223&t=17404 ) Dodatek był w produkcji, gdy zaczynały się problemy finansowe Radon Labs. Skończono go w pośpiechu w obawie, (słusznej jak się okazało) że później mogą być kłopoty z jego wydaniem. W rezultacie Phileasson's Secret jest podobno dość krótki (6 - 8 h godzin rozrywki), nudnawy (w porównaniu do River of Time -  główną podobno winę za ten aspekt ponosi sama postać Phileassona, która nie jest wciągająca), i prosty - w przypadku grania wysokopoziomowymi postaciami (od 12 lvl w górę) walki przechodzą się same na auto ataku...

2. Dodatek jest (podobno) dostępny podczas oryginalnej kampanii - w zamierzeniach twórców historia dzieje się równolegle, a nie po "River of Time". Nie jest zatem przystosowany pod względem trudności do postaci, która ukończyła główną przygodę.

3. Pora wydania i cena. Gdyby dodatek wyszedł tak jak planowano na początku nowego roku (czyt. w styczniu) pewnie bym się skusił (bardzo lubię oba Drakensangi) Niestety, w tym momencie wolę odłożyć pieniądze na wychodzący w marcu DA 2, że o majowym Wieśku nie wspomnę.

Poczekam na polskie recenzje dodatku - może za jakiś czas dokonam zakupu. Na razie jednak pass.


Mały off topic:

Co do "dodatków" do Dragon Age'a - prawdziwym rozszerzeniem był tylko Dragon Age: Awakening (czyli Przebudzenie) Zapewniał około 30 godzin rozrywki, co stanowiło dobrą zabawę za około 80 zł. Pozostałe dodatki to DLC - warte uwagi są tylko Stone Prisoner i Warden's Keep.

Z Mass Effectem 2 sprawa  ma się trochę inaczej - wyszły trzy ciekawe DLC: Kasumi - Stolen Memory, Overlord Pack i Shadow Broker - z czego dwa ostatnie są naprawdę fajne i warte swojej ceny.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 08:42:04 pm wysłana przez seancamel »

Offline Dread Rock

Odp: Drakensang:Phileassons Geheimnis
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2011, 08:39:26 pm »
 
Troszkę z innej beczki pytanie a nie chciałem nowego tematu zakładać.
Więc jak się ma rozgrywka z Drakensang: River of Time do rozgrywki z Dragon Age?
 
Na pewno inaczej jest mnóstwo rzeczy, Drakensang to dużo czasu się chodzi/zwiedza/szuka po okolicy i od czasu do czasu się walczy. Czyli nie non stop się nawala a dużo czasu schodzi na handlu/smędzeniu się po okolicy i to jest OK.
No a jak to jest w DA nie grałem ale wydaje mi się że więcej jest napierd... jak gadania/zwiedzania.

 

anything