trawa

Autor Wątek: brak zrozumienia dla realizmu  (Przeczytany 10370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dem

brak zrozumienia dla realizmu
« dnia: Sierpień 20, 2010, 05:00:43 pm »
Innymi słowy papierowe wydanie Dużych Ilości Naraz Psów (http://www.demland.info/dem/), popularnego komiksu internetowego istniejącego od 2007 roku. 90% premierowego materiału. Premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze przed tegorocznym MFK.
Kolorowa okładka, wnętrze cz-b, 48 stron. Wydawnictwo własne, sprzedaż pewnie głównie też. Wstępny nakład to 250 sztuk.
Nie będę opisywał, co jest w środku - wystarczy wejść na stronę, by wiedzieć, w jakim stylu będzie utrzymana całość.

http://asset.soup.io/asset/1016/7022_7bba.jpeg
okładka

Przykładowe plansze zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2010, 05:21:45 pm »
Odcinek Pieklo mnie rozwalil. :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Yojimbo76

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2010, 05:34:17 pm »
Matko Święta. To ssie. I to mocno. Kilka fajnych pomysłów na żarty ale większość z tych które przejrzałem dosyć nadęta. Rysunki badziewne, może specjalnie żeby być kul i andergrałnd albo dlatego, że autor inaczej nie potrafi, co nie zmienia faktu, że są c**jowe.

Normalnie jak w dawnych czasach, kiedy to wystarczyło nagrać swój odkurzacz, zrobić zdjęcie w ciemnym kącie pokoju i na swojej obowiązkowo czarnej stronie napisać, że jest się jedynym przedstawicielem Grim and Frostbitten Kvlt Troo Black Metal i nowym wcieleniem Darkthrone. :biggrin:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2010, 05:46:03 pm »
Ok, przeczytalem. B. fajne, tylko ja bym dal wiecej psow.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline asu_swing

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2010, 07:37:44 pm »
Dla mnie to pozycja obowiązkowa do nabycia na MFK!

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2010, 07:46:41 pm »
Matko Święta. To ssie. I to mocno. Kilka fajnych pomysłów na żarty ale większość z tych które przejrzałem dosyć nadęta. Rysunki badziewne, może specjalnie żeby być kul i andergrałnd albo dlatego, że autor inaczej nie potrafi, co nie zmienia faktu, że są c**jowe.
Generalnie mogę się tylko podpisać pod tymi słowami, nic dodać nic ująć :)

Offline wonder

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2010, 07:54:44 pm »
Podzielam "Brak zrozumienia dla brandzlu nad DINP" Yojimbo76 i Arcza. Patrzę i płaczę. Boże, jaki żal.
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:21:18 pm »
bardzo na miejscu jest baner reklamowy "Wszystko dla psa 10% rabatu na zakupy"

 :lol:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kokosz

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2010, 01:00:24 am »
Kolorowa okładka, wnętrze cz-b, 48 stron. Wydawnictwo własne, sprzedaż pewnie głównie też. Wstępny nakład to 250 sztuk.
Nie będę opisywał, co jest w środku - wystarczy wejść na stronę, by wiedzieć, w jakim stylu będzie utrzymana całość.

Rada ode mnie bez ironii - jak zaoszczędzić 516 zł, a może nawet 654 zł.

Załozyłem, że będziesz drukowac w sowie i że format to B5 (nie pisałeś, więc pewności nie mam). Przy podanych parametrach cena jednostkowa wyniesie 3,86 a łączna kwota 964 zł.

Moja pierwsza propozycja jest taka, żebyś wydrukował 115 egz, a jak się sprzeda to dopiero wtedy więcej. Płacisz wtedy za egzemplarz 3,90 a łacznie 448 zł - oszczędzasz 516 zł.

A jak chcesz to dam ci namiary na sprawdzoną przeze mnie drukarnię, ktora wydrukuje ci 86 egz po 3,60, co da razem 310 zł. Oszczędzasz więc 654 zł.

Jesli uda ci się sprzedć 86 egz, to nic nie tracisz (no, może 20 zł na kuriera). A jeśli ci się nie uda tylu sprzedać, to jesteś kupę kasy do przodu. Sądzę, że wyprzedanie nakładu może być trudne. Ja na przykład nie kupię. Ale oczywiście - twoja wola.

Pozdrawiam

Offline wonder

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2010, 01:58:51 am »
Cytat: Kokosz
Jesli uda ci się sprzedać 86 egz, to nic nie tracisz (no, może 20 zł na kuriera). A jeśli ci się nie uda tylu sprzedać, to jesteś kupę kasy do przodu. Sądzę, że wyprzedanie nakładu może być trudne. Ja na przykład nie kupię.
86 egzemplarzy dla 5000 fanów na fejsie?
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline Dem

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 21, 2010, 07:28:19 am »
Kokoszu, dzięki, ale będę korzystał z innej drukarni niż sowa (po znajomości). I początkowo zamierzałem drukować w ogóle 400 sztuk, ale mi powiedzieli, że dodruki będę miał w tej samej cenie. Jestem pewien, że 250 sztuk pójdzie, bo na samym facebooku było 700 chętnych (biorę poprawkę na to, że połowa "sobie klikła w ankietę", a jakieś dzieciaki na moim forum już zapowiadają, że zeskanują i będą piracić).

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2010, 11:49:55 am »
Kokoszu, dzięki, ale będę korzystał z innej drukarni niż sowa (po znajomości). I początkowo zamierzałem drukować w ogóle 400 sztuk, ale mi powiedzieli, że dodruki będę miał w tej samej cenie. Jestem pewien, że 250 sztuk pójdzie, bo na samym facebooku było 700 chętnych (biorę poprawkę na to, że połowa "sobie klikła w ankietę", a jakieś dzieciaki na moim forum już zapowiadają, że zeskanują i będą piracić).

Zeskanuja komiksy, ktore wisza na necie? o_0 Niekotrzy maja ducha piractwa we krwi...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2010, 12:13:29 pm »
khem

90% premierowego materiału.


Offline Qbiak

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2010, 02:12:26 pm »
juz mialem kupowac, ale teraz jak wiem, ze za darmo na torrencie bedzie to rezygnuje.

Offline starcek

Odp: brak zrozumienia dla realizmu
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2010, 07:33:33 pm »
Generalnie mogę się tylko podpisać pod tymi słowami, nic dodać nic ująć :smile:

Juz myslalem, ze najgorsza rzecz, ktora wyjdzie na MFKiG to "Sprane dżinsy i sztama", a tu taka potezna niespodzianka. Warto zrobic po Lodzi ankiete na najlepszy i najgorszy komiks wydany na Festiwal. Moze byc ciekawie.
 
Ale niech autorzy rysuja, pisza, wydaja - PBK niech rosnie, na fejsie niech mnoza sie glosy uwielbienia - byczo jest! Koniec z zapascia rynku!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything