Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 73044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:02:46 pm »
słuchajcie, w poprzedniej edycji nie scorowały dedykowane transporty oraz IC (no i społowione jednostki).
może zróbcie tak, że scoruje wszystko prócz 2 rzeczy wyżej wspomnianych? nie tylko w wypadku wylików.
bo szczerze mówiąc, to zbyt wiele zaczyna się wyjątków od zasad tworzyć. zaraz dojdzie do tego, że jeśli nie jesteś w TOP 20, to scorujesz IC  :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:05:33 pm »
słuchajcie, w poprzedniej edycji nie scorowały dedykowane transporty oraz IC (no i społowione jednostki).
może zróbcie tak, że scoruje wszystko prócz 2 rzeczy wyżej wspomnianych? nie tylko w wypadku wylików.

Całkiem dobry pomysł

Cytuj
bo szczerze mówiąc, to zbyt wiele zaczyna się wyjątków od zasad tworzyć. zaraz dojdzie do tego, że jeśli nie jesteś w TOP 20, to scorujesz IC  :wink:
narka

Ale ten jeszcze lepszy!

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:18:16 pm »
Ja tez jestem z tym pierwszym pomyslem Afro, t.j. rowniez uwazam ze jesli juz "wszystko" scoruje to bez IC, dedykowanych pojazdów i spolowionych jednostek. Ten zapis byl w czw0orce nie bez powodu:) Pzdr
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:21:30 pm »
Ach te biedne wilki. Generalnie gdyby nie necroni to były by najsłabszą armią :P

A tak po za tym Zły kto ci każe brać tyle indepów :P

Oj Inki, to po prostu kwestia tego jak lubię grać. Równie mocna rozpa może być na rhino spamie czy innych landkach. Po prostu bez sensu by przez scenariusz aż tak trzeba było zmieniać.

Edycja się zmieniła więc nie widzę powodu by korzystać z zapisów staroedycyjnych co do scenariuszy. Jak pozwalamy czemuś innemu niż troopsy scorować to niech scoruje wszystkow tym scenarze. Czy to jakieś przegięcie będzie?

To nawet lepsze niż to co Afro napisał. A niescorujące dedyki to na pewno bardzo bladych z landkami do troopsów ucieszą:D

Prościej imho napisać że każdy unit scoruje i tyle.

Edit: pojawiły się nowe 5ed armie i wzięcie scenariusza z 4ed powinno to uwzględniać. Wcześniej robiło się rozpę pod cały turniej wiedząc o tym a teraz dla jednej misji trzeba by to robić. Jest to różnica.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Hem'Ahn

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:24:07 pm »
Ja pi****lę, czy naprawdę trzeba jęczeć aż tyle nad biednymi ciemiężonymi wilkami?! Mają najbardziej popieprzony codex ever, nic się nie stanie jak w jednej misji będą miały mniej rzeczy do scorowania.  :roll:
Michałku
PKGB Sztab

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:25:21 pm »
tu uściślę, że odnoszę się do tego recona. natomiast to, czy liczymy x2 wartość wyjściową jednostki, czy też połowę, to już zostawiam orgom.
generalnie to chodzi mi o te elementy regulaminu, które w pewien sposób dyskryminują konkretnych graczy czy armie.
zgłoszę wniosek na ligowej, by w regulaminie ligi na przyszły sezon dodać taki zapisek o niedyskryminacji przy tworzeniu regulaminów mających zostać zaliczonych do ligi.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:26:52 pm »
tu uściślę, że odnoszę się do tego recona. natomiast to, czy liczymy x2 wartość wyjściową jednostki, czy też połowę, to już zostawiam orgom.
generalnie to chodzi mi o te elementy regulaminu, które w pewien sposób dyskryminują konkretnych graczy czy armie.
zgłoszę wniosek na ligowej, by w regulaminie ligi na przyszły sezon dodać taki zapisek o niedyskryminacji przy tworzeniu regulaminów mających zostać zaliczonych do ligi.
narka

Afro ty chyba żartujesz. Upewniam się bo nie zauważyłem żadnej emotki.

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:27:13 pm »
Heyka !!!
generalnie to chodzi mi o te elementy regulaminu, które w pewien sposób dyskryminują konkretnych graczy czy armie.
zgłoszę wniosek na ligowej, by w regulaminie ligi na przyszły sezon dodać taki zapisek o niedyskryminacji przy tworzeniu regulaminów mających zostać zaliczonych do ligi.
narka
To chyba zarcik prawda?
Org moze sobie w regulaminie zapisac, co tam sobie chce, nawet to, ze goscie w zielonych czapkach maja +10 punktow do ogolnej klasyfikacji i Lidze nic do tego ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:29:58 pm »
Jejku, jejku spokojnie.

Po to są te scenariusze tutaj już teraz, żeby o nich porozmawiać. Ale nie sądzę, żeby tak ostra dyskusja była potrzebna. :roll:

Uwagi odnotowane, podyskutujemy na naszym forum i zobaczymy co z tego będzie. Osobiście wersja afro do mnie przemawia, chociaż w ogóle scenariusz z 4 ed. (i to taki sam jak na Arenie :P) mi się niezbyt podoba, no ale to nie ja tworzyłem, ja tylko rewidowałem.

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:30:56 pm »
No zapisu nic, ale Lista Ligowa moze nie zaliczyc turnieju do Ligi.
 
Edit: zeby nie bylo ja tam zadnej dyskryminacji nie widze, jest dla mnie tip top, a ze wilki maja gorzej jak wezme wpizd iC to ich problem.
 
vladdi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 01:36:36 pm wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:34:01 pm »
Heyka !!!
Poza tym Panowie chyba sobie jaja robicie z takim najazdem na chlopakow ze Slaska  :roll: Jaka qrna dyskryminacja ??? Jak takie cos czytam, to az zeby bola ... Scenary sa znane na tyle dlugo przed turniejem, ze mozna zrobic sobie inna rozpe, akurat Wilki maja fpyte opcji, wiec o jakiej "dyskryminacji" mowimy ??? No i w ostatecznosci mozna na taki turniej nie przyjechac, jak juz tak sie regulamin nie podoba i tyle. A nie jeczec jak stara baba ...
Zenujace  :roll:

Ja tam orgow popieram w 100% - niech wymysla regulamin taki, na jaki maja ochote. I nie sluchaja jeczenia garstki niezadowolonych, ktorzy i tak na turniej przyjada ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline jachu_ka

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:34:31 pm »
generalnie to chodzi mi o te elementy regulaminu, które w pewien sposób dyskryminują konkretnych graczy czy armie.
zgłoszę wniosek na ligowej, by w regulaminie ligi na przyszły sezon dodać taki zapisek o niedyskryminacji przy tworzeniu regulaminów mających zostać zaliczonych do ligi.

Teraz kiedy o tym wspomniałeś to faktycznie czuję się dyskryminowany przez niektóre misje.
Zwłaszcza te misje na znaczniki - często nie da się zająć dwóch znaczników jedną dużą drużyną z plutonu więc muszę wystawiać dwie oddzielne. Nie tylko dyskryminacja ale też bezpośredni cios w niezbywalne przecież prawo do wolności zgromadzeń!  :shock:
Skończy się to w Strasbourgu jak nic.  :badgrin:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:36:01 pm »
sory Panowie,
komuna i punkty preferencyjne padły 21 lat temu, choć niektórzy na to różnie się zapatrują.
moim zdaniem regulamin każdej imprezy powinien stwarzać równe szanse wyjściowe dla wszystkich graczy. a tu nagle top 20 bez specjali, wilczy IC nie scorują w reconie. HALO!
narka
EDIT:
i nie najeżdżam chłopaków ze Śląska! broń boże! odnoszę się jedynie do pewnych typów zapisów, zabraniających pewnych rzeczy tylko dlatego, że grasz wilkami, albo jesteś w TOP 20.
to mi się wydaje dalece "niehajhitla".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 01:40:21 pm wysłana przez afruniu »
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:36:27 pm »
No zapisu nic, ale Lista Ligowa moze nie zaliczyc turnieju do Ligi.
 
vladdi

No tak ale żeby nei zaliczać turniju z powodu zakazdu duplowania powiedzmy HQ ? :/

Cytat: afro
generalnie to chodzi mi o te elementy regulaminu, które w pewien sposób dyskryminują konkretnych graczy czy armie.

A zakaz dublowania dyskryminuje. Wiec nie wiem czy Afro żartował czy serio to pisał.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:37:49 pm »
wilczy IC nie scorują w reconie.
narka

KAŻDY IC NIESKORUJE! Wiec gdzie tu dyskryminacja ?! Albo Afro nie przeczytałeś regulaminu albo sobie jaja robisz.

HALO!