trawa

Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 71697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trej

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 22, 2010, 08:53:59 pm »
Same figurki na tych zdjęciach - bezsensu ;)  :biggrin:

Offline Reaperius

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 23, 2010, 04:44:50 pm »
Znalazl ktos moze scatterke ? Bo mi zaginela wczoraj sie zorientowalem , mozna ja poznac po tym ze oba "hit" sa pomalowane na srebrno ; )
Lepsza jest armia baranów prowadzona przez lwa niż armia lwów prowadzona przez barana"

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 23, 2010, 06:52:00 pm »
Jak już mi przypomniałeś. :P

Znaleźliśmy:

Obdrapany Artillery Dice
Duży blast zielony
Template flamerowy biały, stary
Długopis z Halo
Długopis z WŚ

Jak ktoś się poczuwa to kontakt na priv. :P

Offline Nazroth

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 29, 2010, 11:26:36 pm »
Nie ma ktoś jeszcze fotek z FF? Kruca kamera popierdylała po sali, aparatów od zaje... no ludziki, jak nie tu to gdzie to wbijacie?
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Vader_

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 30, 2010, 07:38:14 am »
Heyka!
Swoją drogą witam na forum :smile:

Pierwsza część fotek ode mnie: Link
Jak znajde drugą to też wrzucę.


Pozdroffka!

Offline morkai

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 30, 2010, 08:05:25 am »
No ja coś tam popstrykałem... pewnie wrzucę na subrosę, żeby w ogóle ruszyć stronkę do życia....

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 30, 2010, 08:45:29 am »
Heyka !!!
Sorki, ze z takim opoznieniem, ale bylem mocno przyduszony obowiazkami i w pracy i w domu :wink:
Takze - wielkie dzieki za bardzo fajny turniej  :biggrin:
Miejscowka bardzo spoko, odpowiednia ilosc miejsca, kulturka i w ogole. Terenow (dzieki Szczecinowi, no i w sumie to nam :wink: ) bylo IMHO odpowiednia ilosc - ani nie za malo, ani nie za duzo. Mozna bylo sie i postrzelac i pomanewrowac - takze tak, jak powinno to wygladac. Kawka, herbatka i inne gorace napoje - doskonaly pomysl, szczegolnie w niedzielny poranek.
Zabraklo troche drugiego monitora/rzutnika do wyswietlania czasu, jaki pozostal do konca bitwy, ALE generalnie bylo go tyle, ze ja osobiscie spokojnie sie ze wszystkimi wyrobilem w czasie, wiec nie bylo stresu. Koncepcja z detachmentami baaaardzo mi sie podobala - dodawala dodatkowy poziom rozkminy, zarowno na poziomie budowania rozpisek, jak i samych bitew.
All-in-all, bardzo fajny turniej, mam nadzieje, ze na stale zagosci w naszym turniejowym kalendarzu.
Milo tez bylo zobaczyc, ze Morkai nie zaginal w Warpie i nadal pojawia sie w Real Space ;) oraz, ze Sokles ciagle jeszcze przesuwa panolki po stole i potrafi oddalic sie od kanapy  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #457 dnia: Listopad 30, 2010, 09:46:32 am »
No ja coś tam popstrykałem... pewnie wrzucę na subrosę, żeby w ogóle ruszyć stronkę do życia....

Tak przydało by się :P

Offline przemosan

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • =][= For The Emperor, For The Caliban =][=
    • moje wypociny
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #458 dnia: Listopad 30, 2010, 10:40:14 pm »
kolejna porcja fotek, a felieton podobno niebawem
http://www.40k-universe.pl/index.php/imprezy/?album=1&gallery=10

Offline Obelus

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 4
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bellu omnium contra omnes
    • Warhammer 40,000 Universe
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:26:36 am »
Witajcie


My również chcieliśmy podziękować(40k-universe.pl) za waszą anielską cierpliwość gdy nasz kamerzysta lawirował kamerą między waszymi figsami(W aucie chyba 10 razy mu powtarzałem "Uważaj na ich figsy bo skończymy na szfocie").  Dziękuje za przyjazną atmosferę i otwartość. Chcemy się wam odwdzięczyć Ciekawą pamiątką w postaci relacji która ciągle montujemy. Jako iż na co dzień pracujemy i płacimy rachunki to ogranicza nas czas. Dziś chciałbym wam zaprezentować przedsmak:

http://www.40k-universe.pl/index.php/2010/12/02/fire-frenzy-reloaded-zwiastun-relacji/

Co do fotografii na naszej stronie to nie porażają one za co z góry przepraszam. Zachęcam również to centralizacji fotografii w jednym miejscu i zakładania u nas kont, tworzenia galerii.


Pozdrawiam


[EDIT] 04.07.2011


W tym momencie pochylam nisko głowę i przepraszam.
Czas montowania tej relacji można porównać do produkcji Duke Nukem Forever. Ale ta ostatnia w końcu po wielu wielu latach ujrzała światło dzienne. Więc i tą relacje FFR wypadało by oddać w wasze ręce. Dopiero się uczymy, a z nagrywania tej relacji wyciągnęliśmy WIELE wniosków. Ale w końcu o to jest.  Zrobicie dla nas wiele dobrego jeśli teraz to wy rozpropagujecie tą relacje w sieci na forach, portalach społecznościowych itd. Jeśli się nie mylę jest to pierwsza w historii relacja video  z turnieju warhammer 40,000 w Polsce oraz najdłuższa. Dziękujemy organizatorom i wam graczom. Wypadliście naprawdę świetnie !!


Zapraszam do relacji
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2011, 11:26:36 am wysłana przez Obelus »

Offline Obelus

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 4
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bellu omnium contra omnes
    • Warhammer 40,000 Universe
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:26:59 am »
bump

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:52:02 am »
Ja na tym filmiku mam jeszcze wąsy  :biggrin:
Fajna sprawa ;)

Offline trej

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 04, 2011, 11:54:13 am »
Z tą pierwszą w treści newsa to się trochę zagalopowaliście to było "ciut" wcześniej:
Wojna Światów 2k6
Natomiast kategoria długość jest wasza :smile:

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 04, 2011, 03:35:19 pm »
Z tą pierwszą w treści newsa to się trochę zagalopowaliście to było "ciut" wcześniej:
Ech lezka sie w oku zakrecila normalnie. ;) Wszyscy tacy piekni i mlodzi, nawet jest Sokles grajacy w figurki, Jachu (zanim go zjadl ten gosc, co teraz wyglada jakby zjadl Jacha ;) ;) ;) ) Vodecki przed przepoczwarzeniem sie w eMa ... to se ne vrati ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline sokles

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 04, 2011, 07:43:26 pm »
To były czasy  :wink:

 

anything