Autor Wątek: Salt  (Przeczytany 3579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Salt
« dnia: Sierpień 29, 2010, 08:03:36 pm »
"Salt"

Do momentu scen na statku film wgniatał mnie w fotel, potem zrobiło się trochę groteskowo. Ale warto, choćby dla tej pierwszej części.
A Olbrychski? Sam nie wiem... Jakby grał na jednej nucie... I tak powoli móóówiiił... :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 07:50:38 pm wysłana przez madulka »

Offline madulka

Salt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:59:31 am »
Mi tez sie podobalo. Jak na przyglupawy film akcji to bardzo przyjemnie sie to oglada. Film dobrze zrobiony, fajna muzyka. Co do Olbrychskiego to sie zgadzam, troche bez wyrazu.
Spoiler: pokaż
Zakonczenie pt. zapraszamy na kolejna czesc :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 07:50:22 pm wysłana przez madulka »

Offline Ribald

Salt
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2010, 05:54:34 pm »
Zastanawiałem się do którego tematu wrzucić Salt (w mojej opinii - średniawy), ale skoro tu już rozgorzała dyskusja..
Wszystko to jakieś takie sztucznie powymyślane i zwyczajnie nudziło z pewnym momencie. A przebierankę szpiegowsko-psychologiczną 10x bardziej wiarygodnie odegrał Richard Burton w obejrzanym przedwczoraj "Tylko dla orłów" i to w jednym pomieszczeniu, operując tylko głosem i mimiką, bez milionów na efekty specjalne..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 07:50:51 pm wysłana przez madulka »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Salt
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2010, 06:38:49 pm »
Zastanawiałem się do którego tematu wrzucić Salt (w mojej opinii - średniawy), ale skoro tu już rozgorzała dyskusja..
Pewnie teraz to już madulka wydzieli... :smile:

To może ja pociągnę dyskusję i zapytam: czy sądzicie, że Angelina Jolie jest w tym filmie za chuda? :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 07:51:04 pm wysłana przez madulka »

Offline madulka

Odp: Salt
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2010, 07:58:08 pm »
Pewnie, że wydzielę, co mam nie wydzielić :D
Ja tam się cieszę, że ten film bazował właśnie na milionach na efekty specjalne bez silenia się na jakieś pseudo głębokie sedna sprawy (jak np. Incepcja - film żenuła). Czysta rozrywka, na Andżelinę można tak patrzeć godzinami jak sobie skacze tu i tam.

Offline royce88

Odp: Salt
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2010, 05:05:12 am »
I love Salt. It is a movie about girl power. I love how Angelina Jolie played her role here. It only shows that girls are great and we can do all things that a man can. So far this is the only action film I watched for 2010. Most action films are for men and I hate those.  :smile:
choosehottubsdirect.com  ,  choose  hot tubs direct
<a href=http://lifestyle-socialnet.com/hot-tubs.html>choosehottubsdirect.com</a>  ,  <a href=http://videoreviewschoosehottubsdirect.com/>choose hot tubs direct</a>

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Salt
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:29:24 pm »
All them niggerized advertisement bots should be hanged, I reckon. Filthy abomination and mockery to Creation of Almighty, them niggerbots.
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz