Autor Wątek: ARENA 2010!  (Przeczytany 63782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 21, 2010, 11:15:28 pm »
Heyka !!!
Wypowiedź Emana mnie podirytowała, bo nie jest miłe się wysilać by zrobić sobie ciekawą armię i być krytykowanym, czy to w żartach czy na serio
Krzysku, nie zartowalem bynajmniej. Twoja armia ma ZERO klimatu BA, kazdy Ci to powie.
Wiec prosze nie sil sie na takie pi****ly, napisales, ze zrobiles rozpe dla powera i to wystarczy - nikt nie bedzie Ci nic zarzucal z tego powodu.
Ale pisanie o "klimacie" i jeszcze irytowanie sie z tego powodu smierdzi hipokryzja na parsek, wiec prosze daruj sobie.
I tak BTW - Twoja armia jest "ciekawa" pod wzgledem powera - i tyle, ni mniej - ni wiecej.

Co do klimatu kodeksowych SM, opartych na Codex Astartes to ekhm ... jakbys doczytal troche, to bys wiedzial, ze 8ma Kompania jest uzywana wtedy, gdy spodziewana jest ciezka walka wrecz, gdyz jest to kompania ... szturmowa wlasnie, wyspecializowana w walce wrecz. A Twoja armia tak walczy wrecz, ze ho ho ...
Takze baaaardzo prosze, daruj sobie dywagacje o klimacie, pozostan przy powerze.
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 11:35:50 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Krzysiek Rzeżnik

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:05:05 am »
Nie rozumiem Twojego przełożenia fluffu na armię w bitewniaku Emanie, ale nie zamierzem dyskutować w twoim tonie, więc wyłączam się z tej dyskusji. Po prostu komentarze w stylu 'count ass' i oszczerstwa o hipokryzje uważam za niesmaczne.
Od początku mówiłem, że moja armia to nie BA, bo ani nie wygląda jak BA ani nie ma rozpiski stricte agresywnej, ale w moim przekonaniu to nie wyklucza stworzenia klimatycznej armii na kodeksie Ba.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 12:09:55 am wysłana przez Krzysiek Rzeżnik »
Przypadek rządzi ponad połową naszych działań, a my kierujemy resztą.

— Niccolò Machiavelli

Offline HugeBastard

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 22, 2010, 06:25:39 am »
A co Wy zescie sie tak do niego przyczepili?To jest rozpa na mastera,ktora ma cos tam ugrac.Jak chcecie o klimacie pomarudzic to popatrzcie lepiej na zgloszone rozpy chaosowe.

Offline sokles

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 22, 2010, 06:55:51 am »
ale w moim przekonaniu to nie wyklucza stworzenia klimatycznej armii na kodeksie Ba.

Wziąłeś BA bo na zwykłych SM ta rozpiska składa się gorzej i drożej. Twoje święte prawo. Ale klimatu tam ze świecą nie znajdziesz.

A co Wy zescie sie tak do niego przyczepili?To jest rozpa na mastera,ktora ma cos tam ugrac.

Oczywiście że tak, jest to mocna Mechowa rozpa turniejowa. Spoko luz i no problem. Tyle że przypinanie do niej na siłę że ma jakiś tam klimat jest śmiechu warte i tyle.

Jak chcecie o klimacie pomarudzic to popatrzcie lepiej na zgloszone rozpy chaosowe.

Chaos na nowym kodeksie prawie (99%) nigdy nie trzyma klimatu, i jest kopiuj wklej więc nie ma nawet nad czym dyskutować.

Offline Hem'Ahn

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:12:19 am »
A czemu się tak Krzyśka czepiliście? Z armii Vladda chociażby też klimat BA się nie wylewa ;)
Michałku
PKGB Sztab

Offline Eman

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:24:25 am »
Heyka !!!
A czemu się tak Krzyśka czepiliście? Z armii Vladda chociażby też klimat BA się nie wylewa ;)
Bo Vladd nie sili sie na pisanie, ze zrobil klimatyczna rozpe - jego jest stworzona, zeby zabijac i tyle. Wiec czego sie tu czepiac?
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Hem'Ahn

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:25:44 am »
Podejrzewam, że Krzysiek nie wymyślił armii, żeby się witać z przeciwnikiem, a też ma zamiar zabijać ;)
Klimat jego rozpiska ma (bo czym właściwie jest klimat?), tylko nie BA ;)
Michałku
PKGB Sztab

Offline Eman

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:28:25 am »
Heyka !!!
Nie rozumiem Twojego przełożenia fluffu na armię w bitewniaku Emanie
Jak widac, nie rozumiesz co to znaczy armia "klimatyczna". A oznacza to ni mniej - ni wiecej tyle, ze jest sensownie umocowana we "fluffie".

Od początku mówiłem, że moja armia to nie BA, bo ani nie wygląda jak BA ani nie ma rozpiski stricte agresywnej, ale w moim przekonaniu to nie wyklucza stworzenia klimatycznej armii na kodeksie Ba.
Byc moze da sie to zrobic, Twoja na pewno taka nie jest.
Wiec, jak to juz pisalem, nie sil sie na pisanie o klimacie, bo nie ma to najmniejszego sensu ...
Masz mocna, turniejowa armie, zlozona na mocnym kodeksie. I tyle.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:31:49 am »
Heyka !!!
Podejrzewam, że Krzysiek nie wymyślił armii, żeby się witać z przeciwnikiem, a też ma zamiar zabijać :wink:
Klimat jego rozpiska ma (bo czym właściwie jest klimat?), tylko nie BA :wink:
Chodzi mi po prostu o to, ze pisanie, iz zrobilo sie "klimatyczna" armie i, ze sie nad tym klimatem nie wiadomo jak dlugo siedzialo plus zgrywanie obrazonej ksiezniczki, jak ktos to wysmial, to dla mnie szczyt hipokryzji - jak sie tworzy wymaksowana turniejowa rozpe i tylko to ma sie na celu.
Ja nie mowie, ze tworzenie takich rozpisek jest zle - co wiecej, sam rowniez lubie mocne rozpiski - na turniej jedzie sie przeciez nie po to, zeby przegrywac. Tylko nie przypinajmy do tego zbednych latek.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline HugeBastard

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:42:08 am »
A gdzie Krzysiek pisla ze jego armia jest mega-klimatyczna?
Pierwszy przyczepil sie Zły,potem Sikles,a na koniec swoje madrosci  i debilne zarciki zaczal Eman wyglaszac.
Zrezta od kiedy Eman jestes jakas 'wyrocznia' klimatu?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 07:45:17 am wysłana przez HugeBastard »

Offline Eman

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 22, 2010, 08:22:26 am »
Heyka !!!
Zrezta od kiedy Eman jestes jakas 'wyrocznia' klimatu?
W sprawach BA - od zawsze. I niech ktos powie, ze jest inaczej ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Krzysiek Rzeżnik

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:27:26 am »
Proponuje zakopać topór wojenny i nie psuć sobie nawzajem humoru dosyć pustą rozmową  :???:
Przypadek rządzi ponad połową naszych działań, a my kierujemy resztą.

— Niccolò Machiavelli

Offline Marios

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:19:29 am »
Pax panowie.
Za dużo hipokryzji w tym temacie.
To, że Krzysiu złożył sobie rozpę i zarzucacie mu, że brakuje jej klimatu BA?
Umówmy się, że dexy są tak napisane, że w zasadzie żadna z armii nie może być złożona zgodnie z fluffem, żeby coś ugrała. Ja też lubię wspaniałe opowiadania o tym jak chapter master ze swoim wiernym/ancient/mastercrafted power weaponem wraz z garstką gwardii honorowej rozpiżdża hordy orków. Niestety w tej grze jest trochę inaczej.
Proszę nie wchodźmy na wyżyny znawców klimatu i nie krytykujmy czegoś co po prostu jest rozpą do gry. Od dawna widzimy na stołach SW i BA w kolorach tęczy tylko dlatego, że mają lepsze dexy od SMów i nie uważam za sprawiedliwe, że akurat Krzyśkowi się za to obrywa.
Kodeks BA jest tak napisany, że aż się prosi o transport spam i wg twórców kodeksów to jest klimat BA (swoją drogą mógł wziąć jakieś fisty do kontry, ale skoro nie chciał to po co mu to wypominać).
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Krzysiek Rzeżnik

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:27:51 am »
Po obliczeniach matematycznych i wstepnych testach wyszło mi że clawy wychodzą lepiej niż pw i fist, szczególnie dobrze komponują się z fourious charge. Jedyną w moim przekonaniu wadą w stosunku do fista jest słaba skuteczność na pojazdy, ale w kontekści rozpiski nie powinno to być bardzo istotne.
Najbardziej mnie zastanawia skuteczność furioso.
Przypadek rządzi ponad połową naszych działań, a my kierujemy resztą.

— Niccolò Machiavelli

Offline Mistrz wałków :)

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:04:58 pm »
Ach to napięcie przed turniejowe. :cool:

Sam mam nadzieję ze Krzysiek tak jak rok temu, tą "Klimatyczną" a na pewno oryginalną rozpiską poskacze po głowach całego Topu.
Przeglądając rozpy nadesłane na arenę umierałem z nudów.  A tutaj niespodzianka. Krzysiek mnie nie zawiódł. Zrobił coś oryginalnego. Na tego typu rozwiązania mało kogo stać.
I co ma z tego? Wieszają na nim psy. O co panowie chodzi, zazdrość czy co?

Ja np nie widzę ani grama klimatu w armii opartej na landku z kompanią zamiast iść do zwary większą część bitwy się z wrogiem strzela. Tak to wygląda na stole - i jest podyktowane zasadami a nie zła wolą gracza.
Już nie mówiąc o tym, że klimat jest tak abstrakcyjnie płynnym pojęciem, że niezależnie co by człowiek nie stworzył, to i tak znajdą się oponenci tego rozwiązania.
Także odpuśćmy sobie te zarzuty. Szkoda czasu

Eman ma prawo mówić o klimacie BA, jest to jeden z nielicznych graczy, który dotychczas nie był podatny "na owczy pęd" nowych dexów. U niego zawsze byli niezmiennie BA. Mało tego jest do tego stopnia zboczeńcem DC, że przed ETC 6 chłopa go od nich nie odwiodło. A to o czymś świadczy.
Problem w tym, że czasami się zagalopuje w świętym gniewie  :wink: - ale cóż tak jak ja (ostatnio tez przeginam) ma sporo na głowie i odreagowuje na forach  :lol: . Wybaczcie nam chłopaki  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 05:33:04 pm wysłana przez Mistrz wałków :) »
Kamil. (miszczu)

 

anything